Fotoarchív (2008 - 20??)

FA (část XII.) - 2011 - Téma: Lyžák v Itálii

25. dubna 2012 v 17:00 | Goldík
Minulý rok jsme byli všichni prváci na lyžařském kurzu v Itálii, Aprice. Bylo to tam úžasnéé. Bylo tam teplo, sjezdovky upravené, pokoje velké, jidlo docela dobré, kolektiv...nedá se vyjádřit a celý týden nezapomenutelný! Hned bych se tam vrátila! Jo a zapoměla jsem říct, že na těch sjezdovkách nebylo moc lidí (oproti Špindlu). Prostě NÁÁÁDHERA! Fotila jsem o stošest, takže jsem přijela s kupou fotek. A tady do toho článku se pokusím vybrat pár nejlepších :-).
V Aprice bylo člověk potkal víc Čechů než Italů :-D. Když jsme byli naposledy nakoupit v místním maketu, tak nám ital řekl "Nashledanou". Sice trochu zkomoleně, ale bylo mu rozumět. To jsme docela koukali. A na větu "Čao bambini", kterou jsme slyšeli snad každý den se taky nedá jentak zapomenout :).

Výhled z našeho balkónu na sjezdovku

FA (část XI.) - 2011 - Téma: Koně

17. března 2012 v 19:50 | Goldík
Minulý rok na jaře jsem pořídila fotky koní, kteří jsou blízko naší chaty v ohradě. Pokaždé tam jsou jiní. A už zabrali celou louku, což je škoda. Byla taková pěkná a dobře se na ní blblo. A teď? Teď je rozdusaná, posr*** od koní a navíc se po ní člověk už nedostane k rybníku, protože je celá oplocená..

FA (část X.) - 2010 - Téma: Zrcadlo

2. března 2012 v 15:20 | Goldík
Původně jsem neměla v plánu dávat tyhle fotky do fotoarchívu, ale když je TT Zrcadlo, tak se tak nějak samo nabídlo :-). Je to focené na chatě před dvěma lety. Už nevím kde jsem to zrcadlo splašila, ale asi někde v kůlně, podle toho stavu (odřené, špinavé...). V tu dobu jsem měla fotománii sebe..ehm..teď to tak nějak nemůžu pochopit :D. Vzniklo docela dost fotek, ale většina je rozmazaná, protože se blbě fotí, když má člověk v jedné ruce zrcadlo a v druhé mobil.
Tentokrát na fotkách není podpis a nejsou zmenšené ani upravované, ale nepředpokládám, že tyhle fotky by někdo chtěl zkopírovat :-D.

FA (část IX.) - 2011- Téma: Vrchlabí

24. února 2012 v 17:30 | Goldík
Opět jsem prolejzala staré fotky a narazila jsem fotky z ledna minulého roku, které jsem fotila ve Vrchlabí, když jsme šli od tet. Pořídila jsem jich hodně, ale sem dám ty nejpovedenější. Ještě chystám další část FA, ale neprozradím, co tam bude :).

FA (část VIII.) - 2007 - Téma: Bendík

5. ledna 2012 v 17:30 | Goldík
Našla jsem další fotky. Jsou z roku 2007 a Benďu fotila kámoška, která ho má :-). Mě se fotky líbí, tak vám je sem hodím. Je to asi poslední fotoarchív, protože jsem už nejspíš všechno vyplácala.

FA (část VII.) - 2010 - Téma: Entropa

4. ledna 2012 v 19:29 | Goldík
Na základní škole jsem byla na výstavě Entropa. Už si nepamatuji, co tam všechno bylo vystaveného, ale našla jsem složku s fotkama, které jsem tam pořídila. Jsou tam vyobrazené všechny členské země EU. Každá země má jiný vzhled. Je to podle toho, co je v dané zemi nejrozšířenější.
*Více o Entropě si můžete přečíst tady.

FA (část VI.) - 2010 - Téma: Pepa Kapr

23. prosince 2011 v 11:00 | Goldík
Minulý rok mamka dostala od kolegyň v práci živého kapra, který nám plaval den ve vaně. Řekla jsem si, že když je ten den před Vánoci, tak že bych sem měla dát nějakou fotku s vánoční tematikou :-).

Nightwork - Vánoční čas/Christmas time

FA (část V.) - 2008 - Téma: Itálie

22. prosince 2011 v 17:30 | Goldík
Včera jsem si znovu projížděla staré fotky a narazila jsem na spoustu složek, u kterých si myslím, že by se mohli zveřejnit :-). V tomto článku budou fotky z dovolené v Itálii. Fotila jsem mým starým mobilem (Sony Ericsson w810i). Bydleli jsme v Palmové riviéře (nevím už jak se to tam jmenovalo) a na výlet jsme jeli do San Benedeta.

PS: Tohle je poslední článek, kde bude můj podpis. Už mě nebaví "podepisovat" každou fotku (možná se budu "podepisovat" jen tam, kde bude jen jedna fotka), takže je budu dávat, tak jak byly vyfoceny, ale chci vás poprosit, aby jste NEKOPÍROVALI a kdyby jste si to chtěli okopčit, tak jedině se ZDROJEM! Děkuju.

FA (část IV.) - 2010 - Téma: Příroda

4. prosince 2011 v 12:19 | Goldík
Sice jsem v pondělí psala, že už žádné fotky nemám, ale když jsem hledala novou fotku do záhlaví, tak jsem zjistila, že mám na notebooku ještě nějaké fotky z minulého roku. Můžete se těšit na poslední dvě části fotoarchivu. Až bude více času, tak jak už jsem psala, prohrabu počítač a když něco najdu, tak se to tady objeví :).
Fotky v této části jsem fotila na chatě. Bylo jich víc, ale vybrala jsem ty nelepší..téma je: Příroda.

FA (část III.) - 2010 - Téma: Graffiti

28. listopadu 2011 v 19:59 | Goldík
Z roku 2009 zatím fotky nejsou. Až budu mít více času, tak se ještě jednou podívám na počítač a pokusím se nějaké vybrat :). Pro zatím je poslední téma fotoarchívu: Graffiti (foceno v roce 2010). Určitě si všímáte, když někam jedete, tak většina zdí okolo silnic jsou posprejované. Někdy jsou graffiti obyčejné, ale najdou se i takové, které se mi líbí. A ty sem dám :). Omlouvám se, že je horší kvalita - fotky jsem fotila za jízdy přes okýnko.

FA (část II.) - 2008 - Téma: Bonnie a Benďa

25. listopadu 2011 v 14:39 | Goldík
Původně jsem měla v plánu dát na blog fotky z dnešní exkurze - Cukrovar a lihovar Dobrovice. Měli jsme si s sebou vzít foťáky, ale nakonec se tam nesmělo fotit, takže nemam ani jednu fotku. Exurze mě moc nebavila a navíc tam byl děsný smrad a všechno nám načichlo. Docela jsem ty lidi, kteří jeli pak se mnou v MHD (když jsem jela domů) litovala :D.
No, ale teď už k článku. Další část fotoarchívu je na téma: Bonnie a Benďa. Jsou to psi mého kámoše a já je mám hrozně ráda. Bonnie je bernský salašnický pes a je hrozně roztomilá...ťuťu, ňuňu :D. U Bendi nevím plemeno, ale vím, že je hrozný střevo a magor. Vždycky když s nimi jdeme, tak on na poli začne hrabat díry, aby mohl chytit myšku :D. Když chceme už jít domu, tak ho musíme od té jeho práce odtrhnout a on je z toho pokaždé na prášky :D.

FA (část I.) - 2008 - Téma:Stíny

23. listopadu 2011 v 21:39 | Goldík
Dneska jsem si projížděla všechny fotky, co jsem vyfotila od roku 2008. Vyfotila jsem jich spoustu a rozhodla jsem se, že sem dám ty nejpovedenější. Nevím na kolik části to rozdělim. Nechte se překvapit :). V první části Fotoarchívu budou fotky z roku 2008 - téma: stíny. Fotky jsou pořízeny na Vraclavi (!ne Wroclaw v Polsku!). Fotky z roku 2008 - říjen 2010 jsem fotila mým starým mobilem - Sony Ericsson w810i.

 
 

Reklama