Grafika - Alarm für Cobra 11

PNG srdce - Ben a Semir

16. dubna 2012 v 19:49 | Goldík
Tak pro dnešek asi poslední PNG. Jdu se podívat na seminárku ze ZSV.. :/

PNG srdce - Ben Jäger

16. dubna 2012 v 16:19 | Goldík
Konečně jsem přišla na to jak dělat PNG srdce v Photoshopu. Zanedlouho vyprší zkušební doba (nemáte někdo funkční klíč k PS CS3?), takže toho musim vyzkoušet co nejvíce :). Tohle srdce se mi líbí víc než to včerejší dělané v PFS.

Blend - Ben Jäger & Semir Gerkhan

13. března 2012 v 18:50 | Goldík
Na starém počítači jsem měla šikovný progámek, jmenoval se PhotoDream, ale bohužel to neni freeware, takže mi po 30 dnech vypršela zkušební doba. Byla ho škoda. No, a dneska jsem si na něj vzpoměla a nainstalovala jsem si ho do notebooku a hned jsem si začala hrát (kdo si hraje, nezlobí :-D). A opět jsem použila fotky s Kobry 11. To bych nebyla já, kdybych sem necpala pořád Kobru, že? :-D No jo, lepší už to nebude :-D

Animace - Ben Jäger (Tom Beck) > Alarm für Cobra 11

13. března 2012 v 12:30 | Goldík
Včera jsem hledala nějaké aplikace na tvorbu gifů až jsem narazila na Zoner Gif Animator. Musím říct, že je to dobrý program. Můžu jen doporučit. Akorát ještě musím objevit všechny jeho funkce. Udělala v něm animaci s Benem Jägerem (Tomem Beckem). Je to z 1.dílu, kde se Ben objevil :-). Já jsem s animací spokojená. Ještě možná dneska udělam jednu s Kobrou 11 a možná i s někym jíným. Uvidim, jak se mi bude chtít :))

Überschall (Nadzvukový) > Semir a Ben - blend

9. března 2012 v 22:59 | Goldík
Udělala jsem další blend z dílu Überschall s Benem a Semirem. Tentokrát tam jsou se zbraněma. Blend je sice asi o něco horší než ten předchozí, ale jsem s ním celkem spokojená :-)

Überschall (Nadzvukový) - blend

9. března 2012 v 20:39 | Goldík
Včera odstartovala nová, už 31. sezóna Kobry 11 dílem Überschall, v překladu Nadzvukový. Dneska odpoledne jsem si ho stáhla a shlédla. Těším se až tenhle díl až bude nadabovaný. Další hodně akční díl. Nejvíce se mi líbili ty stíhačky a jak byli Semir s Benem převlečení do uniforem :-). Udělala jsem pár docela dost snímků, takže se tu možná objeví ještě nějaký blend z tohodle dílu :-).

*Všimla jsem si, že mě na blendu vypadlo C..Není to Übershall, ale Überschall

Semir Gerkhan - blend

17. ledna 2012 v 20:50 | Goldík
Přidávám slibovaný blend se Semirem Gerkhanem (Erdoganem Atalayem), aby tady nebyl pořád jenom Ben (Tom) :). Má stejné pozadí jako blend s Benem. Jsou to barvy policejního majáčku, červená a modrá, ale to jste asi poznali nebo ne? :D
*Galerii s mou grafikou najdeš zde

Ben Jäger - blend

17. ledna 2012 v 16:50 | Goldík
Když už jsem začala zase tvořit, tak jsem udělala další blend. Na blendu je opět někdo z Kobry 11..já s ní nedám jen tak pokoj, nemyslete si! :D. A kdo tam asi tak může být? No jasně, že zase Ben Jäger (Tom Beck) :D. Přemýšlím o tom, že bych dneska udělala ještě blend se Semírem, aby tu nebyl jen Tom :)

*Galerie s mou grafikou najdeš zde
 
 

Reklama