Gelové nehty

Gelové nehty: #TeamLH44

22. února 2015 v 15:34 | Barča
Včera mi mamka dělala po dlouhé době gelové nehty. Původně jsem chtěla udělat zebrované nehty (jako má IRBR zbarvení na probíhajících testech) a do toho napast čísla jezdců, kterým fandím, jenže jsem zjistila, že nemám černý gel, tak tenhle nápad padl. Nakonec mám zelenobílé nehty (zbarvení Mercedesu.. jojo, když nevyšel IRBR, tak aspoň Mergl :D), na kterých mám hashtag #TeamLH44 (Lewis Hamilton). :) Jsem s nima naprosto spokojená. :3

Gelové nehty: Red Bull Racing - Sebastian Vettel

30. listopadu 2012 v 16:49 | Goldík
Předevčírem mi mamka po delší době udělala gelové nehty. Na netu jsem našla nehty s motivem Red Bullu :). Tak jsem si vygůglila obrázky, vytiskla, vystřihla a mamka to pak aplikovala na nehty. Jsem s tím spokojená. Líbí se mi. Na pravý ukazováček jsem si dala symbolicky Vettelův prosluslý ukazováček. :)

Gelové nehty: Fialovo - stříbrné

26. října 2012 v 16:09 | Goldík
Včera mi mamka udělala asi po dvou měsících nehty. Čekala jsem až moje nehty zase narostou, ale než jsme se k tomu dostali, tak mi trochu zlámaly, museli jsme je nastavit. Vybrala jsem si fialovou a stříbrnou. Jsem s nimi spokojená :).
Pořád dělám němčinu. Už mě to nebaví. Ještě jsem nezačala ani překládat :/. Nejvíc mě dostalo, když jsem šla za němčinářkou pro úkoly (chyběla jsem na konverzaci), tak mi řekla: "Máte na prázdniny hodně úkolů a je to na známky. Moje reakce byla:" Hm, to je fajn..." Takže prázdniny trávím u školy.. ale stejně nikam nemůžu. Není mi dobře. Samozřejmě, že bych byla ráda, kdybych nemusela dělat nic. Dívala bych se na House, grafičila bych, četla bych si.. Nedávno jsem četla, že byl návrh na rušení domácích úkolů. Jo, to by bylo super :). Když by nebylo úplné zrušení, tak mamka říkala, že úkoly přes týden by nechala, ale nesměli by se dávat na víkend. Víkend je přece od toho, aby člověk odpočíval, ne? :)


PS: 'Sledujte' mě na twitteru zde a přidejte se na mou stránku We love Music zde. Díky :)

Gelové nehty: Fialovo - žluté

26. srpna 2012 v 15:59 | Goldík
Zdravím vás víc jak po týdnu. Nebyla jsem tu, protože jsem byla buď u K. nebo hrála formule (Dokončila jsem svou první sezónu za Toro Rosso - sesterská stáj Red Bullu - na 5 místě v konstruktérech a stejně tak i v šampionátu jezdců, takže jsem byla nějaká moc dobrá na to, že jsem jezdila za TR :-D. Dostala jsem nabídky skoro od všech stájí a já jsem přijala smouvu od Mercedesu. První dva závody se mi povedli, takže jsou zatím se mnou spokojení :-D.) a když už jsem byla na netu, tak jsem si četla novinky na f1sports.cz :-D. Už za týden se jede SPA♥ (VC Belgie). Konečně, po měsíční pauze. No, konec o formulích.

Včera jsem měla od K. první lekci na motorce. Šlo mi to dobře. Sice mi to párkrát chcíplo, ale to je detail :-D. Už umim i řadit, ale zatím se mi nepodařilo z dvojky dát neutrál, ale i jemu to prý jde hůř :-). Před chvíli jel K. s kámošem na ryby, takže jsem teď doma. Pokusím se sprovoznit multiplayer na GTA SA a i na formule :-D. Tak se (s)mějte hezky a užívejte si poslední týden prázdnin! :-)

PS: Porovnání F1 2010 vs. 2011 už mám skoro hotové. Jen tam chci ještě najít nějaká videa a dát ukázku, takže to udělám až doma. Stejnš tak fotky z Forumulí. Mám je upravný. Už stačí je nahrát a zveřejnit :-).

Gelové nehty: Oranžové s pomerančem

14. srpna 2012 v 15:59 | Goldík
Před týdnem mi mamka opět udělala nehty. Dlouho jsem se rozmýšlela, jakou barvu budu chtít a nakonec to vyhrála oranžová a jako ozdobu mi tam mamka dala pomeranč.
---
Dnešek je takový nijaký. Pořád hraju F1 2010 a vůbec mi to nejde :D. Měla bych trošku přidat... ale ono to nějak nechce jet. Já vím, když se chce, všechno jde.. Ale u mě to nějak neplatí. Včera jsme byli v Prachovských skalách. Mám spoustu fotek, takže až se mi bude chtít, tak fotky proberu a ty nejpovedenější zveřejním, stejně tak ty fotky z Formulí. (S)mějte se pěkně :)

Gelové nehty: Červeno - modré > F1 RBR SV+MW

19. července 2012 v 22:29 | Goldík
Dneska jsem si s pomocí mamky popsala nehty. Jsou s tematikou F1 :). Šok, že? V noci vyrážíme na Formule do Německa. Já se tak těším!!! :) Na nehtech mám napsáno černým lakem F1 R(ed)B(ull)R(acing) S(ebastian) V(ettel) + M(ark) W(ebber). Jsem zvědavá jaké to bude. Tak já se jdu dívat na Kobru (Nova), pak si dobalim věci a pojedem.

Gelové nehty: Červeno - modré

13. července 2012 v 10:29 | Goldík
Po třech měsících mi mamka zase udělala nehty, konečně mi zase narostly a nemusela nastavovat. Takže to mam na svých :-). Nehty mám červeno - modré, tj. v barvách RedBull Racing (=RBR) :-D. Ještě než pojedeme do Německa na formule, tak se chystám na ně napsat černým lakem RedBull (Racing se mi už nevejde :-D). Původně jsem si tam ještě chtěla napsat SV (Sebastian Vettel) a MW (Mark Webber), ale to bych musela mít víc prstů :-D. I když teď mě napadlo, že bych mohla napsat F1 RBR SV+MW :D.

Gelové nehty: Fialové

29. března 2012 v 18:49 | Goldík
V pondělí mi mamka udělala opět nové gelové nehty. Chtěla jsem udělat nové, protože tamty byly už hrozné a taky jsem chtěla mít fialové, aby mi ladili k oblečení, co budu mít o víkendu na sobě na babiččiný oslavě narozenin. Sice jsou hodně jednoduché a vypadají jak nalakované, ale mě se líbí :-). Na oslavu se moc těším. Budeme tam celý víkend a hodlám si to co nejvíce užít :-D. Bude tam spousta lidí.

Gelové nehty: Zelené

3. března 2012 v 8:50 | Goldík
Včera mi mamka dodělala nehty. Tamty se mi už lámaly a hlavně byly odrostlé a nebylo to hezké. Tentokrát jsem si vybrala zelenou barvu se stříbrnou čárkou. Jsem s nimi 100% spokojená. Řekla bych, že zatim nejhezčí, co jsem měla :-). Posuďte sami → zde.

Gelové nehty: Modro - stříbrné

5. února 2012 v 20:59 | Goldík
Dneska mi mamka udělala nové nehty. Původně mi měla opravit staré, ale jelikož už jich bylo dost zničených, tak mi udělala všechny. Objednali jsme si 2 sady gelů (normální a se třpytkama). Já jsem musela použít z obou sad alespoň jednu. Tak jsem si vybrala modrou a stříbrnou se třpytkama :). Moc se mi nehty líbí.

Gelové nehty: Oranžové s kytičkama

22. ledna 2012 v 12:10 | Goldík
Včera večer mi mamka udělala gelové nehty. Mezi těmi co mam teď a tady těmi jsem měla ještě jedny, ale ty byly nic moc, tak jsem je ani nezveřejňovala a vydrželi mi asi jen týden. S těmi co mam teď jsem spokojená, doufám, že vydrží co nejdéle. Jsou oranžové s kytičkama :)
-------------------
Já teď půjdu přepisovat sešity, protože toho mám docela dost. V úterý pokud bude kašel už v pohodně, tak půjdu do školy a budu dopisovat němčinu (pololetku), takže se musím podívat i na to.

Gelové nehty: Stříbrné

22. prosince 2011 v 11:20 | Goldík
Včera večer jsem si udělala nové nehty, protože tamty už byly odrostlé a nebylo to hezké. Opět jsou jednoduché, ale v jednoduchosti je krása, ne? :-) Na to, že jsem si je dělala sama, tak se mi líbí a doufám, že mi vydrží dlouho. Konce mám stříbrné a na palci mám hvězdičku.

Gelové nehty: Zebry

9. prosince 2011 v 16:00 | Goldík
Včera mi mamka asi tak po měsíci udělala nové gelové nehty. Tentokrát je nemám vůbec nastavované a jsou krátké, protože se mi jich hodně ulámalo. Ale mě to nevadí a výsledek se mi líbí :). Zebří nehty jsem už jednou měla, ale to ještě nebyly gelové :). Tak už dost keců a jdeme na fotky :)).

Gelové nehty: Modro - žluté

17. listopadu 2011 v 21:00 | Goldík
V pátek mi mamka dělala nové gelové nehty. Původně jsem sem chtěla dát i ty co jsem měla před tím, ale ty už nebyly hezké. Až dnes jsem se dokopala k vyfocení. A tady je výsledek :-). Jsou takové obyčejné. Nečekejte na nějaké vzory jako máte z nehtových studií. Já jsem s nimi spokojená :-)
 
 

Reklama
Reklama