Informace (blog, Barča..)

Blíží se pololetní vysvědčení!

8. ledna 2012 v 14:40 | Goldík
Tenhle týden jsem na blog hodně přidávala a tvořila jsem videa. Měla jsem hodně času, protože jsem byla nemocná. Sice ještě jsem, ale v pondělí už jdu do školy. Budu dopisovat testy, které se psaly minulý týden a další pololetky, které jsou naplánované na příští týden. Zítra píšeme ekonomiku - obchodní činnost, v úterý dopisuju češtinu - Národní obrození, ve středu matiku - pololetka a angličtina - slovíčka (10.-11. lekce), ve čtvrtek němčina - pololetka a v pátek zsv- test, takže se budu učit a učit. Musím si vylepšit známky, protože se blíží pololetní vysvědčení a já na něm nechci mít žádný čtverec. Počítejte, že do pololetí tu budu jen když bude čas a nebudu toho mít tolik do školy. Já tu školu tak miluju!
Včera jsem nastavila nový layout, tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží. Je tam má nejoblíbenější dvojice z K11 Semir Gerkhan a Ben Jäger a moje nejoblíbenější šéfová Anna Engelhardt :). Jak se vám líbí?

(S)mějte se
Goldík

Už 17. let oxiduju na Z(z)emi

7. ledna 2012 v 18:39 | Goldík
Jaj, to to letí, to to letí. Čím jsem starší, tim mi přijde, že všechno utíká rychleji. Včera to bylo přesně sedmnáct let, co jsem poprvé otevřela oči a na naší planetce jménem Zemĕ přibylo další malé strašdýlko, kterému dali jméno Barča. V ten den, kdy se toto strašídýlko narodilo všichni (tím myslím rodinu :D) oslavovali. Z malého strašidýlka se stává pomalu dospělé hrůzostrašné strašidlo, které má svůj mozek a když se mu něco nelíbí, tak to řekne na plnou hubu. Spustu věcí spackalo, ale i dokázalo a je za to hrozně rádo :-). Pokud se s ním něco v blízké době nestane, tak tu bude strašit ještě hóóódně dlouho a jentak se ho nezbavíte! :D
Strašidýlko bude oslavovat své narozeniny až bude zdravé a nebude světu nebezpečné :).

Vaše stašidlýlko Barča (=Goldík)

Ohlédnutí za rokem 2011

1. ledna 2012 v 14:20 | Goldík
Přichážím s menším ohlédnutím za rokem 2011. Co se důležítého i méně důležitého odehrálo v minulém roce.

Leden
- oslavila jsem 16.narozeniny

Březen
- Lyžák v Itálii s těma nejlepšíma ♥. Na ten se jen tak nezapomíná. Bezvadný zážítek!

Květen
- zrušila jsem svůj blog a na půl roku jsem si dala oddych :)

Ježíšek byl štědrý! ♥ :)

29. prosince 2011 v 18:29 | Goldík
Po týdnu se vám zase hlásím. Myslela jsem, že se tu objevím až po Novém roce, ale prdlačka, jsem tu už teď :).
Opět jsem změnila layout, tamten se mi nelíbil, tak jsem se vrátila k původnímu. S ním jsem spokojena nejvíce, ale o tom jsem vůbec psát nechtěla, to je úplně od tématu :D. Omlouvám se! :)
Vánoce byly skvělé! Měli jsme dvoje, jako každý rok. Dvacátéhočtvrtého byl 1. Ježíšek. Dostala jsem HDD Samsung 750 GB, kabelku od Pumy, trička, noční košili, dvoje naušnice, mikinu, vestu, USB lampičku, řasenku a F1 2011 (PC hra). A dvacétéhopáteho odpoledne přišla k babičce teda s bratránkem a strejdou, který přinesli nějaké dárky. Já dostala UV gel a podložku pod notebook. S letošním Ježíškem jsem nad míru spokojená.
No a jelikož jsem dostala F1 2011, tak vás chci upozornit, že nebudu na blogu tolik aktivní jako jsem byla do teď. Proč? Protože budu hrát efjedničky. Mojí karieru začínam s týmem Virgin. Zatím má průměrná pozice po 6 závodech je 24 (z 24) a nejlepší pozice je 22. Pokud se nepolepšim, tak nejspíš asi dostanu padáka až mi skončí "smlouva" :D. Jsem se těšila jak hned od začátku budu jezdit s Redbullem, ale houby. Ani za Toro Rosso nemůžu jezdit, sakra. Doufám, že se časem dostanu alespoň do toho TR :D.
Užijte si zbytek roku 2011 a pořádně oslavte příchod roku 2012! Neopijte se a nepřejezte :). Jak na Nový rok, tak po celý rok :)
To je asi všechno, co jsem chtěla i nechtěla napsat.
Goldík vám přeje šťasný Nový rok!

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2012!

23. prosince 2011 v 18:40 | Goldík
Zítra je Štědrý den, na který se všichni těšíme :-). Je neskutečné jak ten rok rychle utekl. Tak bych vám chtěla popřát bohatého Ježíška, hodně dárečků, pohodu a jezte opatrně kapra, ať neskončíte na Štědrý večer na ambulanci. Taky vám chci popřát, aby jste do nového roku 2012 vstoupili správnou nohou. Staré dobré přísloví praví:"Jak na nový rok, tak po celý rok.". Já jdu balit dárky a připravovat se na zítřek. Užívejte si vánoční svátky. Loučím se s vámi pro tento rok.

PS: Taky vás štve, že všude cpou Santu? Mě to vadí hodně. Santu ať si nechají v Americe! My máme přeci Ježíška, ne? Jo, MÁME!

Těsím se na vás v roce 2012
Goldík

Na vánoční trhy do Drážďan :))

19. prosince 2011 v 18:29 | Goldík
Dnešní školní hodiny byly nudné. Měli jsme 4 hodiny, ale mě to přišlo jako věčnost. Vůbec neutíkalo. Já jsem se celou dobu dívala na hodiny a hypnotizovala je, ale nějak se mi je nevedlo zhypnotizovat, škoda :D. Tak jsem to nějak přežila. Za to přestávky byly skvělé :-). Docela jsme se s kámoškama nasmály.
Zítra ráno jedem na celý den se školou do Drážďan. Nejdříve máme jít na Zwingeru a pak nám dá rozchod. Máme od učitelky dovoleno si koupit grok nebo svařák, ale nesmíme se opít :D. Beru si s sebu foťák, takže budu dokumentovat > fotit a fotit a fotit. Pokud budou nějaké fotky povedené, tak je určitě zveřejním. Doufám, že tam nezmrznu. Má být pod nulou a učitelka říkala, že má sněžit a pršet (to druhé se mi vůbec, ale vůbec nelíbí :/). Podle předpovědi, ale má být jen zataženo.
*v celém článku je předpověď :-) (zdroj)

Poraďte mi, prosím!

26. listopadu 2011 v 17:00 | Goldík
Mám na vás prosbu. Chci si koupit MP4. Mám vybrané dvě, ale nevím, kterou si koupit. Jednu už jsem měla, ale jelikož měla jinou velikost než měla mít, tak jsem jí poslala na zpátek. Už nikdy si nekupuji elektroniku na Aukru! Nikdy! Když mi za ní přišli peníze, tak jsem si začala vybírat jinde. A nastal problém. Dneska jsem se byla podívat s taťkou v Electroworldu a líbila se mě tam MP4 od Philipsu a od Gogenu a nevím jakou si vybrat. V anketě hlasuje a pište názory. Děkuji!

HC Slavoj Velké Popovice vs. HC Kobra Praha a motokáry ♥ :)

19. listopadu 2011 v 21:40 | Goldík
Jak jste si užili čtvrtek, pátek a dnešek? Já jsem nedělala nic zajímavého. Ve čtvrtek jsem byla v kině s kámoškama na Rozbřesku. V pátek mě babička vyslala do Centráče a na Opatov, abych si vybrala prstýnek a ještě něco k Vánocům a svátku. Dneska jsem skoro celý den dělala výpisky z dějepisu a češtiny. Bylo toho hrozně moc :/. Nenávidim tyhle dva předměty! :/

Rozhovor se mnou :-)

19. listopadu 2011 v 11:10 | Goldík
Poprosila jsem Taychi, aby se mnou udělala rozhovor. U ní je rozhovor i s jejími poznámkami :-). Bylo v něm prozrazeno mé pravé jméno :))

1. Ahoj, em Baruš? Nebo jiné oslovení?
Jaj :D. Bylo prozrazeno mé pravé jméno. No, nevadí :).

2. Když už jsme u toho oslovení, jak si na blogu říkáš? Já sama v tom mám guláš.
Na blogu si říkám Goldík, ale k těm co jsem chodila už dříve, tak tam jsem pod svým pravým jménem. Všechny blogy co mám v oblíbených, mezi kterými jsi i ty, tak ti mě znají z minulého blogu, kde jsem odhalila své jméno i příjmení (ale blog už neexistuje).

Hlasujte prosím!

26. října 2011 v 11:46 | Goldík
Před chvílí mi kámoška psala jestli bych pro ni nehlasovala v jedné soutězi a sdílela to na FB. Tak jsem si řekla, že bych mohla poprosit i vás aby jste pro ni hlasovali. Jako výhra je iPhone :-). Můžete hlasovat každou hodinu. Najdete ji úplně na konci stránky - M.Ch. Stačí kliknout na tento odkaz → http://www.dreamcatcher.cz/souteze/tutofka/vyhraj-iphone-4/. To je asi všechno co jsem k tomu chtěla naspat. Užívejte si prázdniny a já jdu dělat prezentačku na PKS :).

Váš Goldík :)*

Co najdete v jednotlivých rubrikách?

23. října 2011 v 21:27 | Goldík
OBSAH JEDNOTLIVÝCH RUBRIK
Píšu...
V této rubrice budu psát na téma týdne, ale také na téma, které si určím já sama. Už mám docela dost nápadů, takže se máte na co těšit. Po té můžete pod články diskutovat na dané téma. Chtěla bych vás poprosit, aby se tam neobjevovali komentáře neodpovídající tématu, i když vím, že se tomu asi nedá úplně zabránit. Po každé se objeví nějaký jedinec, který vybučuje, že :D. Kromě TT a mých témat bude i vy moci navrhovat témata. Budu moc ráda, když se zapojíte :-). To je asi vše, co jsem k tomu chtěla říci, teda spíš napsat :D.

Asi všichni víte, co je recenze, takže to nebudu sáhodlouze vysvětlovat ;). Zde se budou objevovat stručné obsahy a hodnocení filmů a knížek.

Do této rubriky budu psát provozní informace, ale i občas sem přidám i nějaké zážitky nebo tak něco :)).

V této rubrice najdete mnou vyplozené referáty, slohové práce, obsahy a další materiály, které se vám motžná budou hodit do školy.
 
 

Reklama