Má videa - Alarm für Cobra 11

Kobra 11 - Tragické odchody

26. ledna 2012 v 17:40 | Goldík
Včera jsem se dostala k 11.sérii a po shlédnutí pilotního filmu Na život a na smrt, kde přišel Tom Kranich o život, mě napadlo, že bych mohla udělat video s tragickými odchody. Já tyhle díly nemám ráda, kde umře někdo, kdo patří do týmu Kobry. Pro mě byla největší rána, když byl zabit Tom v již zmiňovaném pilotním filmu a pak také smrt Hotteho Herzbergera v pilotním filmu 72 hodin strachu (16.série). Na tenhle díl se moc netěším až bude nadabovaný. Mě stačí, když rozumím pár slovíček (vět) v němčině, vidím výrazy Semíra a ostatních a ještě když k tomu dají ty smutné písničky. Nejhorší je to v té češtině (no, ono i v němčině), to pak neudžim slzy a už tečou (jako včera) :'(.

Oliver "Sturmi" Sturm (Oliver Pocher) zasahuje! - pilotní filmy - Ich kann nix dafür

14. ledna 2012 v 10:40 | Goldík
Opět jsem včera tvořila video s Kobrou 11, ale není z žádným z hlavních hrdinů. Je s potrhlým Sturmim, který se objevuje jen v pilotních filmech od 14.serie :-). Písničku, kterou uslyšíte ve videu zpívá Sturmi, tedy Oliver Pocher s Nenou a Remmlerem - Ich kann nix dafür. Nevím proč, ale ta písnička se mi hrozně líbí. Když jsem ji slyšela poprvé, tak jsem si jí hned zamilovala :-). Má chytlavou "pískavou" melodii :D.
Pilotní filmy: Konec světa (Das Ende der Welt), Atenát (Der Anschlang) a 72 hodin strachu (72 Stunden angst)*Další videa naleznete zde
**Pro fanoušky K11 ještě doporučuju profil Andreje. Má tam spoustu pěkných videí na tohle téma :)).

Alarm für Cobra 11 - 2.serie - Srážka (02x07)

12. ledna 2012 v 21:50 | Goldík
Asi tak před hodinou jsem splácala další video. Je nic moc, taky že jsem ho měla asi za 5 minut hotové. Takže nečekejte žádný zázrak. Původně jsem myslela, že ho vůbec na blog nedám, ale rozmyslela jsem si to :-). Je tam hlavní scénka z dílu Srážka (02x07).

*Další videa najdete zde

Ben Jäger (Tom Beck) - 14.serie - Let Us Live

12. ledna 2012 v 15:10 | Goldík
Včera jsem si připravila další materiál na nové video, "rozstříhala" jsem jednotlivé díly 14.serie. Dneska jsem vybrala ty nejlepší scénky s Tomem a udělala z toho video. Písničku jsem použila z Tomova CD (Superficial animal) - Let Us Live. Vybrala jsem tu nejdelší, aby to dalo na celé video :).
Ve videu jsou scénky z dílů:

Charlotte Schwab alias Anna Engelhardt (AFC 11) - Stream.cz

7. ledna 2012 v 13:00 | Goldík
Včera jsem udělala to slibované video. Je s mým oblíbeným hercem, teda herečkou. Ha, není to Tom Beck :D. S tím taky možná někdy udělám nějaký video. Mezi mé oblíbené herce patří kromě Toma Becka i 2. šéfová, kterou představovala Charlotte Schwab alias Anna Engelhardt. V seriálu se vystřídali už tři herečky, které hráli šéfovou. Šefová před Annou a po Anně mi moc nesedli. Ona ji hrála nejlépe :-). Je hrozná škoda, že tým Kobry 11 opustila. Ve videu jsou scénky z dílů Pomsta je sladká (2x07), Taxi 571 (3x12), Opožděná pomsta (6x12) a Na mušce (8x03).


*Další videa naleznete zde
**Pro fanoušky K11 ještě doporučuju profil Andreje. Má tam spoustu pěkných videí na tohle téma :)).

Alarm für Cobra 11 - 2.serie (21.- 22.díl) - Stream.cz

6. ledna 2012 v 18:10 | Goldík
Konečně jsem dodělala poslední část 2.serie :). Dělala jsem to na dvakrát, protože poprvý mě Movie Maker spadnul a neměla jsem to uložené. Když jsem to dělala po druhé, tak jsem si to průběžně ukládala a zjistila jsem další užitečné věci, které umí MM :-). Movie Maker doporučuju! Je to skvělý prográmek a i úplný lajk (což jsem i já) ho pochopí, ale musí alespoň trochu umět anglicky :D.
Možná ještě dneska udělam to video, jak už jsem psala tady :).

*Další videa najdete zde

Alarm für Cobra 11 - 2.serie (16.- 20.díl) - Stream.cz

6. ledna 2012 v 14:20 | Goldík
Přidávám předposlední video Kobry 11 z 2.serie :-).

*Další videa najdete zde

Alarm für Cobra 11 - 2.serie (12.- 15.díl) - Stream.cz

6. ledna 2012 v 12:10 | Goldík
Před chvílí jsem dodělala další video s K11 :-). Tentokrát jsem tam dala jen scénky z 4 dílů, protože v dílech 12-21 je víc písniček než v předchozích jedenácti. Takže jsem díly 12-21 rozdělila na 3 videa. Dneska bych chtěla udělat všechny 3 :). A už mám nápad na další video. Nebudu vám psát, co v něm bude. To bude překvápko, ale samozřejmě, že budu pokračovat i v soundtracku. Jsem zvědavá, kdy se dostanu k dílům s Benem :D.
Jak se vám líbí? :-)

*Další videa naleznete zde

Alarm für Cobra 11 - 2.serie (1.- 11.díl) - Stream.cz

5. ledna 2012 v 19:20 | Goldík
Dneska jsem udělala další video s Kobrou 11. Sice má stejný název jako tenhle článek, ale video je předělané. Sestříhala jsem scénky, které se mě líbily a dala jsem tam písničky, které zazněly v 1.-11. díle. Je o 100% lepší než to předchozí. Vše jsem psala v němčině, takže doufám, že to mám správně :-). Už nahrávám videa jen na stream.cz, protože na YT mi vždycky vypnou zvuk :/. S videem jsem moc spokojená. Až budu mít čas a chuť, tak udělám pokračování :).
V seriálu se už vystřídali 3 herečky, které hrály šéfovou. Nejraději mam šéfovou (Annu Engelhardtovou), která je na konci videa .
Jak se vám líbí?


*Všechna videa najdete tady

Alarm für Cobra 11 - 2.serie (1.- 11.díl)

10. prosince 2011 v 22:10 | Goldík
A zase vás bombarduju Kobrou 11 :DD.
O velkých prázninách jsem se pokoušela dělat videa. Nejsou nijak profesionální. Jsem začátečník, takže to tak vypadá. Dávám to sem až teď, protože když jsem to nahrála v srpnu na YT, tak mi to nešlo přehrát. Nyní už to jde a za to jsem ráda :). "Fotila" jsem z avi souboru. Nejsou tam žádné fotky z googlu. No, vlastně jo. Ten 1.obrázek "Alarm für Cobra 11". Písničky jsou z druhé série stejně jako fotky. Je to z 1.-11. dílu. Až budu mít čas, tak chci udělat další video :).
Jak se vám líbí?

Kobra 11 - Exploze

23. října 2011 v 17:07 | Goldík
Zdravím :)
Jelikož jsem velkou fanynkou seriálu Kobra 11, tak jsem o velkých prázdninách vytvořila video s fotkama explozí a dala jsem k tomu znělku Kobry. Já ty výbuchy po "koberské" výbuchy miluju♥. Hlavně pak ty skoky Semíra a jeho parťáků. Vím, že je to dost nereálné, ale to se mi na tom líbí :D. Konec mých výlevů a tady máte video :)
 
 

Reklama