Má videa - ostatní

Staroměstské náměstí - rozsvícení stromečku (video)

1. prosince 2012 v 20:59 | Goldík
Tak a tady je ještě video ze Staromáku. Prosím, berte na vědemomí, že je to natáčené mobilem, tak kvalita je špatná, ale aspoň něco. :)

My favourite (Fast and furious) songs IV.

28. května 2012 v 18:59 | Goldík
Udělala jsem další video s mýma oblíbenýma písničkama z Fast and Furious, které si teď každý víkend pouštíme s kámošem. Minulou sobotu jsme na to měli skvělý taneček...teda spíš on. Já se jen popadala za břicho a umírala smíchy :DD. Prostě chata! :D Tam je vždycky nehorázná prdéééél! :D Už aby zase byl víkend!!
Vím, video jako takové stojí za prd, ale co... :D

P.S.: Jde vám přehrát tohle video (je úplně to samé, ale zkoušela jsem to na YT. Napište do komentářů jestli to tam jde spustit. Díky :)
*Další videa zde

Maximum Speed - Renn um Dein Leben! / Maximálna rýchlosť - Beh o život! (Erdogan Atalay)

23. ledna 2012 v 11:19 | Goldík
Jelikož jsem nenašla žádné video z filmu Maximálna rýchlosť - Beh o život! do recenze, tak jsem ho sama vytvořila :). Jsou tam scénky z Markusem Schneiderem (Erdoganem Atalayem) na bruslích.

*Více videí najdeš zde

My favourite (CZ) songs III.

23. prosince 2011 v 17:10 | Goldík
Včera jsem si nainstalovala nový program - Windows Movie Maker. Předchozí videa jsem dělala ve Ulead Video Studio. Ve WMM se mi pracuje mnohem líp. Už tam nebudou obrázky, ale sestříhala jsem videoklipy mých oblíbených písniček. Myslím si, že je o hodně lepší než MFS I. a MFS II.. Ve videu jsou moje 3 české písničky (Chinaski - Duše z gumy, Magnetikum - Facebook a Nightwork - Tepláky), které patří k mým nejoblíbenějším :-). Až bude čas, tak udělám další video, ale nebude to MFS, bude to pokračování K11 :-).

*PIšte svoje názory :-) Děkuju.

My favourite songs II.

21. prosince 2011 v 19:20 | Goldík
Tak, přináším vám tu druhou várku mých oblíbených písniček. Opět s videem nejsem moc spokojená, ale nevadí. Tentokát tam je Bruno Mars, Nightwork a Jason Derulo. Až budu mít čas, tak se pokusím udělat další video. Mám dokoce i nápad, jak by mohlo vypadat, ale nejdřív musí být ten čas. Doufám, že už bude lepší než tohle video :-).

My favourite songs I.

21. prosince 2011 v 16:20 | Goldík
Tohle video jsem dělala v lednu. Je to mé první video, které jsem kdy dělala. Mě se nelíbí, ale co, je úplně první. Učení z nebe nepadají, takže snad budou lepší :). Dala jsem tam 3 písničky, které patří mezi mé oblíbené. Samozřejmě, že jich je víc, ale kdybych je dala do jednoho videa, tak za prvé by to video bylo na 30 hodin a za druhé by nešlo ani nahát, protože na streamu je maximum 500 MB. Video jsem dala na stream, protože na YT mi vyplnuli zvuk :/. Ještě nahraju na stream druhé video - My favourite songs II., kdo opět budou 3 písničky. Je o něco lepší než tohle, ale taky to nestojí za moc. To už je menší detail. :DD

 
 

Reklama