F1 - videa

McLaren Animation - Hamilton & Button - Episode 9 - 12

25. listopadu 2012 v 23:09 | Goldík
Dneska se jel poslední závod sezóny. FAMOZNÍ a nervy drásající (ale o tom zítra)! Pár hodin po Velké ceně se internetu objevil poslední letošní díl miniseriálu 'Tooned' s názvem A Glitch Too Far. 'Tooned' má celkem 12 dílů. Některé díly jsou nemastné-neslané, ale to je minimum. U většiny z nich jsem se zasmála :). Ten seriál je prostě geniální! :D Dobré na zlepšení nálady. :)

"...jako páté kolo od vozu."

30. října 2012 v 15:59 | Goldík
V neděli předvedli technici od McLarenu perfektní, bezchybný a rychlý pit stop, kde vyměnili "pět kol" za 3,1 sek., což je rekord - Gratulace pánům mechanikům od McLarenu! Dobrá práce! :) Asi si říkáte "proč pěti"? Po přečtení titulku "McLaren vyměnil Hamiltonovi pět kol za 3,1 sekundy" (f1sports.cz) jsem si řikala "cože, pět kol"? Ale po přečtení jsem to pochopila. Pátým kolem (po překladu) je myšlený volant. Takže když se řiká "..jako páté kolo od vozu.", tak se tím myslí volant? :D Pokud jo, tak ten pátý nemusí být vůbec naštaný nebo smutný, protože volant je taky důležitý. Díky němu se dá otáčet s koly :D.

McLaren Animation - Hamilton & Button - Episode 6 - 8

16. října 2012 v 17:49 | Goldík
Od GP Belgie se na YT objevují po každé velké ceně nové epizody animovaného příběhu 'Tooned' od McLaren Animation.
-------
Dneska jsem šla do školy, ale už od první hodiny jsem "čekovala" hodiny, kdy už bude konec, protože mi nebylo dobře. Šla jsem za třídní, že zítra nepřijdu do školy (jdu na gastroenterologii a sono). Docela mě překvapilo, že mě tykala (možná si to ani neuvědomila) a i se docela starala :). No jo, mamina se v ní nezapře (má dceru). Takže zase něco zameškám. Bomba. Jsem zvědavá, co mi na té gastro... zjistí. Doktorka už neví, co se mnou. Doufám, že to nebude nic vážného.
Teď jdu udělat oddělovače a podívám se zase na další díly House :)).
-------

McLaren Animation - Hamilton & Button - Episode 2.- 5.

22. září 2012 v 20:19 | Goldík
O prázdninách jsem sem dávala 1.epizodu pohádky "Tooned" McLaren Animation. Včera mě napadlo jestli náhodou už nejsou další díly a když jsem zadala na YT "McLaren Tooned", tak mi tam vyjelo, že už je víc epizod. Všechny jsem je zkoukla a jsou opět povedené. :) Vezmu to hezky po jednom a řeknu vám, co se mi tam líbí. Je to určitě dobré na zlepšení nálady.

McLaren Animation (Tooned) - Episode 2 - Slicks
Nejvíc mě pobavilo, jak Lewis vyletěl z továrny a jak přišel obalený a Jenson mu říká, že má "...beach look." (nebo něco takovýho) :D

McLaren Animation - Čudlík a Hamík

13. července 2012 v 14:49 | Goldík
Našla jsem bezvadné animované video od Toonedu s McLarenem. Na video jsem se koukala asi půl hodiny, protože mam strašně pomalej net, tak se mi to sekalo. Je to opravdu povedený! :-D Nejlepší je jak zdrcenej výraz Lewise, když si Jenson Button (Čudlík :-D) sedl do formule, Hamík se naštve, nasedne do turbovozítka a dával si s ním závod a taky jak tam pak skákají na supersoftkách :-D. Je to dobrý video na pobavení. Doporučuju! :D

 
 

Reklama