Mé aukce (aukro.cz)

Kšiltovka NEW ERA - Sebastian Vettel - Red Bull Racing

28. dubna 2013 v 20:18 | Barča
Asi před týdnem mi z Red Bull Racing shopu přišla kšiltovka, kterou jsem měla v mém Wishlistu. Chtěla jsem jí už hodně dlouho, ale než jsem se rozhodla si jí objednat, tak už tam nebyla. Po půl roce se tam zase objevila (ale už jen jedna velikost), tak jsem neváhala a objednala jsem si ji. Abych měla trochu představu o velikosti, tak jsem si v obchodě zkoušela stejný typ kšiltovky velikosti 7. Řekla jsem si, že ta 1/8 nebude takový rozdíl, ale... když mi přišla, zkusila jsem si ji, tak jsem zjistila, že to je obří. Sice je to asi jen o centimetr větší, ale už i to vypadá divně a padá mi z hlavy. Rozhodla jsem se, že ji prodám. Je zbytečný, aby mi ležela doma. Kšiltovku si můžete koupit tady. :)

Cyklistické kalhoty (vel. S - fialové), Kobra 11 - Crash Time III - Noční honičky, Dětská rozkládací židlička - Krtek a HSM kšiltovka + odznáčky

22. září 2012 v 18:49 | Goldík
Dneska jsem se konečně dokopala k vystavení předmětů na aukru. Chystala jsem se na to od prázdnin :D. Prodávám 4 věci. Dvě prodává přeze mě bráška (židličku a hru) a dvě já :). Pokud něco z toho budete chtít, tak se přihašte. Budu ráda ;)

Prodávám fialové cyklistické kalhoty (vel. S). Když jsem si je vyzkoušela, tak jsem zjistila, že na mě vypadají děsivě. Odstávalo mě to :D.

Dětské lyžáky TECNO PRO, vel. 31

22. ledna 2012 v 12:00 | Goldík
Na Aukru prodávám dětské lyžáky. Jsou v dobrém stavu. Sháníte lyžáky pro svého mladšího sourozence nebo pro syna či dceru? Pokud ano, tak neváhejte a přihlašte se :-). Budu ráda. Buď vám to mohu poslat nebo si je můžete vyzvednout osobně. ZDE můžete přihazovat. Více info na Aukru.

Kolečkové boty Heelys, vel.39

23. října 2011 v 18:25 | Goldík
Na Aukru prodávám kolečkové boty Heelys, takže pokud by jste někdo chtěl, tak se o ně můžete přihlásit tady. Měla jsem je na sobě jen pár krát. Ještě bych vás chtěla poprosit aby jste si přečetli stránku "O mně". Tady máte jednu fotku (více jich je na aukru).

 
 

Reklama