Grafika (bledny, upravené fotky atd..)

#trustBenson (Law & Order: SVU)

6. května 2014 v 23:50 | Barča
Čauahoooj lidové! :) Jak se daří? U mě fajn. Státní maturitu mám za sebou, snad úspěšně. Didaktický test z angličtiny a češtiny jsem si kontrolovala a podle toho, co jsem si pamatovala, tak bych měla mít u obojího okolo 70%, takže spokojenost. Čekala jsem to horší. Ale slohy už nebudou asi tak dobré. Ale na projití to doufám bude. Sice jsem tam psala šílené kraviny, ale budiž, aspoň něco. :D U češtiny mi snad to moje dobrodružné vypravování uznají. *Prosím, prosím* No, ale výsledky jak ze státní, tak z praktické se dozvíme až těsně před ústními. Vážně nechápu. Logika houpacího koníka.

Štastný Nový rok 2013!

1. ledna 2013 v 0:00 | Barča
Přeju všem šťastný Nový rok 2013! Ať máte spoustu úpěchů, splní se vám všechna vaše přání a hlavně ať jste zdraví! :) Dávejte bacha na rachejtle, abyste se nezranili a neskončili na Nový rok v nemocnici. Víte co se říká, JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK! :)

Signatura - Dr. House (Everybody lies!)

22. listopadu 2012 v 16:00 | Goldík
Včera večer jsem se nudila, tak jsem udělala další signaturu. Tentokrát s Dr. Housem a jeho nejpoužívanější frází "Všichni lžou!". Začlala jsem se dívat na 8.sérii (u nás se ještě nevysílá) a první dva díly zatím nic moc - docela nuda. Cuddyová úplně odešla, Greg nemá tým a vypadá, že už ani nejlepšího kámoše Wilsona. Uvidim, jak se to vyvrbí v dalších dílech. :)


PS: Hlasujte, prosím, pro mě tady - Goldík. Díky :)
PS2: Včera jsem splácala nový lay, ale nevím, jestli ho mám nastavit. Poraďte mi, prosím. :)

Signatura - Hospital (Thomayerova nemocnice)

16. listopadu 2012 v 20:09 | Goldík
Zdravíčko. :) Tak dneska jsem se vrátila z týdenního pobytu v Thomayerově nemocnici. Ležela jsem na dětským. Sestřičky - Do teď mě žere, že jsem se nerozloučila s jednou sestřičkou, která dneska měla noční a přijímala mě. Byla mi nejsympatičtějš. Chtěla jsem se s ní ráno rozloučit, ale bohužel jsem ji zsapala. - i doktoři byli strašně milí (není to ironie! :)). A divili byste se, ale i jídlo bylo dobré. Čekala jsem nějaké blafy, ale vařili tam vážně dobře! :) Každý den jsem lítala po vyšetřeních. Konečně po měsíci a půl vím, z čeho mi bylo špatně a všechno bolelo! :) Bylo to od páteře, takže teď budu chodit na rehabilitace a tam se mi to snad spraví.

Z cesty

21. října 2012 v 21:19 | Goldík
Dobrý večer :). Tak co, jaký byl víkend? U mě docela na prd. Včera jsme byli u babičky pro jablka a od ní jsme měli jet na chatu, ale nakonec jsme nejeli, protože v půlce cesty, v nějaký prdeli světa nám došel benzín. Jelo tam jedno auto za sto let a když už jelo, tak nezastavilo... takže fajn. Taťka se vydal pro benzín. Mezi tím nějaký chlap zastavil a nabídl se jestli nechceme pomoct. Prý, že když už v tom dělá (byl to policajt)... Tak se vydal hledat taťku. Byla mlha, nebylo vidět na krok a už byla tma. Docela jsme se báli, aby taťku něco nestrazil. Nakonec ho přivezl nějaký jiný chlap :D. Čekali jsme na něj asi 3 hodiny. Když jsme dali autu napít, tak jsme taťku hodili na chatu a já s mamkou a bráchou jela domů.

PNG hvězdy - Dr. House

11. října 2012 v 14:59 | Goldík
Nazdárek tvorové :). Dnešek je celkem fajn. Vstala jsem něco málo před devátou. Nasnídala se, vysprchovala a šla jsem na noťase. Vypadá to, že Photoshop jsem si aktivovala, takže to nebudu mít jenom na 30 dní.. Juchů! :)) Vytvořila jsem další PNG hvězdy opět s Housem. Ale tentokát nebude Greg osamocený, ale je tu s jeho starým a novým týmem a šéfovou. :)

PNG hvězda - Dr. Gregory House

10. října 2012 v 15:59 | Goldík
Zdravím nezmárci :). Tak do konce týdne musím být doma, z čeho nejsem vůbec nadšená. To bude dohánění za dva týdny. Když jsem se koukala, to co mi poslala kámoška, co dělali minulý týden z matiky... ehm.. Já mám "keine Ahnung" i u látky, na kterou jsem nechyběla, takže to bude hodně zajímavé a hlavně mám docela dost testů na dopisování. Fakt super... a o procentech ani nemluvím. Hm, ale to snad vychodím do konce pololetí, ale s tím doháněním a pochopením látek to už nebude tak jednoduché..

Včera jsem si stáhla do Photoshopu další tvary, takže už tu nebudou jen srdce. Tentokrát jsem udělala PNG hvězdu s Dr. Gregory Housem. Ten seriál je úžasný. Hlavně Greg. Z jeho hlášek nemůžu. Dobré jsou ty díly jak mu "šéfuje" Forman nebo s jeho ex a jak si dobírá jejího manžela :D.

PNG srdce - Tom Beck & Michael Schumacher

4. října 2012 v 16:49 | Goldík
Dneska Michael Schumacher oficiálně oznámil, že končí svou kariéru. Příští sezónu tudíž nebude sedět v žádném kokitu. Jeho fanoušci (i já) doufali, že když místo něj bude u Mercedesu příštíí rok Lewis Hamilton, tak on by mohl do Sauberu (místo Peréze, který nahradil Lewise v McLarenu) nebo Ferrari, ale Monteblábolo (rozumějte Montezemolo - prezident Ferrari) ho bohužel nechtěl, protože se bál, aby neohrožoval Dia (Alonso - jak mu přezdívají ve svých příspěvcích na f1sports.cz). Všem bude chybět, protože Schumi se zapsal do historie F1. Je to sedminásobný mistr světa. :-) Pan MISTR - LEGENDA F1. Bude na startovním roštu trošku prázdno, protože ty jeho souboje byly úžasné (úplně nejlepší byl ve Spa s Kimim Räikkönenem- video - 2:19, 3:06). Myslím si, že na vině je i tým Mercedes, protože za tři roky byl jen jednou na stupních vítězů. Pořád měl nějaké technické potíže, byl pomalý. Prostě "šrot". Tak snad se bude Schumimu dařit bez F1. Bude chybět. "Good Luck, Schumi!" :-)

Spiderman - kelímek

26. června 2012 v 14:49 | Goldík
Upravenou fotku ze včerješka jsem nenašla, tak jsem si s ní znova trochu vyhrála :-). Úprava se mi líbí, použila jsem tam docela dost efektů, ale nepřijde mi to, že je to přeplácané.

The Mentalist - blend

3. května 2012 v 12:00 | Goldík
Dobrý poledne tvorečkové :-). Dneska skoro celá škola, kromě čtvrťáků, šla do divadla, ale já jsem nešla, protože mi nebylo ráno dobře. Vstala jsem po půl desáté.
Musím vám říct, že mě můj mobil strašně chybí...nemůžu fotit. Už aby byl opravený. Příští týden bych ho snad měla mít už doma, protože už to bude měsíc. Mám tolik nápadů, co fotit.
Asi po měsíci jsem zase udělala další blend. Není s Kobrou ani Formulí, ale je s Mentalistou, což je taky můj hodně oblíbený seriál :)). S blendem jsem si tentokrát vyhrála a jsem s ním 100% spokojená.

PNG tlapka - Bendík

16. dubna 2012 v 17:19 | Goldík
Tentokrát jsem místo srdce dala tlapku, protože v ní je kámošův pes Bendík. Je to takový malý střeštiprdlo :)

Miro Šmajda - blend

27. ledna 2012 v 14:40 | Goldík
Další blend, který není s Kobrou 11. Je s mým oblíbeným zpěvákem Mirem Šmajdou. Můžete si ho pamatovat z první řady Československé SuperStar, kde skončil na krásném druhém místě :-)
*Více mé grafiky zde

Layout na přání pro Andreje

19. ledna 2012 v 18:50 | Goldík
Andrej mě požádal, abych mu udělala layout. Chtěl podobný jako mám já (videa, fotky v záhlaví) akorát zimní barvy (modrá, bílá). Celkově jsem nad ním strávila asi 4 hodiny (i s nastavováním). Já vim, někteří to máte komplet hotové zapolovic, ale mě to trvá déle. Snad se to časem zlepší :D. Mě se ten layout líbí. Musím říct, že jsem šikovná :D...já vím, samochvála smrdí, ale já musela :D. Je to první a poslední layout na přání! Lay pro Andreje byla výjimka, jinak dělám laye jen pro sebe :P.
----------------
Dneska dopoledne jsem byla ve škole dopsat si pololetku z angličtiny, na kterou jsem se včera učila celý den. Když profesorka říkala známky těch co to psali, tak mi hned bylo jasné, že ta moje práce nedopadne vůbec dobře. Dostala jsem papír do ruky a začala jsem psát. Bylo to těžké jak nevím co a hlavně tam dala věci, které nebyly v těch lekcích, co jsme se měli učit. Druhou hodinu jsem ještě dopisovala. Potom jsem šla domu. Původně jsem myslela, že si dopíšu i němčinu (pololetku), ale jelikož mi bylo blbě, tak jsem se na to vykašlala a šla domů. No a písemku z aj už mi opravila a dala známku na bakaléře a hádejte jak to dopadlo...mám baljy :(..Ale to se dalo čekat, když nebyla lepší zmámka než 4 (teda to co jsem slyšela). Takže jsem si zvládla pokazit průměr z 1,94 na 2,52..hmm, nerozhodná známka. Jsem zvědavá co mi dá. Vylepšit už si to nemůžu, protože zítra se uzavírají známky a já jsem doma. Myslím si, že mi dá na vysvědčení za 3. Ale co, trojka je taky pěkná :). Teď se jdu dívat na Kobru, takže pápá :D


* Více mé grafiky zde

Já jako Viktoria (Twilight)

17. prosince 2011 v 20:19 | Goldík
Dneska jsem si přetahovala filmy, písničky a seriály z PC do notebooku a v počítači jsem si dělala místo na disku. Během promazávání a přetahování jsem narazila na pár věcí, které sem dám. Jednou z nich je fotka upravená na taaz.com. Je z února minulého roku. Tenkrát jsem Twilight ságu žrala. Neříkám, že teď se mi už nelíbí, ale neni to už tak žhavé. Na taazu jsem se ze sebe pokusila udělat Viktorii a dopadlo to takhle ↓. Moc jí to není podobné, ale to už je detail :D.

Když se učím ekonomiku :D

28. října 2011 v 21:59 | Goldík
Dneska jsem se učila ekonomiku, protože v pondělí píšeme 1. test a nechci mít špatnou známku hned na začátku. Vůbec se na ní netěším. Asi tak po hodině mě to už nebavilo, tak jsem si vzala mobil a fotila jsem se. Potom jsem fotky stáhla do noťase a jednu jsem upravila v Picniku.

Tady máte můj výsledek po všech úpravách :-)
 
 

Reklama