Oblíbené písničky, klipy, videa...

Nové objevy - kapela IRNIS a Kamila Hübsch

21. června 2013 v 15:09 | Barča
Říká vám něco Irnis a Kamila Hübsch? Asi pravděpodobně ne. Kdyby se mě někdo předevčírem zeptal, jestli jsem slyšela někdy o kapele Irnis nebo o zpěvačce Kamile Hübsch, tak bych řekla, že ne. Narazila jsem na ně, když jsem si projížděla účinkující na Sázava festu. Z cizinců mě nikdo nijak nenadchnul, ale i tak jsem tam našla tři, kteří ušli - Nemjuci (Maď.), Petty Joy (Rak.) a Garden mexican warlock (Maď.). Zato v českých interpretech jsem objevila dva adepty - již výše zmiňovanou kapelu Irnis a zpěvačku Kamilu Hübsch, které jsem si hned oblíbila a stáhla jsem si jejich písničky. :-) Kromě těchto dvou se mi celkem líbili i Ad libido, Cirsus ponorka (ten nazpíval i soundtrack k "Perfect days - I ženy mají své dny"), The Clipppers a Last Station. Letos bych se chtěla na Sázava fest jet podívat, ale zatím není nikdo, kdo by se mnou jel. :( Musím ještě pátrat. :)

Můj playlist aneb co mi teď hraje z repráků a do uší

24. listopadu 2012 v 15:59 | Goldík
Tak mě napadlo, že bych mohla udělat takový malý přehled toho, co poslouchám :). Je toho hodně, takže nevím, jestli to sem dáv všechno :)). Já prostě hudbu miluju a tenhle citát "Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce." mě naprosto vystihuje :). Je 100% pravdivý. Všude tahám MP4, když něco dělám na notebooku, tak mi vyřvávají písničky z repráků ♥. Lalala, tralala, lalalí :D.

Tak určitě! :D

9. dubna 2012 v 19:19 | Goldík
V pátek v Pražení (Metropol TV) pouštěli parodii na nejoblíbenější hlášku našich hokejistů "Tak určitěěě"a jejich občas "inteligentních" odpovědí.. S mamkou jsme se popadali za břicho. Ještě teď si z toho děláme srandu a opovídáme si "Tak určitěěě". Taky byla dobrá odpověď: "Když se zraníš, tak jsi zraněnej." To je objev roku :D
Video přímo z Pražení jsem nenašla, tak dávám originál verzi z YT :)

Tomáš Klus

5. dubna 2012 v 9:39 | Goldík
Na oslavě hrál hodně krát Tomáš Klus. Jelikož jsem ho dříve neposlouchala, tak ho nepoznala. Jedna písnička se mi strašně líbila ("Chybíš mi"), tak jsem se zeptala, kdo ji zpívá. Ano, byl to Tomáš Klus :-D. Za tu oslavu to tam jelo několikrát (asi 20 jeho písniček). Kromě "Chybíš mi" jsem si ještě hodně oblíbila "Pánu Bohu do oken" a ještě jednu písničku, ale ta nevím jak se jmenuje :-). To zjistím teď až jí budu hledat do tohodle článku :-D.
Jmenuje se Přičichnutí alergikovo (je poslední).

*Prostě je "příliš krásná" ta písnička :-D

*Ten refrén miluju! ♥

*Taky úžasná písnička :)

Tyhle tři písničky se mi líbí nejvíce :-)

Čína má talent 2011 - 12tiletý chlapec Uudam zpívá své zesnulé matce.. ( CZ titulky )

25. února 2012 v 22:20 | Goldík
Tohle prostě musim dát na blog! :) Nádherné video, smutný příběh. Když toho chlapečka hodnotili, tak mi tekly slzy. Chudák přišel o své rodiče hodně brzo. O maminku v 8 letech a o tatínka v 11. Doporučuju vám to shlédnout! Ten chlapeček zpívá nádherně!

Chinaski ♥

24. ledna 2012 v 14:39 | Goldík
Kromě Toma Becka a Magnetiků mam spoustu oblíbených skupin a zpěvků/zpěvaček, mezi které patří i skupina CHINASKI. Už je poslouchám hodně dlouho, ale po jejich koncertu na Majalesu jsem si je oblíbila ještě víc :). Mají úžasné písničky ♥. Dám sem mé nejoblíbenější písničky :)

Duše z gumy

Stejně jako já

Zpívající Kobra 11 :)

15. ledna 2012 v 16:20 | Goldík
Jak už víte z tohoto článku a videa, Semírův parťák Ben Jäger (Tom Beck) kromě účinkování v Kobře 11 i zpívá a není jediný z Kobry 11, který se věnuje i zpěvu. Další parťák, který zpívá je André Fux (Mark Keller). Kromě parťáků zpívá i Strumi (Oliver Pocher), který se objevuje v pilotních filmech (14.-16.serie) :). Pokud víte ještě o někom z Kobry 11, který zpívá, tak pište do komentářů. :))

Mark Keller & Scooter - Abracadabra

Magnetikum - Facebook (2011) > videoklip

22. prosince 2011 v 22:20 | Goldík
Kluci asi před měsícem předváděli svůj premiérový videoklip na písničku Facebook. Já jsem si ho pustila až dneska a moc se mi líbí. Myslím si, že se jim opravdu povedl :-). Některé scénky jsou vtipné. Mě se nejvíc líbí ten konec s "FB obličeji". Pište své názory :-)

Rytmus vs. Jan Kraus - Jebu Tě

17. prosince 2011 v 10:39 | Goldík
Včera kromě toho, že jsem se dívala na Kobru 11 (shlédla jsem 2 díly - 5.série/12. a 13. díl :D), tak jsem taky brouzdala po YT a narazila jsem na sestřich videa z Show Jana Krause. Měl jako hosta Rytmuse, se kterým si dal "rapík" :-). Když jsem to slyšela, tak jsem z toho nemohla. Kraus ho tam nejvíc dával. Je to borec :D. Poslouchejte! A napište svůj názor :-)

VÁNOČNÍ HYMNA EVROPY 2 - Ježíšek E2

16. prosince 2011 v 19:00 | Goldík
Dnešní den byl na nic. Měli jsme psát z čj, nepsali jsme..píšeme až po Vánocích..bomba..do té doby to zapomenu a pak jsme psali z němčiny. Snad dostanu 3, ale kdyby byla lepší, tak budu radši. Jediný co mě ve škole dneska potěšilo, tak to byla 2 z ekonomiky :-). Ve středu jsme psali test, vybírala to jen od těch co měli málo známek a nebo špatné. Ostatní to mohli odevzdat dobrovolně a já byla mezi dobrovolníkama. Tohle by se minulý rok nestalo, tenhle rok mi jde líp a dokonce mě i docela baví :-).
Jsem naštvaná na kámošku, protože máme na celé čtyři roky projekt Moje firma - moje skupina má P.C.S. (Party Catering Servis), ze kterého budeme i maturovat. Nám tam chybí nějaké věci. Já jí řekla, že by jsme to měli dodělat a ona mi na to odpověděla, že se na to vys****, tak jsem na ní tak "trochu" začala ječet. Já chci odmaturovat, takže to chci mít všechno v pořádku. A nejvíc mě dostalo, když se mě potom zeptala, proč jsem nepříjemná. Taky mě štve, že holky udělali to co měli a jí se to nelíbí, tak jim to poslala zpátky ať to předělají, ale podle mě to měli dobré. Oni se docela těžko vymýšlí úrovně produktu, když jsme cateringová firma. Domu jsem šla nehorázně nas****. Ale teď už to je v poho. Už jsem vychladla.
Teď už k nadpisu.
Když jsem zapla počítač, tak jsem šla na YT, protože mi mamka něco chtěla pustit. Načetlo se mi to a vykouklo na mě "VÁNOČNÍ HYMNA EVROPY 2 - Ježíšek E2". Samozřejmně, že jsem si to hned pustila. Mají to udělané vtipně. Nejlepší je "..A když někdo řekne: Dárky mám. Ránu pěstí já mu hnedle dám...." . Určitě si to pusťte, DOPORUČUJU! :)

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

3. prosince 2011 v 22:20 | Goldík
Tuhle písničku jsem našla u zRzQy. Moc se mi ta písnička líbí. Sice nerozumím co zpívá, ale řeknu vám jednu věc...ta písnička vás roztančí! A on taky není špatný :D. Ale zůstanu u Bena a Seba :D. Určitě si tu písničku pusťte :-) Já už jí mam staženou i v MP4ce :D

Hádej ,kdo jsem!

17. listopadu 2011 v 22:59 | Goldík
Na FB kámoška sdílela video s jedním profesorem z mojí školy. Je to bývalý říditel. Když jsem to video viděla, tak jsem se celou dobu popadala za břicho. Ty profese co mu typovali..já nemohla :D. Typy, které mě nejvíce pobavily byly psychiatr a gynekolog. Prý má ruce jako gynekolog :D. To bylo moc. Nakonec to uhodli, že je řiditelem. Je to autor i učebnice na ekonomiku. Abych pravdu řekla, tak jsem ho za ty dva roky ještě nepotkala ve škole, ale myslím, že kámoška ho na něco měla. Tak to je naše hvězda :D. Pan gynekolog :D

Ne, ne. Já nemusím, já už ho vidím♥

13. listopadu 2011 v 23:00 | Goldík
Tuhle reklamu vidáte každým rokem na Nově před Vánocemi. Řekla bych, že už jí vidíme 4(?) rokem. I přes to, že jí davají tak dlouho, tak se mi stále neokoukala a já ji miluju♥. Ta holčička je roztomilá a hlavně jak tam říká:" Ne, ne. Já nemusím, já už ho vidím." :) Tuhle větu jen tak nezapomenu. Co vy...líbí se vám? :))

Němečtí zpěváci

12. listopadu 2011 v 18:50 | Goldík
Na konci školního roku budeme mít na škole jazykový projekt (nevím jak se jmenuje) a na něm budeme reprezentovat jazyky, které se učíme. Na JP se bude zpívat nebo například povídat o nějaké události v dané zemi. Nevím přesně, jak to bude vypadat. Jsem zvědavá. Na němčině nám už učitelka pouštěla nějaké písničky. Já samozřejmně byla aktivní a hned jsem se musela zapojit. Hádejte koho jsem řekla? Že to neuhodnete? Určitě jo :D. Dobře, nebudu vás napínat. Doporučila jsem ji Olivera Pochera a Toma Becka (oba jsou z Kobry 11), ale v zápětí jsem si uvědomila, že Tom zpívá jen v anglilčtině. Když jsem přišla ten den ze školy, tak jsem zasedla k noťasy a začala na youtube hledat další německé zpěváky. Další hodinu jsem řekla učitelce, že jsem nějaké našla a ona mě poprosila, abych jí je poslala na mail. Asi před půl hoďkou jsem ho odeslala. Dám sem písničky, které jsem jí poslala :-). Ještě jsem tam přidala text (od Olivera P.), který jsem se pokoušela přeložit. :-D. Snad si o mě nezačne myslet, že jí chci vlézt do...(domyslete si do čeho) :-D. Tak a teď už ty písničky co jsem poslala němčinářce :-)).

Magnetikum - Výzva (2011)

11. listopadu 2011 v 16:20 | Goldík
Nejspíš si asi říkáte, co je to za dívný název článku, tak já vám řeknu, co to Magnetikum je. Magentikum je kapela, kterou moc lidí nezná. Já bych jí také neznala, kdyby nás nepoprosila učitelka na PEK, jestli bysme nehlasovali pro skupinu Magnetikum (na Majáles), kde hrají její synové. Pustila nám jejich písničku "Facebook" a já jsem si tu skupinu hned oblíbila. Písnička je nakažlivá, "nakazila" jsem kámošku touhle písničkou :D.

"Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid..."

3. listopadu 2011 v 20:30 | Goldík
Proč takový titulek? Protože, tak nějak vypadá tento týden..."Chvátám, chvátám, nemam chvíli klid. Já tam, já tam dávno už měl dávno být." Včera to bylo nejhorší. Přišla jsem ze školy a hned jsem se vrhla na dějepis, protože jsme dneska psali test. No a já jsem to včera viděla poprvé (někdo je taky blbej, když si nechává všechno na poslední chvíli), takže jsem z toho neuměla ani ťuk. Další co bylo na dnešek byla matematika. Strašila nás, že budeme psát test. Nakonec jsme ho nepsali..naštěstí. Dopadl by katostrofálně. Ještě jsme měli udělat na angličtinu povídání o "Thanksgiving Day". Vůbec jsem nestihala. Dějepis dopadl...hádejte jak...katastrofálně. Pak ještě byl úkol na němčinu a na ten jsem se vykašlala, neměla jsem na to sílu. No, tak už konec stěžování a tady máte brouka Kvapníka :D.

K'Naan - Wavin' flag

29. října 2011 v 21:46 | Goldík
Když někde slyším hrát písničku od K'Naana, tak si vzpomenu na velké prázdniny 2010. Byla u mě na týden kámoška a tuhle písničku jsme si neustále pouštěli a zpívali jí :-). Na to jen tak nezapomenu♥.

Michal David - Ruská Máša

26. října 2011 v 22:06 | Goldík
Asi si říkáte proč zrovna tahle písnička, ale důvod je jednoduchý :D. Prostě se k ní váže jedna veselá hitorka ze školní jídelny. Máme tam hrozně nepříjemnou uklízečku (ona už od pohledu vypadá nepříjemně) nebo co to je. Jo už vim jak bych jí nazvala...."návlek-lady" :D. Prodává návleky a když je člověk nemá, tak nás nechce pouštět na oběd figura jedna! Všechny tam buzeruje i ty malý chudáčky ze základky. Tím nemyslím ty velký, ale prvňáčky a druháčky. Jo a jmenuje se Dášenka :DD. To by jste ji museli znát. Když si to člověk čte, tak to neni takový :DD. No a když jsme šli jednou s kámoškou (bývalou) na bus, tak jsme se o ní bavili a ona začala zpívat tuhle písničku. Já z ní nemohla :D.

A tady máte tu skvělou písničku od Míši :-)*

Německé spoty na KIA RIO

25. října 2011 v 22:09 | Goldík
Už asi víte z předchozích článků, že jsem velkým fanouškem Kobry 11, tak si budete muset zvyknout, že sem budu cpát vče co s tím souvisí :D. Já úplně miluju reklamu na KIA RIO, kde je Erdogan a Kim. Já z nich nemůžu. Ta německá reklama na KIA RIO se mi líbí víc než ta česká. Já si prostě nemůžu pomoct:D. Asi už jsem zralá na léčení :DDD

 
 

Reklama