Příroda, lidé atd...

BMW Welt a BMW Muzeum (Mnichov)

19. srpna 2015 v 18:03 | Barča
V Mnichově jsem měla pár hodin času, než mi jel autobus zpátky do Prahy, tak jsem se vydala do muzea a světa BMW :)
V létě mají v muzeu dočasnou expozici - Mini Story, ve které je ukázaný vývoj série Mini.

Koncert Revolverheld + Benne/Ton Band Gerät (Stuttgart)

19. srpna 2015 v 17:25 | Barča
Hlavní program mého výletu do Stuttgartu - naprosto bombastický koncert Revolverheld s pěknými předskokany - Benne a Ton Band Gerät.

Zážítek, který nejde popsat slovy. Myslím, že jediné slovo, které dokonale vystihne moje pocity, atmosféru a prostě všechno... NEZAPOMENUTELNÉ'! Nebudu lhát, v návalu všech emocí, že můžu být u toho, mu u posledních několika písní vyhrkly slzy štěstí. Mému rozpoložení taky přidaly písničky, které na konci hráli... :)

*Předsavuji vám "mini" předskokana Benneho :)

.

Muzeum Mercedes-Benz (Stuttgart)

19. srpna 2015 v 16:46 | Barča
Má první zastávka po příjezdu do Stuttgartu byla jasná. Jakožto fanoušek Mercedesu jsem musela zajít do muzea Mercedes-Benz. :)


Ubytování a MHD Stuttgart/Mnichov

19. srpna 2015 v 15:51 | Barča
Čekala jsem, že budu po Stuttgartu bloudit, ale musím pochválit jejich skvělé značení, jak U-Bahnu, tak S-Bahnu. Je to tam značené jak pro blbce, takže jsem to všechno našla hned a tudíž jsem všehno i stíhala. :)

*Není metro jako metro. Německý "U-Bahn" nejezdí jen v podzemí...;)

*Mineralbäder - má výstupní stanice směr ubytování hotel Lamm

Slavnostní otevření fanzóny na Harfě

6. května 2015 v 16:05 | Barča
Zdravím tvorovéé :)) Po delší době se zase ozývám. Chtěla jsem napsat tenhle článek už dřív, ale nebyl čas. Jsem buďto ve škole, nebo v práci. A když mám volno, tak sleduju mistrovství světa v hokeji. Kluci předvedli pěkný výkon proti Kanadě i Švédsku, ale na výhru to bohužel nestačilo, ačkoliv to hlavně s "třemi korunkami" bylo hodně vyrovnané. Zatím se nám podařilo jen "vydřené" vítězství nad Lotyšema. Snad se nám bude dařit teď v dalších zápasech proti Francii, Rakousku, Německu a Švýcarsku. :)

No, ale teď k hlavnímu bodu článku. Ve čtvrtek, den před začátkem mistrovství hokejová reprezentace slavnostně oteřela 'McDonald's Czech Chill Out Zónu' na Harfě a já u toho nesměla samozřejmě chybět. :D A vyděla jsem kluky hezky z první řady. Naprosto dokonalý zážítek! A dokonce jsem byla i v telce ve zprávách na ČT. :D

Jinak škola se blíží ke konci. Poslední 3 týdny a pak mě už čeká na začkátku června složit zkoušky z angličtiny a na konci měsíce z němčiny. V práci to jde. Za chvíli tam zase letím. :D

CHINASKI - křest alba Rockfield

8. prosince 2014 v 15:57 | Barča
Zdravíčko všem! Ano, stále žiju, akorát jsem tu dlouhou dobu nic nepřidala. Důvod je prostý. Nemám moc času. Chodím do školy. Sice každý den mám jen na čtyři hodiny, ale na začátku listopadu jsem si našla brigádu. Pár zastávek ode mě otevírali Decathlon (sportovní obchod), tak jsem se tam šla zeptat, jestli ještě berou brigádníky a byla jsem u pohovoru úspěšná. :) Takže většinou chodím hned po škole do práce a vracím se domů až večer. Vyšťavená a už nemám nějak chuť něco psát. Když nejsem v práci, tak se snažím psát na f1-live.eu, aby tam nebylo úplně mrtvo. :) A když už nejsem ve škole, v práci, nebo nepíšu na f1-live, tak jsem někde venku s kamarády. :)

Včera jsem šla s kámoškami na koncert Chinasek v Lucerna Music Baru (LMB), kde pro velký zájem již po druhé křtili nové album Rockfield. LMB byl totálně našlapaný, ale atmosféra naprosto doknolalá (až na tu slepici vedle nás). Kluci byli úžasní! Album pokřtila Jitka Molavcová s Jiřím Suchým. Jitka je taky správná baba. :))

Dobré ráno

13. dubna 2014 v 9:50 | Barča
V posledních dvou týdnech jsem pořídila úplně "aaaaa" fotky východu slunce (všechny jsou focené okolo 6:30). :3 Samozřejmě jsem to hned postovala na #instagram. :P Jak jinak, že. Už jsem se tím taky nakazila. Když už jsem u toho, tak mě můžete začít folounit. :D Najdete mě pod přezdívkou @BeeGoldikF1. ;) Všechny fotky jsou focené přes okno, takže proto jsou na některých fotkách fleky.

HC Slavoj Velké Popovice vs. HC Tábor

28. října 2013 v 22:04 | Barča
V pátek jsem se jela po skoro dvou letech zase podívat na hokej do Popovic, kde hraje můj "bráška" a spolužák. Popovice jsou v tabulce na 2. místě. Ze 12 odehraných zápasů mají jen 2 prohry. :)

Pátčení zápas byl skvělý. První třetina skočila 0:0, ale ve druhé to už začalo padat do obou branek. Jako první dali gól popovičtí Kozlíci. Tábor si to, ale nenechal líbit a gól jim oplatil.

Houby, houby, houbičky

16. října 2013 v 21:13 | Barča
Zdravím vás! :) Jak se tu všichni máte? No, u mě to je celkem na prd. Nemám vůbec energii, jsem pořád unavená a poslední dobou ostrávená. Ve škole toho máme hodně a já mám pocit, že to nějak nedávám. Máme už jen maturitní předměty (teda kromě matiky a těláku), takže už ve všech zpracováváme témata. V anličtině už jich máme udělaných asi 15 (z 25) a už z nich zkouší. V ekonomice máme zatím jen 2, v němčině jich už máme mít 5 (3 ještě musím dodělat). Zatím jediný, co se mi povedlo a měla jsem z toho obrovskou radost, byla 2 a 3 z účta. Hlavně ta dvojka. Tomu jsem nemohla uvěřit, když tu známku profesorka říkala. :)

Muzeum vlaků v Lužné u Rakovníka

24. září 2013 v 16:00 | Barča
O velkých prázninách jsem byla s mamkou a s bráchou na výletě v muzeu vlaků v Lužné u Rakovníka. Bylo to tam vážně pěkné. Tolik vlaků pohromadě. Některé vlalky, které teď už nejezdí, si ještě pamatuji, když jsem jezdívala s babičkou na chalupu. :) Pořídila jsem tam asi 80 fotek. Původně jsem myslela, že sem dám tak 10, ale měla jsem celkem problém, které sem dát, takže jich skoro 30. Do článku dám jen ochutnávku a více jich najdete tady.

*Tak tohle je má srdcovka. Tím jsme jezdívali na chalupu, když jsem byla malá. ^^

Nový foťák a boty

21. září 2013 v 3:08 | Barča
Zdravíčko všem! :) To bych taky potřebovala. Už týden mám kašel jako tuberák a předevčírem se mi k tomu ještě přidala šílená rýma. Původně jsem myslela, že v pátek nepůjdu do školy a zůstanu doma, ale nakonec jsem šla. A to byla chyba. Ráno to bylo ještě ok, ale pak jsem myslela, že tam umřu. Bylo mi vážně mizerně. I E. říkala, že jsem bledá, jak stěna. Přišla jsem ze školy domů a šla jsem spát. Vzbudila jsem okolo sedmý, navečerela jsem se a zase si šla lehnout. Ale s noťasem.

Brigáda v Tescu + fotky z kola

10. července 2013 v 0:04 | Barča
Zdravíčko! Jak si užíváte prázdniny? Já skvěle. :) Jsem na chatě. S K. děláme motorku. Už aby jezdila. Musí se ještě doladit. Je to mazel! ^^ V sobotu dopoledne mi volali z Tesca, jestli mám něco v plánu, že bych už mohla nastoupit. Tak jsem tam na čtvrtou jela. Vyfasovala jsem Tesco triko a šla jsem makat. Dostala jsem za úkol dávat do regálů zboží z palet. Na to, že jsem to dělala poprvé, tak mi to šlo od ruky. I když na tom není žádná věda, jen to zařadit do správného regálu, ke sprvávné ceně a pořádně to "vyfejsovat". :)

V neděli to už bylo o něco těžší. Posadili mě k pokladně. Pecička. Byla jsem nervózní jak prase. Šílený. Pokladní ze mě nikdy nebude. Ne, ne a ne. Nemám na to se koukat na ty otrávený ksichty, když něco popletu nebo to nejde, tak rychle, jak oni si představují. Když jsme pak šli počítat peníze, tak jsem myslela, že tam na místě sebou seknu. Byla jsem děsně vynervovaná a hlavně, když jsem viděla po tom prvním přepočítání výši manka.. no, děs. Vedoucí mi řekla, ať se jí tam ještě nehroutím a šly jsme pro nějaký papír. Naštěstí zjistila, že tam něco špatně napsala. Nakonec jsem musela doplácet 10,-.

Konečně na kole

24. června 2013 v 21:26 | Barča
Víkend byl fajnový. Počasí parádička. Sluníčko, teplo. Né horko. Tak akorát na kolo. Konečně jsem se teda po 14 dnech na to kolo dokopala a vyrazila jsem. Nelituju. Bylo to fajn. Sice jsem zjistila, že moje fyzička je těžce pod bodem mrazu, ale což. Snad zase vyšplhám aspoň na tu nulu. Musím. V létě mám brigádu pár vesnic za chatou a budu tam jezdit na kole, takže to musím nějak vymakat. :D Tenhle týden jsem si řekla, že musím každý den na rotoped. Prostě musím!! Kolo je nejlepší dopravní prostředek! Na chatě je to paráda... a hlavně ta příroda, výhled, když člověk vyjede na nějaký kopeček. Kopeček? Kopeček?! :D Dobře, kopec. Po cestách se jezdí, jak nůž po másle. Ne, dobře, tak to taky ne. Hrboly, bahno, kameny.. Vůbec z toho pak nejsem vyhrkaná. :D Ale nejstěžuju si. To pokochání pak stojí za to! :)

Zhulení exoti

1. června 2013 v 21:42 | Barča
Zdravím :) Taky u vás tak leje? Tady leje snad bez přestávky celý týden a jen tak nepřestane. Už mě to celkem šve. Chtělo by to sluníčko. :)

Včera jsem šla na oslavu spolužákových osmnáctin. Bylo to fajnový. Když jsme šly s holkama do Starskyho, tak jsme po cestě tam potkaly skupinu týpků, kteří vypadali, že jsou pěkně zhulení. :D Šli a zpívali dost na hlas "Haré krišna, haré krišna..." Jako byl to zvláštní pocit jít okolo nich. Radši jsme to vzaly okruhem. (Vygooglila jsem, že to byli týpci z nějakého praštěho hnutí Haré krišna.) Ve Starskym jsme popřáli O. a pařili jsme. :D S kámoškou jsme dorazili k ní domů až ve 3 ráno.

Dopoledne jsem se vrátila domů, najedla jsem se, poklidila a vrhla se na zprávu z praxe. Mám ji ze tří čtvrtin hotovou. Muhehéé! ^^ Teď se koukám na E.T. mimozemšťana. :) Užijte si zbytek propršeného víkendu. (S)mějte se! :)


MotoGP a DTM

5. května 2013 v 15:18 | Barča
Zdravím! :) Jak se dneska máte? Já se mám fajn. Včera večer ke mě přišla E. a koukali jsme se spolu na hokej Česko - Švédsko. Bohužel jsme prohráli 1:2, ale Sasanka chytala výtečně. Z těch 37 střel na branku nechytl jen 2. Kdyby kluci hráli od začátku, tak jako na konci, tak si myslím, že bychom klidně vyhráli, ale budiž. Apoň jsme si neloupli takovou ostudu jako Lotyši s Rusama (0:6) nebo Francouzi se Slovákama (2:6). Po skončení hokeje jsme hráli Maria Kart na Wii. :)

Dneska ráno jsme hráli na Wii tenis. No, moc nám to nešlo. Chudák Berdych pořád prohrával. :D Na oběd jsem si skočila k babičce, potom jsem se koukala na DTM a MotoGP. Timovi Glockovi bohužel první závod v DTM nevyšel. Upadlo mu kolo a to byl pro něj konec a Lukáš Pešek (MotoGP) vypadl už na začátku závodu. :( Teď musím doplnit resty - doplnit fotky z kalendáře. Až to dodělám, tak se musím podívat na něco do školy. Zítra už se normálně učíme.

Takhle se odpočívá :)

3. května 2013 v 22:26 | Barča
Zdravíčko! To bych taky potřebovala. Jsem nehorázně nachcípaná. Kašlu a pořád smrkám. Už mám červenej nos jak Santův sob Rudolf a rýma pořád ne a ne odejít. :/
Celý týden byl naprosto pohodový, bez učení, ale jinak zase nebylo o co stát. V pondělí jsme byli v kině na Lincolnovi. Bylo to na mě moc dlouhý. Myslím si, že tam některý scény mohli vystřihnout. Celý film se řešila jen jedna věc, takže nudaa. Občas jsem se v tom ztrácela a v sále byla zima.

Veletrh Fiktivních firem 2013

21. března 2013 v 13:58 | Barča
Zdravíčko tvorové! :) Od úterka naše školní firma Antre, s. r. o. pořádá na výstavišti 19. ročník Mezinárodního veletrhu Fiktivních firem. Já jsem se přihlásila ještě s mými dvěmi spolužačkami, že tam budeme fotit celé tři dny. V úterý jsme tam jely na devátou, abychom vyfotili, jak tam stavějí stánky. Zahráli jsme si s P. na Xboxu nějakou hru. No, moc mi to nešlo. Moje postavička dostala nějakej záchvat, chudák. :D

Firmy tam postupně najížděly a stavěly své stánky. Dostaly jsme za úkol taky fotit vítání velvyslanců, ale to se nám nějak nepodařilo, protože oni chodili jiným vchodem, než mi jsme stály.

Poté bylo slavnostní zahájení, kde měl proslov ředitel školy, ředitel Antre, sponzoři veletrhu - Microsoft, který svůj proslov protáhl asi o půl hodiny, takže zamíchal s programem.

Procházka Prahou

17. února 2013 v 17:19 | Barča
Zdravíčko :). Někdo (přihlašte se, kdo to byl! :P - Nehlaste se všihni! :D) se mě na ask.fm ptal jestli můj blog spí. Vypadá to tak, ale já už se asi přes týden chystám napsat, akorát jsem se k tomu ještě nedostala. Buď jsem neměla čas, nebo se mi nechtělo a nebo jsem měla otevřený "nový článek", ale nebyla jsem schopná tam něco napsat. Jsem nemožná, vím. :D

Já se teď spíš starám o FB stránku Formula 1 Fans CZ/SKa její twitter, sleduju dění okolo F1 a tvořím stránky do školy na webovky, které mi zaberou hodně času. Už mám asi 16 HTML a ještě nejsem u konce... pfůůů..Ale baví mě to. :) Taky strávim hodně času na twitteru.

Západ slunce nad paneláky

29. ledna 2013 v 16:31 | Barča
Zdravíčko! Uh.. to jsem tady dlouho nic nepřidala. :D Jak se máte? Já se mám fajn. Omlouvám se za mojí neaktivitu, ale prostě nějak došli nápady a mám nějakou tvůrčí krizi. Chtěla jsem udělat nový layout, ale nic mě nenapadá, tak jsem se vrátila asi k rok starému lay. Někteří si možná pamatují. :) Mě se líbí, takže ho jen tak nezměním. :)

Před uzavíráním známek se psalo hodně písemek, tak jsem se pořád šrotila, ale bohužel ve většině případů to bylo na hovno. Výsledek byl příšerný. Ze známkama na výzo nejsem moc spokojená. Mohlo to být lepší, ale zase na druhou stranu ty (skoro) dva měsíce absence kvůli nemoci se taky podepsaly na mých výsledcích. Co se dá dělat. Snad bude další pololetí lepší. Tentokrát jsem klasifikovaná ze všech předmětů, i přes to, že jsem měla vysoká procenta, což jsem ráda. :)

Jsem velká holka! :)

6. ledna 2013 v 18:25 | Barča
Zdravím :). Mám se skvěléé! :) V pátek jsem přišla ze školy nasraná, protože mi nic nešlo.. v účetnictví jsem nestíhala a ani to nechápu (účtujeme v Premireru - program) - a nejhorší na tom je, že v pátek z toho píšeme *scheiße!* -, matiku totálně nepobírám a o angličtině ani radši nemluvím. Proště celý den na prd... a zdálo se mi, že ty dva dny byly naprosto zbytečné. Mohli nám dát ještě volno.

Štědrý den

26. prosince 2012 v 10:42 | Goldík
Na Štědrý den se díváme na pohádky, jíme cukroví a vyhlížíme zlaté prasátko - ještě jsem ho nikdy neviděla a to nejím maso. Dám si jenom vánočku. :D

Večer, většinou tak okolo sedmé hodiny, jdeme k babičce. U ní zalezeme do pokojíku a držíme "černou hodinku", kde čekáme až zazvoní Ježíšek. Když slyšíme zvoneček, tak jdeme do pokoje. Tam je pod stromečkem plno dárků. K večeři máme rybí polévku s opečenými houstičkami a jako druhý chod máme kapra s bramobrovým salátem. ^^ Potom se čeká až všichni dojedí a já s bráchou jdeme rozdávat dárky. Po rozdání všech dárků se jde rozbalovat a chlubit se ostatním. :) Babička přinese lízání (pudink, ovoce, čokoláda), dáme si kafe a ujídáme cukroví. :)

Regensburg a Méďa

20. prosince 2012 v 14:59 | Goldík
Zdravíííčko, bobani! :) Mám se skvělééé! Včerejšek byl úplně nejlibovější a dnešek taky! :) Včera jsme byli na školním výletě v Regensburgu. Bylo to bezva! Sice jsme neměli moc času. Na tři místa jsme měli pouze čtyři hodiny.. 2 trhy a jeden mega obchoďák (Donau Einkaufszetrum). S kámoškou jsme stihli jeden vánoční trh, na kterém vůbec nic nebylo a pak jsme zamířili do obchoďáku. Tam jsme prošmejdili skoro všechny obchody. Můj cíl byli papíráky a knihovny. Prošli jsme asi 2 knihovny a 1 papírák, kde jsem nakonec našla to, co jsem hledala - Kalendář s F1 na příští rok ^^. Takže jsem byla štastná. :). Ještě jsem si přivezla pěknou mikču a tričko, které jsem poslala Ježíškovi. Mrzí mě, že jsme nestihli ten druhý trh, protože ten byl hezčí. V Regensburgu jsem byla už se základkou a pamatuju si, že ten jeden trh byl nádherný, ale bohužel nezbyl čas. Ale jinak to bylo fajn.

Street art graffiti "Městem posedlí" (výstava)

14. prosince 2012 v 15:59 | Goldík
Ve středu jsme byli na Street art graffiti výstavě v Městské knihovně. Bylo to fajn.:)) Jen jedno dílo se mi nelíbilo. Přišlo mi prostě takový nijaký... že bych to zvládla i já. :D Pořídila jsem docela dost fotek, ale sem dám jen ty, které se mi líbí nejvíc. :) Ostatní si můžete prohlédnout tady.

Puma Jam Woman - sada

7. prosince 2012 v 21:49 | Goldík
Zdravičko tvorové :). Jaký jste měli den? Na to jak začal dnešní den, tak se nakonec vyvedl :) Ráno bylo fakt na prd. Nejdřív jsem rozlila kafe, takže jsem musela uklízet a to mi jel autobus za nějakých 10 minut. :D Ale nakonec jsem to stihla. No a když jsem přestupovala na tramvaj, tak jsem nastoupila do špatné tramvaj. Místo do 22 nastoupila do 24, takže jsem se hezky projela na Bohemku. Naštěstí, že jezdim dřív, takže jsem do školy přišla včas. :D První hodinu jsem dopisovala právo a měla jsem okno... no, to nebylo okno, ale výkladní skříň, takže si asi dokážete představit, jak to dopadlo.. Náladu mi spravila matika... Matika? WTF? Jo, čtete dobře. Čekala jsem kouli, protože to co říklala kámoška, že tam bude, tak jsem si řikala, že to nedam... nebudu vědět jak na to, ale dala jsem to na trojku *hepýýý*. :)

Dědovy kulatiny

4. prosince 2012 v 15:59 | Goldík
V neděli jsme slavili dědovy kulaté narozeniny. Oslava byla v jedné malé hospůdce. Servírka byla taková rozjuchaná a ať jsme si objednali, něco snědli nebo jsme si nemuseli ani objednávat, tak ona pokaždé, když k nám přišla, řikala "Senzační" nebo "Senzace". My z toho nemohli. Představte si, že tam jste celé odpoledne a ona za váma chodí třeba po půl hodině (nebo i míň) a slyšíte to pořád dokola :D. Oslava byla fajn. V pátek je další, tentokrát oslava mého svátku. :)

*Všechni měli svíčkovou, která vypadala moc dobře, ale...
 
 

Reklama
Reklama