NT - má témata

Téma: Formule 1

26. července 2015 v 21:16 | Barča
Formuli 1 jsem sledovala už od mala, ale byla jsem jen náhodným divákem. Více jsem se tomu začala věnovat díky mé nejelpší kamarádce a taky díky tomu, že jsem ve zprávách zahlédla nějakého sexy klučinu jménem Sebastian Vettel. A tak vzrosla má láska k Formuli 1. Od přelomu sezony 2008/2009 sleduju pravidelně závody.

Když se v roce 2010 vrátil na scénu Mercedes se Schumim v kokpitu, to bylo něco. Legenda se vrátila. Ale já jsem byla zaměřená hlavně na toho nádherného Němce v modrém overalu. Zamilovala jsem si i Red Bull. Byli parádní dvojka. Ještě aby ne, když pak 4 roky nepustili nikoho jiného k titulu, jak v šampionátu jezdců, tak v poháru konstuktérů. :D Kromě Seba a Schumiho jsem si oblíbila Lewise Hamiltona a Nica Hülkenberga. V roce 2012 byl na scéně další velký comeback a to v podání Kimiho "Icemana" Räikkönena do týmu Lotus, který nepatřil zrovna mezi špičku, ale s ním se vyšvyhl. Dokonce i vyhrál i pár závodů a v konečném pořadí se umístil na 3. místě. A teď mám oba své oblíbence - Kimiho a Seba v týmu, který moc nemusím - Ferrari. Ale už jsem si celkem zvykla. Z týmů ještě fandím Mercedesu.

Téma: Německá hudební scéna u nás

14. dubna 2014 v 17:26 | Barča
Německá hudební scéna jako taková (tím myslím německy zpívané songy) není u nás velmi populární, i když některé, známé kapely či zpěváci z Němeka pocházejí, ačkoliv si to neuvědomujeme. Je škoda, že kvůli předsudkům a dobám minulým je Německo, a všechno s ním spojené, tak trochu námi opovrhované. Ano, není se čemu divit, ale přiznejme si, mi jsme taky nebyli zase až takový svatoušci. No dost, už se nebudu vrtat v historii a vrátím se k podstatě článku. :-)

Téma: Mám právo sedět!

18. září 2013 v 16:15 | Barča
Určitě víte, o co jde. Video s vulgární a agresivní ženou z linky B pražského metra obletělo internet bleskovou rychlostí a z ní se stala celebrita. Spolucestující od ní obdrželi mnoho hrubých urážek. Servítky si vůbec nebrala. Nakonec to jedna nevydržela a vyvedla ji z metra ven.

Videa mají desítky tisíc shlédnutí. Někteří se tomu smějí, jiní zase nad tím kroutí hlavou. Aneb jak se díky jedomu kufru dostat do sporu a stát se slavným. Xsichtbooková zeď byla videem zaspamovaná (i já jsem se samozřejmě přidala) a na Twitteru zase vznikl hashtag #MámPrávoSedět (škoda, že nejdou nastavit trendy pro Českou republiku, tam byl určitě tenhle hashtag válel).

21.12.2012 → Konec světa

6. prosince 2012 v 15:59 | Goldík
Už dlouho se mluví o tom, že by měl být podle Mayského kalenáře 21.prosince konec světa. Natočili o tom už řadu filmů (např. 2012), dokumentů a když to zadáte na YT nebo streamu, tak vám vyjde dlouhý seznam videí. Já jsem viděla film 2012 a bylo to naprosté sci-fi. :D

A jak to vidím já? Někteří lidé na to věří (jednoho znám, který tak trochu věři), ale já se mezi ně neřadím... i když tenhle rok jsem pořád nemocná, všechno se se*e (technika), tak si říkám jestli fakt nepřijde, protože jsem nikdy takhle nemocná nebývala - není to u mě normální. I přes to si stejně stojím za tím, že jednadvacátého přežijeme ve zdraví a budeme se těšit na Vánoce. :)

Na googlu jsem našla odpočítání času - Pozor! Už máme jenom 14 dní! :D

 • Co si myslíte vy o konci světa?
 • Viděli jste nějaký film o konci světa?
*Do dalších témat se můžeš zapojit zde :)

Téma: ALKOHOL A KOUŘENÍ

19. října 2012 v 15:19 | Goldík
Říkala jsem si, že bych zase mohla napsat článek na nějaké téma. Půl roku ležela rubrika Na téma (NT) jen tak bez povšimnutí. Mám ještě pár témat, na které ještě chci napsat svůj názor a vy taky můžete navrhovat tady. Téma, které o kterém budu psát je Alkohol a kouření.

Začnu kouřením. V dnešní době kouří každý druhý puberťák. Na základce kouřila skoro celá třída jen na pár výjimek. Děti začínají kouřit, protože chtějí zapadnout mezi partu a myslejí si, že budou "IN". Pak se to ale může zvrtnout a oni začnou být na cigaretách "závislý" a utratěj za to majland. Já jsem patřila mezi tu skupinu lidí, která nekouřila, nekouří a kouřit nebude. Na základce kluci chtěli, abych to zkusila. ale já odmítala. Sice mi řikali, že jsem srab, ale já to neřešila. Babičce a dědovi rozmlouvám kouření, že je to nezdavé a hlavně utratí za rok nespočitatelně peněz. Já jsem cigaretu vyzkoušela v létě. Nebylo to z donucení, prostě jsem to chctěla zkusit. Kámoš měl vanilkové (on taky nekouří.. od někoho to dostal). Když jsem si olízla rty, tak to dobré bylo, ale jinak to byl hnus fialovej... blé! Člověk po tom smrdí.. Mě stačí, když jdu pro něco k babičce, jsem tam třeba jen 2 minuty, ale když přijdu domu, tak už ze sebe cítím ten smrad z cigár. KOUŘENÍ MŮŽE ZABÍJET, jak stojí na krabičkách, to bohužel kuřáky neodradí a cigarety si i přes toto varování a vysokou cenu kupují dál :(. Ale jejich problém. Nemají kouřit. Nekuřte, je to nezdravé a "IN" to není už vůbec!

Téma: SPORT

30. dubna 2012 v 16:10 | Goldík
Konečně začlo být teplo a tak většina lidí vyndavá kola a inline brusle. Inline moc nemusím, ale jízdu na kole miluju :-). Není nad to se projet na čerstvém vzduchu v přírodě :). Na chatě jezdím nejraději. Jo, je tam hodně kopců a většina cest je v terénu (taky se není čemu divit, když to jsou lesní cesty :D), ale mě to nevadí. Hlavně, že se dá někde jezdit. Dneska jsem měla naplánováno, že pojedu na chatu a půjdu se projet, ale nakonec to padlo, protože mi v noci bylo špatně.. Takže jsem docela našvaná. Tak snad zítra :)).
Sice nejsem moc sportovně nadaná, ale baví mě to a to je hlavní, ne?. Na těláku mě hodně baví florbal, kde mě dokonce už několikrát učitelka pochválila, že mi to jde a pak docela basket a vybíjená. Doma jezdím na rotopedu a chodím na H.E.A.T. I běhání mě baví. Nejlepší to je na chatě s kámošem. V Praze běhat nechodím. Samotné se mě nechce.
A ne že budete sedět doma na zadku, když je venku tak nádherně! Dělejte něco pro své zdraví ;). SPORTU ZDAR!

*Do dalších diskuzí se můžeš zapojit tady

Téma: SLOVENŠTINA

11. dubna 2012 v 15:59 | Goldík
Napsat článek na tohle téma mě napadlo včera. A proč zrovna to? Protože slovenština se mi jako jazyk hrozně líbí. Jsem z té generace, která se narodila 3 roky po rozpadu Československa. Ale přesto slovenština je u nás hodně slyšet v televizi a já jsme měla spolužáka slováka. Bohužel, už slovákům moc nerozumím. Umím jen pár slov a když něco nevím, tak mi to buď řeknou rodiče, co to slovo znamená a nebo si o přeložim. Strašně bych se chtěla naučit mluvit slovenky. Nevím proč, ale ten jazyk se mi veľa páčí :-). Z televize ji slyším každou neděli (Hlas). Jelikož Nova je s Kobrou pozadu, tak si stahuju díly z Markízi. Občas jsou ty slovenská slova vtipná. V češtině je to takové nudné slovo, ale ve slovenštině? Tam je skvělé :-D. Chci umět slovensky, protože je to krásný jazyk! :-)
 • Máš rád/a slovenštinu?
 • Jsi slovák/slovenka?
*Do dalších témat se můžete zapojit zde

Téma: Internetové diskuze

23. března 2012 v 13:30 | Goldík
Dalším tématem jsou Internetové diskuze. Původně jsem toto téma vůbec neměla na seznamu, ale když si poslední dobou projížím diskuze na f1sport.cz, tak mě to nakoplo k napsání tohoto článku. A proč? Začnu hezky od začátku.

Téma: Kobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)

13. února 2012 v 18:49 | Goldík
Skoro po měsíci přicházím s novým tématem. A jakým? To už jste si asi přečetli v názvu. Téma je Kobra 11.

Úplně 1.díl (pilotní film Bomby na 92.kilometru) odvysílala německá televizní stanice RTL v roce 1996. Semira Gerkhana (Erdogan Atalay) jsme poprvé viděli v 3.díle 1.série a v seriálu je stále. Už vystřídal mnoho parťáků. Pro mě byl nejhorší odchod Toma Kranicha (René Steinke) v díle Na život a na smrt. Od roku 1995 do teď bylo natočeno neuvěřitelných 237 epizod (16.sérií) + 11 dílů (2.série) Nasazení týmu 2. A o sešrotovaných autech ani nemluvím. Těch je určitě taky hodně.

Téma: STOP ACTA!

21. ledna 2012 v 16:20 | Goldík
Dneska jsem si u Matthiase pustila video. Poprvé když jsem ho spustila, tak jsem ho hned vypla, ale pak mi to nedalo a koukla jsem se na celé. Nemůžu uvěřit co chtějí udělat s internetem. Že by byl konec svobody slova? Chtějí monitorovat všechno co uděláš, řekneš a nevím co všechno. Jednoduše řečeno CENZURA INTERNETU a nejen toho. Nevíc mě dostalo, že by byl člověk zavřenej i za to, že řekl nový recept svému kamarádovi, známému, manželce...no není to hrůza? Ono YouTube se tím asi už tak trochu začalo řídit se mi zdá. U všech videí co jsem na YT nahrála mi blokly zvuk a nebo nejde video spusit vůbec. Když byste někomu poslali maila s nějakou zprávou z netu, tak by se mohlo stát, že vám zablokujou internet a v horším případě může jít člověk do vězení. A aby toho nebylo málo, tak megavideo.com zablokovali. Snad se to neschválí.
 • Jaký názor na to máš ty?
 • Chceš aby to bylo schváleno?
*Zapoj se do dalších témat zde

Téma: Chceš být Affs?

13. ledna 2012 v 21:20 | Goldík
Po týdnu přicházím s dalším tématem a tím je Chceš být Affs (nebo SB, afítko atd..je pro to spousta názvů. Než bych je vypsala, tak bych tu byla ještě zítra)? V mých úplných začátcích jsem vůbec nevěděla co to znamená, ale když jsem to po pár měsících zjistila, tak už jsem začala hledat blogy, které spřátelují. A už to jelo. Všem jsem psala jestli nespřátelí, buď jsem se dočkala odezvy nebo ne. Po delším čase to začalo pomalu odeznívat. Minulý rok jsem spřátelování smazala a nahradila jsem je oblíbenými stránkami. Nemůžu pochopit, jak jsem mohla psát každý den ty stupidní komentáře typu: "Ahoj affítko, obíhám.." nebo "Obíhačka.." atp. Jo, možná to člověku trochu zvedne návštěvnost *ha, a už jsme zase u tý potvory návštěvnosti :D*, ale to je jen v tu chvíli co člověk "obíhá". Můj názor v tuto chvíli je takový, že si myslím, že spřátelování je totální blbost. Stálý návštěvník si svůj blog najde a ne, že ty ho budeš "prosit" ,aby k tobě chodil. Občas když narazím ve výpisu nových článků na nějaký takový článek, kde jsou i pravidla pro SB, tak se nad tím musím smát. Když si to tak vezmete, tak vlastně tím říkáte, že ten druhý na váš blog musí a vy je nechete nutit, ne?!
Prosim nekamenujte mě! Je to pouze můj názor! :) Děkuji!
 • Jaký je tvůj názor na spřátelování?

*Další témata, do kterých se můžete zapojit jsou ZDE

Téma: REKLAMY

2. ledna 2012 v 19:50 | Goldík
Dalším tématem jsou Reklamy jak na blogové, tak i televizní a internetové.
Začneme blogovými. Tím mám na mysli reklamy typu:"Ahoj, nehlásla bys pro mě? Když tak hlasuj tady na tý adrese." nebo "Ahoj. Založila jsem si blog. Podívej se." nebo " Nechala jsem ti koment. Oplať prosím." a podobné. Já na blogu nemám žádnou spešl rubriku na reklamy a ani se ji nechystam zakládat. Přijde mi to zbytečné. Stejně ty spameři si je davají kam chtějí. Mě reklamy vadí. Jo, přiznávám se. V mých začátcích jsem to dělala také, ale pak mě to přestalo bavit a došlo mi, že to ostatním leze vším možným. Teď, když se u mě objeví nějaká reklama, tak komentář mažu! Tímto chci poprosit spamery ať si ti svoje reklamy strčí do...!

A přicházejí na řadu televizní reklamy. Nejvíc zamořená reklama je Nova (neni náhodou blog taky pod Novou? *hups* :D No nevadí :D). Mají tam děsně dlouhé reklamy a hlavně mi vadí, že jsou schopni dát reklamu 5 minut po začátku filmu nebo na konci úplně zrušili titulky. No, však víte. Prostě mi ty reklamy lezou na nervy.

Poslední jsou reklamy na iternetu. Bohužel je cpou všude. Na youtube, stream, blog a všude možně. Dříve na YT a Streamu nebyly, ale bohužel se tam nedávno objevili. Chápu, potřebujou nějak propagovat svůj prostředek, předmět či něco takového, ale stačí reklama v TV nebo někde pod nějakým článkem (tím nemyslím na blogu :D). Každého otráví (podle mě), když na něj před každým videem vyskočí reklmama. Už to přehánějí. Zachvilku na mě bude vyskakovat reklama i z lednice :D. Hrůza, hrůzna. Nesnáším reklamy!
 • Jaký názor máš na reklamy ty?
PS: Vsadím se, že pod tímto článkem se alepoň jedna reklama objeví. Naschvál ji tam nechám jako příklad :D

*Další témata, do kterých se můžete zapojit jsou ZDE

Téma: VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI!!

1. prosince 2011 v 20:10 | Goldík
Je to tak. Tento rok nějak rychle utekl. Nezdá se vám? Za 24 dní tu máme Štědrý den (Š.d.) s plným stolem cukrový, štědrovečerní večeří - rybí polévka (tu moc nemusím) a kapr s bramborovým salátem (na to se těším moc) a množstvím dárků (teda pokud jste byli hodný celý rok :D). Jak probíhá Š.d. u nás? Většinou tak mezi 18:00-19:00 hodinou jdeme k babičce, kde držíme "černou hodinku" dokud nezazvoní na zvoneček Ježíšek. Po té vejdeme do pokoje a pod stromečem je plno dárků :). Dáme si přípitek, většinou si zazpíváme nějaké vánoční písničky, zasedneme ke stolu a na stůl se přinese mísa se salátem a kaprem. Když všichni mají prázdné talíře, tak děti (což jsem já a brácha :D) rozdavají dárky (stejně to pak zůstane všechno na mě, protože to bráchu přestane bavit :D). Dárky jsou rozdané a jde se rozbalovat. Po rozbalení se všichni všem se vším chlubí :). Domů chodíme až po půlnoci (většinou mezi 1-2 hodinou ranní :D).
Dárky chci nakoupit během tohoto a příštího týdne, abych nelítala 23. jak magor po obchodech, jako každý rok :D. A o volných dnech, což je 22. a 23. prosince budu balit :). Vůbec nemám tušení co koupit strejdovi (tomu musim koupit ještě k narozeninám) a taťkovi. Poraďte mi prosím! :-)
 • Jak jste na tom vy s dárkama?
 • Už máte nakupeno?
* Další témata, do kterých se můžete zapojit najdete zde.

Téma: ČeŠtInQa MuCq

30. listopadu 2011 v 19:39 | Goldík
AhOjQy, DaLšÍm tÉmAtEm Je ČeŠtInQa MuCq. MiLuJu čEšTinQu. Je tO nEjHeZčÍ JaZýČeQ nA sVěTě!

Prosím vás, neděste se! Já takhle nepíšu, to měl být jen pokus o to "cool" prznění češtiny dnešních bárbínek. Rozhodla jsem se, že napíšu tento článek, když jsem projížděla téma týdne a narazila jsem na jeden nejmenovaný blog (přece jí nebudu dělat reklamu, že? Ta si ji nezaslouží!), který psal stylem, který můžete vidět v úvodu článku. Nemůžu přijít na to, kdo tohle prznění vymyslel. Vždyť to je hrůza! Nedá se to číst! Ty co píšou "vypatlátorštinou", tak si myslí, že jsou nejvíc COOL, ale to netuší, že se mýlí. Podle mého názoru, ten kdo narazí na takovýto blog, tak bleskurychle odejde( pokud ovšem není z této skupiny, protože ho odradí "rozbitý caps lock (CL)"(tím myslím střídání velkých a malých písmen). Samozřemně, že nejde jen o CL, ale i zaměnování K za Q (mucQ), V za W (swět) nebo zkratky. No, i když já ty zkratky taky občas použiju, ale to je jenom na fb chatu, když jsem líná psát (ale to je opravdu velice zřídka).

Tu větu na začátku jsem psala asi +- minutu. Nemohla bych "vypatlátorštinou" psát. Jeden článek bych napsala cca. tak za hodinu(?) :D.

Menší test pro vás. Zkuste si tu větu také napsat a do komentářů napiště jak se vám psala :D
Jaký máš názor na tenhle "cool" styl?

S lÁsQou
GoLíQ :D
*Do dalších diskuzí se můžeš zapojit zde

Téma: TÉMA TÝDNE

16. listopadu 2011 v 20:10 | Goldík
Hmmm..Zajímavé téma, viďte? :D Ok. Tak začnem. Zažila jsem úplné začátky "Téma týdne" na blog.cz. Pamatuji si, že to byla obrovská novinka, na kterou jsem se samozřejmně chytla. Po té co jsem zjistila, že díky zveřejnění na hlavní stránce blog.cz mi zvyšuje návštěvnost (tehdy mi šlo jen o návštěvnost, bohužel), tak jsem začala přidávat jak divá. Byla jsem schopná na TT napsat, teda spíše zkopírovat, několik článků za den. Takhle to šlo něklik témat. No, vlastě to bylo do doby než jsem se rozhodla, že chci mít autorský blog a zjistila jsem, že nejde jen o návštěvnost. Od této chvíle jsem začala přidávat články na TT jen když jsem věděla co na dané téma napsat. Přece jenom je hodně lidí co stále kopírují z tety wikipedky nebo píše takové ty "nezáživné" a nezajímavé články. Příklad: téma je Yaoi (záměrně jsem toto téma vybrala z TT, protože já sama nevím co to je, ale nemusíte mi to psát...když se mi bude chtít, tak si to najdu :D) a já bych napsala "Nevíte někdo co to je?"...takovéto články jsou vyloženě "parazitní" :D. Tak sakra ať si to přečtou na wikině co to je a nezaplňují tim TT. Nemám pravdu? Nebo taky jsou opravdu zajímavé články na TT, které s ním vůbec nesouvisí. To jsou taky hrozní paraziti. Přemýšlím, že na téma, které je tento týden něco napíšu :-).
 • Píšeš články na TT?
 • Jestli jo, tak na každé téma?
 • Jaký máš názor na TT?

Téma: FACEBOOK

9. listopadu 2011 v 22:39 | Goldík
Další tématem je FACEBOOK. Mylím si, že toto slovo zná každý a pokud ne, tak od teď už ho bude znát. Facebook je sociální síť, ale to tu asi nemusím psát, že? Tahle sociální síť, kterou založil Zuckerberg je zákeřná stránka, teda alespoň pro mě. Lezu na ni každý den, abych věděla co se děje a neděje. Já vím, že to není dobře, ale prostě to dělám, bohužel. Sice odpoledne to je většinou kvůli tomu, že se chci s někým na něčem domluvit nebo se potřebuju na něco zeptat, ale jinak ho projíždim i když nic nepotřebuju. Jediné s čím jsem přestala, tak jsou hry na FB. Ty mě rychle omrzely. Když mě někdo pošle pozvánku na hru nebo si mě někdo chce přidat a já ho neznam, tak ignoruju. Nejsem takový ten fejsbukový typ, který si přidává každýho a jde mu jen o to aby měl co nejvíce přátel. To mi příjde jako kravina, aby tam měl lidi, které vůbec nezná. Když jsem na počítači, tak jsem na FB online po celou dobu, ale dívám se tam třeba tak po hodině nebo dvou hodinách jestli se tam něco náhodou neděje :D.
Jedu facebook
 • Jak jsi na tom ty s FB?
 • Máš ho?
 • Jak dlouho na něm trváíš?
* Do dalších diskuzí se můžeš zapojit zde

Téma: NĚMČINA vs. ANČLIČINA

30. října 2011 v 9:50 | Goldík
Dalším tématem je Němčina vs. Angličtina. Já mám ve škole oba předměty. Na základní škole jsem měla oba předměty ráda stejně, ale na střední se to změnilo. Angličtina mi vůbec nejde a přestala mě bavit. Za to němčinu jsem si hodně oblíbila. Je to jeden z mých nejoblíbenějších předmětů a jde mi o hodně líp než angličtina. V němčině se dívám i na seriály (Kobra 11 - 16.série, která ještě neni v čj. Dávají ji na RTL :D). Docela tomu i rozumím. Když jsem si zkoušela dát anglický film bez titulků, tak jsem tomu nerozuměla. Angličtina mi prostě nějak nesedla. Většina lidí se na mě dívá jak na magora, když jim řeknu, že mě baví víc němčina než angličtina a že němčina je lehčí. Anglcky se učím od školy a německy od 6. třídy a s tou angličtinou to není vůbec poznat, že už se ji učím tak dlouho.
 • Kolik máš ve škole cizých jazyků?
 • Máš angličtinu i němčinu nebo máš jen angličtinu?
 • Jestli máš aj i nj, tak co tě baví víc a co ti přijde lehčí?
 • Jak dlouho se učíš německy?
 • Jak dlouho se učíš anglicky?

Téma: DISKOTÉKA

29. října 2011 v 20:55 | Goldík
Většina lidí z mého okolí chodí skoro každý týden, možná i každý týden na diskotéky. Já jsem na diskotéce nikdy nebyla a ani mě to nějak extra neláká. Já moc nemusím takové to mačkání se na sebe. Navíc v klubech můžou být nějaký oplzlíci nebo někteří lidé, kteří se opijí pak nevědí co dělají. Zrovna tenhle týden mě holky říkali ať jdu s nima na Halloween party, ale nešla jsem, protože jsem jela na chatu. I kdybych nejela na chatu a mohla bych jít s nima, tak bych stejně něšla. Já si diskotéky prostě představuju tak, že je tam plná místnost lidí, hudba tam řve jak na lesy a lidé popíjí drinky a alkohol. Když se dívám na ty fotky co se někdy objeví na FB, tak o to víc mám pocit, že je tam přelidněno :D. V nejbližší době se na žádnou "dýzu" nechystám :). A co vy, chodíte na diskotéky? Jestli jo, tak jak často?

Téma: Blogování

27. října 2011 v 12:12 | Goldík
Já jsem začala s blogováním před 4 lety. První dva roky jsem měla takový ten kopírácký blog. Nechápu, jak mě to mohlo bavit dávat celé dny jen ctrl c a ctrl v. Také jsem neustále spamovala atd. Když se zavedlo TT, tak jsem přidávala, na každé téma minimálně dva články. Šlo mi hlavně o návštěvnost. Jeden čas jsem dokonce používala i Websurf. Kopírování, spamování a tyhle věci mě omrzely a rozhodla jsem se založit autorský blog. Také jsem zjistila, že to neni o návštěvnosti a počtu článků za měsíc, ale o tom jak KVALITNÍ jsou články. Někteří z vás možná taky takhle začínali a možná taky ne.
Pro vás co začínáte, tak říkám, KVALITA článků je přednější než návštěvnost. Když uvidí ostatní návštěvníci, že nemáte kopírácký blog, ale blog, který je plný článků vaší tvorby, tak se k vám určitě rádi vrátí ;).
 • Jak dlouho bloguješ?
 • Máš od začátku autorský blog?
 • Jaké byly tvé začátky v blogovém světě?

Téma: HALLOWEEN

26. října 2011 v 9:12 | Goldík
Halloween je americký svátek, ale slaví se i v jíných zemích. Já osobně halloween neslavim. (Možná si říkáte, tak proč tady má ted layout na téma Halloween. Mám ho tu protože jsem nevěděla s čím ho udělat a vyhrály dýně :D.) Je to pro mě den jako každý jiný. Na základce jsme mívali Halloween party, některé třídy dlabali dýně a myslím, že se dělala i výzdoba. Nejen ve škole jsou Halloween party. Kámošky mě zvaly na halloweenskou party v nějakém klubu, ale mě to nějak neláká, takže tam nepůjdu. Slavení Halloweenu jde mimo mě :). Slavíte Halloween ty? Jaký máš na něj názor?
 
 

Reklama