Nej články za měsíc...

Nej články za měsíc ZÁŘÍ - ŘÍJEN

1. listopadu 2012 v 16:59 | Goldík
Dneska jsem celý den strašně unavená, ale to bude asi i počasím. Ve škole jsem myslela, že usnu. Psali jsme nečekanou písemku z angličtiny. Jelikož já jsem včera celé odpoledne zabila učením na dnešní test z IKT, ze kterého žádná super známka asi nebude, tak jsem se na jiné předměty nestihla podívat. Myslím si, že i kdyby jsem se stihla naučit AJ, tak to dopadne stejně, jako když jsem se na to nekoukla.

Včera jsem byla naštvaná, protože jsem dostala dopisný test, o kterém jsem nic (!) nevěděla, takže dopadl, tak jak dopadl (domyslete si). Je zajímavé, že to A. věděla... fajn. No, tak si to snad vylepším dalším testem. "I hope" :).

Teď si přepisuju sešity. Až to dodělam, tak nejspíš skočím k babičce a potom půjdu číst, protože se nějak rychle blíží termín dočtení a udělání nějakého shrnutí (německy!).

Nej články za měsíc ČERVEN - SRPEN

4. září 2012 v 16:49 | Goldík
Tentorkát jsou nej články ze tří měsíců, protože kdybych to rozdělila na víc článků, tak budou hodně krátký. Takhle to aspoň bude po hromadě :-). I tak toho moc nebude. Jsem zvědavá, co vyberu za články ze srpna, když jich tam mam jen osm :-D. To vidim tak na maximálně dva.

ČERVEN
 • Na češtině jsme dostali za úkol napsat slohovku na téma Můj den v roce 2030 a tady si můžete přečíst můj výplod :-).
 • Další z mých školních prací. Tentokrát jsme měli napsat recenzi na libovolný film, knížku.. Já si vybrala Rychle a zběsile 5.
ČERVENEC

SRPEN

Nej články za měsíc KVĚTEN

1. června 2012 v 13:19 | Goldík
Tak a už nám zbývá jen měsic školy..No není to úžasná představa, že se tak rychle blíží prázdniny? :-) Tenhle měsíc byl skvělý! Úžasný týden na cyklisťáku s tou nej třídou a v tý nej skupině s tou nej profesorkou :D. S ní a s profesorem jsme si fajnově pokecali a dozvěděli jsme se něco z jejich dětství :)). No, tak konec vykecávání a jde se na výběr Nej článků za měsíc KVĚTEN.

Nej články za měsíc DUBEN

2. května 2012 v 14:39 | Goldík
Duben opět nějak rychle utekl. Tenhle měsíc jsem nebyla tolik na blogu (hlavně poslední dva týdny), protože byly samé písemky a já si musela opravovat známky a stále ještě budu muset. Sice už některé známky nezachráním, ale co. V dubnu se nic zásadního neodehrálo. Jo, našlo by se tam pár dnů, které byly naprosto skvělé. Dva dokonce mám zdokumentované a pár fotek jsem na blog přidala :). Už se nám blíží velké prázdniny :) Už jen 2 měsíce! A už vám jdu představit vybrané články:)

 • První článek, který se mě zdá zajímavý je vyhodnocení dotazníku "Mobilní telefony". V článku jsou grafy, kde uvidíte jaká je nejlepší/nejhorší značka a další. Dotazník byl dělaný v rámci PKS.
 • Také jsem psala článek na téma SLOVENŠTINA
 • Dva skvělé dny s tou nejlepší partou :-) Parta zveřejněná není, ale místo kde jsme byli jo. Fotky od Vltavy najdete tady a tady.


Nej články za měsíc ÚNOR - BŘEZEN

6. dubna 2012 v 13:49 | Goldík
Jak jste si mohli všimnout, tak minulý měsíc se tu neobjevil článek s "Nej články za měsíc ÚNOR". A proč? Protože jsem nezveřejnila moc článků a nevěděla jsem, které vybrat. Určitě by nebyly 3. Ale teď když to bude za dva měsíce, tak snad něco vyhrabu :-). Možná to budu dělat více, protože pak bude víc z čeho vybírat.

ÚNOR
 • Jako každý rok, tak i tento byl v Jilemnici ledový Krakonoš. S rodičema a bráchou jsem se na něj jela podívat a vzniklo docela dost fotek a ne jen Pana Krakonoše. Fotky najdete zde.
 • Sepsala jsem mé působení na blog.cz v článku "Historie mého blogování". Nejspíše tam nejsou úplně všechny blogy, ale stejně jich je dost.
BŘEZEN
 • Už nedělám takové to informování "Ahoj, mám nový lay. Jak se líbí.", ale řekla jsem si, že by nebylo na škodu udělat článek s přehledem layoutů, co zde byly nastaveny. Zde se můžete podívat a komentovat :-)
 • Když jsme byli nakupovat, tak jsme na parkovišti viděli staré auto. Podívat se můžete zde.
 • Poprvé jsem byla na koncertě Magnetiků a bylo to skvělé! Zveřejnila jsem jednu fotku, sice je v hodně špatné kvalitě, protože můj mobil fotí špatně ve tmě, ale apoň něco :-).
 • Určitě všichni jste se někdy zúčasnili Internetových diskuzí. Já se zapojuju docela často na jedné stránce a to mě nakoplo napsat na toto téma článek (odkaz v přechozí větě)

Nej články za měsíc LEDEN

2. února 2012 v 16:29 | Goldík
První měsíc (*posledního?) roku 2012 utekl docela rychle a já přidávám další "Nej články za měsíc LEDEN". Jelikož jsem byla skoro celý měsíc nemocná, tak jsem přidala docela dost článků (okolo 50) takže bylo z čeho vybírat. Tentokrát nejsou jen 3 články, ale je jich 5.
*Dobře, na konec světa nevěřím, takže žádný poslední rok :D

Nej články za měsíc PROSINEC

26. ledna 2012 v 16:29 | Goldík
Sice jsem prosinci napsala článků o něco víc než v listopadu, ale z toho bylo pár článků rozcestníky a ty se nedají moc počítat jako články, takže vybírání bylo těžší. Snad jsem vybrala ty nej nej :)
Další články najdete v archívu :-).

Nej články za měsíc LISTOPAD

25. ledna 2012 v 22:10 | Goldík
Premiérový přehled "Nej článků za měsíc LISTOPAD". Vyberu 3 nejzajímavější články, které jsem za tento měsíc napsala. Článků jsem napsala poměrně málo, takže by to nemusel být ani takový problém najít ty 3 nej :)
Tak to jsou ty nejlepší články za měsíc Listopad :)

Nej články za měsíc...

25. ledna 2012 v 20:00 | Goldík
Napadlo mě, že bych mohla na začátku měsíce vybrat ty nejlepší články z předchozího měsíce. Vybrala bych 3-4 nejlepší články (za uplynulý měsíc), které uznám za vhodné a pokud byste nesouhlasili a našli jiný, tak se budete moc ozvat :). Něco podobného je na autorském klubu, tam se rubrika jmenuje "výčet článků", ale nedělají to po měsíci.
Mám vybrat i Nej články za měsíc listopad a prosinec? Za říjen nebudu dělat vůbec, protože jsem začala na konci měsíce a tudíž není moc z čeho vybírat :).
 
 

Reklama