Informace (blog, Barča..)

I ♥ LONDON!

15. září 2012 v 15:39 | Goldík
Hi guys! :-) Včera odpoledne jsem se vrátila z Londýna. Bylo to skvělé! V sobotu ráno jsem jela k Ženským domovům, kde jsme měli sraz s ostatníma (byl to školní zájezd). Jelikož na mě nevyzbil nikdo z mé třídy (jelo nás 13), tak jsem seděla s jedním druhákem. V autobuse nás přivítal Míra s Mírou (řidiči) a průvodkyně, která celou cestu povídala, i když všichni byli polomrtví, tak ona pořád mlela :-D. Za mnou seděli strašně uřvané druhačky.. byly na pěst. Hrály pořád nějaké 5, 4, 3, 2, 1 a pak zařvali nějaké slovo. Tu hru jsem fakt nepochopila.

Jedu do Anglie

7. září 2012 v 16:59 | Goldík
Dnešek byl celkem fajn. Začali jsme Právem (tenhle rok ho máme poprvé a taky naposledy :D). Probírali jsme systém práva. Předmět mě docela baví (uvidíme, co budu řikat za půl roku). Další hodinu jsme měli angličtinu, tam nám zase řekla to, co už víme (absence) a opakovali jsme staré látky. V účetnictví jsme se učili v Premieru (PC program na UCE). Jsem zvědavá, jak mi to v něm půjde. Chvíli jsem se v tom ztrácela. Čtvrtou hodinu byla matika a tam jsme pokračovali v látce z minulého roku. Na němčině nám učitelka říkala, co po nás tenhle rok bude chtít. Mírně jsem se zděsila, ale snad to bude v cajku :-). Chtěla, aby někdo z nás šel její mailovou adresu napsat na tabuli. Nikdo se nepřihlásil. Já se po chvíli odhodlala a přihlásila jsem se, že to vim :-D. Místo češtiny jsme měli volno a já si vzala do školy povinnou četbu (Remarque - Na západní frontě klid), ale moc jsem toho nepřečetla, protože jsme si povídali s holkama. Poslední hodinu byla ekonomika. Ta byla v pohodě. Stejně jako v AJ a NJ nám řikala něco ohledně testů a absence, ale kromě toho nám taky řekla něco o praxi.

Po dvouměsíčním vegetu zase do školy

3. září 2012 v 10:19 | Goldík
Zdravím. Tak co, jaký byl váš první školní den po dvouměsíční pauze? U mě fajn. Ve škole jsme byli asi jen hodinu. Třidní nám neřekla nic nového jen to, že nás je ve třeťáku o 5 lidí míň (dva propadli, tři odešli) a ukázala nám rozvrh. Celkem dobrý až na ty tři hodiny němčiny po sobě (5. - normální, 6 - konverzace., 7. hodina - konverzace). To bude maraton :D... a ještě k tomu s tou samou učitelkou, ale můžu si za to sama. Konverzaci (povinně volitený) jsem si vybrala sama (jsem tam jediná ze třídy :-D). Potom přišla angličtinářka a řekla nám informace ohledně zájezdu do Anglie (Jedeme už v sobotu! Jupíí! Já se tak těším! :-)) a kolik budou stát učebnice. Budeme dávat zase pětikilo za učebnici a ten kdo si chce předplatit Bridge (časopis), tak k pětikilu musí přinést ještě 220 kaček. Strašný vydřiduši to jsou.

Jinak prázdniny byly skvělé. Celé jsem je trávila na chatě. Teda kromě asi tak týdnu. Tři dny (20. - 22.7.) jsem byla v Německu na Formulích a 4 dny u D. na chatě, kde jsme se skoro celý dny koupali v bazénu a jezdili na kole :-). Poslední týden jsem byla na chatě sama. Taky bomba :-D. S K. jsme chodili ze psama, jezdili (já na kole, on na motorce). Naučil mě jezdit na motorce a hráli GTA :-D.

V nejbližší době se můžete na blogu těšit na zbytek fotek z Německa, hodnocení včerejší VC Belgie (Spa) a hodnocení F1 2010 vs. F1 2011 (PC hra).

Zítra ponesu opět mobil do opravny, tentokrát mi tam nefunguje tlačítko na focení, takže budu měsíc bez něj a nemám na co fotit, což jsem fakt "nadšená". Nevím, čím budu fotit v Anglii :(. Tak to je asi zatím všechno, co jsem vám chtěla sdělit. (S)mějte se hezky :-)

Jsem přijatá!!! :-)

6. srpna 2012 v 14:19 | Goldík
Zdravím vás všicíí :)
Dneska je celkem den na prd, ale o tom tu psát nebudu. Chci jen oznámit, že jsem byla včera přijatá do fotografického klubu. Vůbec jsem nedoufala, že budu přijatá, ale JSEM! :-) Jsem strašně ráda, že můj blog dostal zelenou.

Komentáře od poroty:
signorina Lily: Z některých fotek bych vůbec nepoznala, že se jedná o mobil. Některé bych zase vůbec nezveřejňovala, protože jsou absolutně nic neříkající. Většinou to na mě působí jako "líbí se mi to, tak si to vyfotím". Což je fajn, ale když se nepřemýšlí nad tím, jak fotká vypadá (tady nemluvím o kvalitě přístroje), tak výsledek není dobrý. Já nevím, je vidět, že tě to baví, některé fotky jsou fajn.. ale nic mě příliš neoslovilo. A protože jsem teď rozhodovala u dvou přijímání sama, tentokrát si dovolím říct, že nevím a ať rozhodne někdo jiný :D

lady Lianna: Připomínáš mi moji maličkost, když jsem začínala. Třeba tu nejnovější - V Důlí na rybách - bych raději přeskočila, ale líbí se mi Berušky. Víš ty co? Já řeknu ANO, ale ty mi musíš slíbit, že se inspiruješ u Bels a nafotíš míň fotek, ale budeš se snažit každou z nich vypilovat, protože už při pohledu na Berušky na to máš.
Musím uznat, že když se chce, všechno jde. To, že fotíš mobilem na hodnotě snímků neubírá (třeba TAHLE fotka je super, a byla by stejně super vyfocená i něčím úplně jiným). Ale na druhou stranu musím souhlasit s Lily - "Většinou to na mě působí jako "líbí se mi to, tak si to vyfotím"." Přesto ale myslím, že bys tu měla být…..dávám ANO.
Rozhodnutí: PŘIJATA

Pokusím se fotit podle jejich připomínek :-)).

Zpátky z ringu, teda spíš z Hockenheimringu :)

23. července 2012 v 13:19 | Goldík
Hallo. Ich bin schon zurück aus Deutschland, wohin war ich auf dem Formel 1. Das war am besten!!! :). So gut, schon werde ich tschechisch schreiben :-).

Tak a teď už česky. :)

Dneska okolo půlnoci jsem se vrátila z Německa. Byla jsem tam s bráchou a taťkou na Formuli 1, která se jela v Hockenheimu. K hotelu, který jsme měli v Dossenheimu (20 minut od okruhu. A za těch 20 minut jsme jeli po 5 dálnicích! Liška, který nás navigoval, tak pořád chudák řikal "Sjeďte z dálnice." a "Frrr na dálnici." :D), jsme přijeli okolo šesté ráno, ale přihlásit jsme se tam měli až po třetí hodině, takže jsme jeli na okruh. Tam jsme byli mezi prvními, ale to bylo dobře, protože kdyby jsme tam jeli před desátou, tak už by jsme parkovali bůh-ví-kde. Cestu na Hockenheimring mají perfektně značenou. Nečekala jsem, že se tam dostanem tak jednoduše.

Z chaty

4. července 2012 v 16:59 | Goldík
Nazdárek všicí :-). Skoro před týdnem začaly prázky a hned po vysvědčení, které nedopadlo nějak světoborně (nejsem s ním spokojená, ale odpovídá mému úsilí.. teda kromě účta..), jsme jeli na chatu. Je tu skvěle. Už jsem se (ne)dobrovolně koupala v našem úžasně čistým rybníčku, kam chodíme s K. se psíkama. Blbnuli jsme na stavidle a já žuchla oblečená do vody. Jsem prostě šikovná :-D. Kromě toho, že chodíme se psíkama, tak hrajeme GTA, čistili jsme jeho motorku a nebo jsme venku. Včera jsem si něco přes dvě hoďky pokecala s jeho mamčou a jí díky mě rychle utíkala práce :)). Dala mi krásný červený kalhoty, který ji prý nejsou. Už se těšim až si je vezmu na sebe.

Slovní hříčky 2 - soutěž

15. června 2012 v 16:49 | Goldík
Dobré odpoledne :-) Dnešek celkem fajnový.. Měli jsme jen 4 hodiny. Na matice jsme dělali opět slovní hříčky, ale o těch napíšu víc níž :-). Druhou hodinu bylo ZSV. Tam jsme dostali známky z písemky a potom jsme se koukali na nějaký dokument o dětských bezdomovcích v Rusku. Docela síla to byla. Třeba osmiletá děcka fetují, pijí alkohol (nejvíce vodku...) a kouří. V češtině jsme odevzdali recenze. Určitě ji dam sem, ale až to budu mít opravené. No a poslední hodinu jsme měli ekonomiku. V excelu jsme dělali kalkulaci - vývoz, dovoz a říkala, co nám dá na ten cár papíru, který dostaneme na konci roku.

Slovní hříčky - soutěž

13. června 2012 v 20:29 | Goldík
Dnešek ve škole byl celkem unavující, ono to je i tím počasím, které je fakt hnusné... Dostali jsme známky z pololetky z aj... no comment.., ze čtvrtletky z matiky jsem dostala za 3, takže mám 3 i na výzo.
Na matice jsme dostali známky, řekla nám, co nám vychází na výzo a potom nám dávala logické/slovní hříčky. Místo PEKu jsme měli účto. Tam nám řekla, co bude v poslední písemce. Angličtinu jsme měli třetí a poslední hodinu, která je přesunutá ze zítřka. První hodinu nám dala opravené testy a vysvětlila nám, co tam bylo špatně a druhou hodinu jsme opakovali. V informatice jsme psali test, ze kterého mam za 1 a to jsem se na něj vůbec nepřipravovala :-D. Němčinářka celou hodinu povídala o dopise, který poslal německý prezident českému. V ekonomice jsme počítali ceny v excelu (dovoz, vývoz). No a poslední hodina byla aj.

Nákup na AMAZON.DE

6. června 2012 v 20:29 | Goldík
Zdravím :-)
Mám na vás dotaz. Na Amazon.de jsem si našla puzzle a chtěla bych si je objednat, ale nevím, jak se přes takovýhle stránky nakupuje a jak vůbec všechno probíhá. Je to úplně stejné jako nákup u nás? Jak se platí? Když se platí kartou, tak se ty peníze automaticky převedou na eura nebo jak? Předem děkuji za odpovědi :)).
---
Dnešek ve škole byl docela dobrý. Psali jsme němčinu. Test mě přišel strašně primitivní a strašně jsem si věřila. Myslela jsem si, že dostanu maximálně za dva, ale omyl. Mám 3. Docela by mě zajímalo, kde jsem ty chyby udělala, když to bylo tak lehký :D. Zítra se snad dozvíme výsledky. Z ekonomiky jsme dobrali látku druhého ročníku už nás čeká poslední test (příští pondělí) a opakování. A v ostatních předmětech buďto opakujem a nebo jedeme dál. Už aby bylo 25.6. (uzávěrka klasifikace)!

Zpět z cyklisťáku

25. května 2012 v 19:19 | Goldík
Zdravím vás po týdnu (Možná si říkáte proč po týdnu, když tu každý den byl jeden článek, ale ty byly přednastavené ;)). Dneska dopoledne jsem se vrátila z cyklistického kurzu. Byli jsme v Doksech (liberecký kraj) v rekreačním středisku Poslův Mlýn. Celý týden jsme si užili náááramě!!

Rozhovor se mnou po druhé :-)

10. května 2012 v 19:29 | Goldík
Další rozhovr se mnou udělala blogerka Mary. Moc jí děkuju za rozhovor. :-)
Minulý si můžete přečíst zde

1. Prečo si začala blogovať?
Kamarádka mé bývalé spolužačky mi poslala odkaz na její blog a mě se to zalíbilo, tak jsem si ho také založila. Nevěděla jsem, co tam dávat, tak jsem projížděla ostatní blogy, co tam mají. Mé začátky byly, bohužel, v kopíráckém duchu. Měla jsem pár přestávek, ale stále mě to baví :))

2. Kedy si si založila blog?
Můj první blog jsem si založila v roce 2008. Byla jsem schopná si zakládat pořád nové a nové blogy. Takže byly i doby, kdy jsem měla současně 4, ale stejně jsem byla jen na jednom. Jak už jsem psala v minulé otázce, tak jsem měla i několik přestávek. Nejdelší byla minulý rok, kdy jsem měla pauzu půl roku, ale zase jsem se vrátila a nechystám se v nejbližší době skončit :).

Všechno se sere...

4. května 2012 v 8:19 | Goldík
Těchle prvních pět měsíců je fakt divnejch. Všechno se mi sere. Počínaje zdravím konče elektronikou. Celý leden jsem proležela doma v posteli, potom v březnu (nebo nějak tak) jsem byla asi týden doma a v pondělí a včera mi bylo blbě. Nikdy jsem takhle nemocná nebyla. Nechápu to. Nevím, co to je.

Mobil bez foťáku

27. dubna 2012 v 18:09 | Goldík
Zdravím vás tvorové lidského druhu :-). Týden jsem se tu neobjevila (článek, který je zveřejněný ve středu, tak ten jsem měla v rozepsaných a jen jsem klikla na "zveřejnit", takže jsem se tu nezdržela ani minutu). Na každý den něco bylo a o víkendu jsem byla na chatě. Bylo to tam skvělý!

V pondělí jsem se učila na úterý na test z eka a stejně to dopadlo tragicky a to jsem si věřila, že dostanu maximálně za 3, ale houby. Takže jsem byla celkem hodně naštvaná.

Poraďte mi, prosím! Která sluchátka?

12. dubna 2012 v 16:39 | Goldík
Mé staré sluchátka se rozpadly a reklamace nebyla přijata, tak jsem si na Alze našla nová sluchátka. Je to stejný typ, ale jiná barva a já nevím, jakou barvu si mám vybrat. Která se vám líbí víc? Mamka mi říká, že si mám koupit fialové, ale já chci slyšet více názorů :). Předem děkuji za rady. Jsem zvědavá, která barva u vás povede :)

Vyhodnocení dotazníku "Mobilní telefony"

4. dubna 2012 v 20:39 | Goldík
Zdravím tvorové lidského druhu :-)
Dneska konečně začaly Velikonoční prázdniny! Škola byla celkem v pohodě. Psali jsme test z němčiny a dostala jsem za tři, takže jsem docela spokojená. Po škole jsem byla u babičky a pak jsem šla k L. a u ní jsme dělaly PKS (kdyby jste nevěděli "vo co gou", tak se to dočtete zde). Zkracovaly jsme a dělaly jsme grafy z výsledků dotazníku. Nejstaršímu člověku, který odpovídal, bylo 82 let a nejmladšímu 12. Dotazník vyplnilo 235 respondentů (návratnost dotazníků: 85,2%). Nad grafama jsme strávily asi hodinu a půl a nad zkracováním cca 30 minut.
Dám vám sem grafy, které udělalo vyplnto.cz, ale chci vás poprosit, aby jste to nekopírovali a nešířili dál. Děkuju :-)

Dotazník

28. března 2012 v 18:30 | Goldík
Zdravím všechny :-)
Dnešek byl celkem ok. Sice totálně nepobírám účto, ale to se snad časem podá. Teď si půjdu dělat výpisky ze ZSV a z dějáku. Ale o tom jsem vůbec psát nechtěla :-D

Ve škole máme předmět Projektový seminář (PKS). Na začátku roku jsme si měli vybrat z čeho chceme mít PKS. Já si vybrala informatiku (IKT). Poté nám dali vybrat na jednotlivých předmětech témata. Já a L. jsme si vzali téma "Mobilní telefon - Fenomén dnešní doby". Za ten půl rok jsme odvedli dost práce a strávili jsme nad tim spoustu času. Ve wordu máme už asi přes 20 stránek a v powerpointu přes 20 slidů. Náš další úkol byl následující. Dotazník. To jsme splnili. A teď to máme rozeslat po všech čertech a tak to rozesílam opravdu všude :-D. FB i blog. Takže, ti kteří by mi chtěli pomoci získat dobrou známku, tak dotazník můžete vyplnit ZDE. Zabere vám to max. 2 minutky. Musíme mít co nejvíce výsledků, abychom z toho mohly udělat nějaký závěr (popř. grafy). Předem děkuji za vyplnění ;). Já se poroučím. (S)mějte se krásně a užívejte si krásného slunečného dne.

Nálada pod psa

16. března 2012 v 21:00 | Goldík
Tento týden jsem byla doma, protože na mě skočil nějakej nezvanej bacil..tfuj. Podle výtěrů prej streptokok. Hajzl jeden. No, ale celý týden mi bylo dobře. Jen první den jsem měla horečky. Týden jsem proflákala. Dívala jsem se na Kobru. Už jsem dokoukala všechny nadabované díly a teď jsem začala ty originální, v němčině, co nebyly nadaboané. Aspoň si tak němčinu procvičim. Kromě dívaní se na Kobru jsem taky grafičila, jak jste si mohli všimnout. Původně jsem měla jít do školy včera, ale jelikož mě ve středu večer bolelo v krku, tak jsem zůstala včera doma. No a nakonec mi mamka řekla, že mam zůstat i dneska doma. Celé dopoledne jsem se dívala na...no hádejte na co asi a psala si s kámošem. Na oběd jsem šla k babičce. To jsem ještě měla dobrou náladu...

Přehled layoutů

13. března 2012 v 15:39 | Goldík
Už jsem si hodně dlouho říkala, že udělám článek, kde budou všechny layouty, co byly na tomto blogu nastaveny. Jelikož jsem si dříve nedělala screeny hotových layů, tak jsem je dneska všechny znovu nastavovala na druhý blog, který slouží ke zkoušení layoutů. Už si nepamatuju jejich přesné nastavení, takže asi vypadají trochu jinak. A taky si nejsem jistá jestli tu budou všechny laye, co tu byly do teď.

* Téma: Chorvatsko
* Spokojenost: 100%
* Obrázky/foto: Moje

Hledám brigádu...Nějaké doporučení?

10. března 2012 v 15:39 | Goldík
Už asi dva roky hledám brigádu a pořád nikdenic. V Tescu berou až od osmnácti, protože tam je hmotná zodpovědnost za zboží. Když jsem se ptala na brigádu u strejdy, tak tam mají hodně nízkou cenu na hodinu. To než bych si něco vydělala, tak by to trvalo hodně dlouho. Potom jsem měla nabídku od dvou kámošek (D. a N.). Brigáda o D. nakonec taky byla až od 18.let. A co se týká nabídky od N., tak od té jsem ještě nedostala odpověd. Na internetu je spoutu nabídek, ale většinou jsou to takové ty pochybné typu "Pošlete nám 50 Kč a my vám pošleme bližší informace". Takže jsem stále na žádnou brigádu nenarazila, ale hrozně bych jí chtěla. Nevíte o něčem? Nějaké doporučení?

Historie mého blogování

17. února 2012 v 11:29 | Goldík
Na blog.cz jsem přišla díky jedné holce, která mi dala odkaz na její blog. Můj úplně 1.blog jsem si založila v roce 2007 a do teď jsem jich vystřídala spousty, ale ten poslední jsem musela smazat z osobních důvodů. Bylo mi ho líto, ale musela jsem. Poslala jsem email na blog@blog.cz, protože mě zajímalo, kolik bylo založeno na můj mail blogů, ale přišli mi jen čtyři. Asi když se blog úplně smaže, tak se smaže i z jejich databáze. Tak a teď se pokusim vypsat všechny blogy, co jsem měla, ale většina z nich už neexistuje a taky si asi na nějaké nevzpomenu.


Úplně 1. blog byl vaflik.blog.cz (2007-2008), kde jsem ještě nebyla moc aktivní, protože jsme měli telefonické připojování. Na blogu jsem přidávala hodně videa, mp3, informace o Rockym Balboovi (Sylvester Stallone) a HSM a obrázky značek (Roxy, Adio...).

Pololetní vysvědčení

31. ledna 2012 v 19:59 | Goldík
Dnešek celkem ušel. Hned první hodinu jsme psali matematiku. Teda oni psali. Já ne, já jsem se vymluvila, že jsem měsíc chyběla a prošlo mi to. V účetnictví dávala známky z písemky, kterou budu psát asi příští týden. Při dvouhodinovce tělocviku jsme vzpomínali s holkama na lyžák. Necvičilo se, protože učitelka byla u doktora a přišla, když bylo asi 15 minut do konce hodiny. Na němčině jsem myslela, že budu psát pololetku, ale.. Ostaní psali slovíčka a věty z lekce, na kterou jsem chyběla a mě si profesorka zavolala, že se domluvíme na tý pololetce co jsem nepsala (a dostáváme se k tomu ale...). Nejdřiv se podívala, co jsem měla za známky v minulém pololetí a co mi dala na vysvědčení. Její konečný verdikt byl takovýhle: "Pololetku psát už nemusíte.". V tu chvíli jsem byla happy. Kdo by taky nebyl, že? No a taky mi řekla, co všechno dělali a co mam dohnat. Poslední hodinu se mělo rozdávat vysvědčení, ale jelikož jsme měli češtinu, na kterou máme naší třídní, tak vysvědčení se nekonalo, protože si usmyslela, že nechce přijít o hodinu a že nám vysvědčení rozdá po vyučování.

Zase zpátky do školy//Wieder zurück zur Schule

29. ledna 2012 v 18:09 | Goldík
Zítra jdu asi po měsíci nicnedělání do školy. (Skoro) Celý leden jsem byla nemocná. Když mi L. minulý týden posílala oskenované sešity, tak mi byl šoufl. Všechno jsem už opsala/vytiskla. Předevčírem mi E. poslala další skeny z eko, němčiny, zsv a angličtiny a připsala mi do mailu, co všechno se bude příští týden psát..ehm, zase se mi udělalo mírně nevolno. Teď čekám ještě na skeny od L. (zbytek předmětů - mat, děj a čj). Kromě písemek co jsou naplánované, tak já dopisuju němčinu - pololetku a doklasifikaci ze zsv.
V pondělí se bude psát účetnictví, ale jelikož jsem na látky, ze kterých se bude psát chyběla, tak se pokusim domluvit s profesorkou na jiný den. V úterý budeme psát němčinu - slovíčka + já dopisuju pololetku a matiku - aritmetická posloupnost. Ve čtvrtek píšu doklasifikaci (kvůli podělaným procentům!) ze zsv a všichni píšeme dějepis. Takže docela dost nabitý týden. Aspoň že jsou v pátek polotetní prázdniny ;).
Na fotce je cvičebnice z němčiny, kterou používáme. Od studio d máme i učebnici. Je to druhý díl. První díl (červený) jsme měli celý prvák a 1.pololetí druháku. Kolik si myslíte, že takováhle srandička stojí (cvičebnice a učebnice)? Jen vám řeknu, že jsou pěkní vydřiduši. Je to hodně velká částka. Vaše tipy pište do komentářůa hlasujte v anketě ;).
Abych nějak dohnala matiku a účetnictví, tak půjdu zítra k L. a ta mi to snad nějak vysvětlí. Nevím, jak budu tenhle týden na blogu, ale nejspíš se tu objevovat moc nebudu. To je asi vše, co jsem chtěla napsat :). Užijte si zbytek víkendu.

Na co se můžete na blogu těšit :)

22. ledna 2012 v 16:50 | Goldík
Jelikož mám sklerózu (:D) a mám hodně nápadů na články, tak sepíšu seznam toho co chci napsat. Než bych se dostala k 1.článku, tak bych ty ostatní zapoměla :D.
-------------
Jinak já stále opisuju sešity a zítra možná se tu nejspíš objevím, ale asi jen na chvíli, protože se budu muset učit básničku (NJ), na pololetku z němčiny a musím se podívat na účto a ekonomiku.
-------------
Tak to je asi zatím všechno. Pokud mě ještě něco napadne, tak seznam aktualizuju :)
(akt. 22.1.12 - 22:23)

Nečekaný úspěch odfláknutého videa aneb rychlá tvorba "Srážky"

15. ledna 2012 v 11:19 | Goldík
Už jsem udělala asi 11 videí a každé mi zabralo minimálně 2 hodiny práce a 1 video z toho jsem dělala jen tak na rychlo. Bylo asi za 5 minut hotové. Bez hudby, nějakých nápisů a hoplááá. Video je nejsledovanější!. Čekala jsem, že největší úspěch bude mít video s Benem nebo nějaký z My favourite songs, ale houby. Největší úspěch zanamenává mé nejodflákješí video. Čím to je? Proč? Né, že bych nebyla ráda, ale překvapuje mě to. Chci poděkovat všem co na nějaké moje video nazazili a spustili ho. Jo, možná i když má !439 shlédnutí!, tak všichni ho nemuseli vidět do konce, ale stejně je to obrovské číslo za tak krátkou dobu (!3 dny!) co jsem ho zveřejnila. Kdybych sečetla shlédnutí všech ostatních videí, tak si myslím, že se dostanu na počet shlédnutí Srážky :-) Ještě jednou děkuju. Tak a já se teď jdu vrhnout na projektový seminář (IKT). Musím udělat obsah, text a dodělat prezetaci. Mějte se :-)

*Další videa najdete zde

Hodnocení mého blogu

8. ledna 2012 v 18:30 | Goldík
Ze zvědavosti jsem si nechala ohodnotit blog u mucq-look, abych věděla jak na tom jsem a po případě, to co se nelíbí, tak to bych opravila :). Hodnocení mě mile překvapilo.

ČLÁNKY
→Tvůj blog doprovází strašně dobrý nápady. (s)měj se! Oxiduju už 17 let kobrokok a td.. To mě prostě strašně dostává. Důležitá slova ve článcích jsou zvýrazněná nebo přeškrtnutá. Myslím že tvoje články jsou prostě rodost číst ,')
LAYOUT
→ Je celkem pěkný ale je na něm vidět že s grafikou dělá krátce (já to mám tk tky takže radši pomlčim :DD) :X.. Docela mě ale mrzí v layoutu že je Anna Engelhard ve špatné kvalitě. Mohla jsi najít lepší fotku :')..Ale ladí ;) Barvy-oranžová+ hnědá pěkné;))
MENU
→ Tak do vávám velký palec ↑. Páč je opravdu bez chyby ,'))
AKTIVITA
→ Píšeš třeba 2x články za den takže zase palec nahrou :))
ORIGINALITA
→ určitětam je ,))
CELKEM/HOTOVO
→ Pěkný blog. Ikdyž kobru 11 nemusím tvůj blog je pěkný ,))

Ohledně toho layoutu. Vím, že vypadá neprofesionálně, taky že nedělám žádné úchvatné laye, ale dělám samozřejmě těžší. Měla jsem ho vymyšlený líp, ale nechtělo se mi to dělat...ach ta lenost :D. A ta Engelhartová je rozmazaná, protože je to snímek z přímo z jednoho dílu a ten díl nebyl zrovna kvalitně nahradný a když jsem ji hledala na googlu, tak tam jsou jen fotky, na kterých není celá.
 
 

Reklama