F1 - Moje fotky

Hockenheimring (Německo) - Mix fotek z foťáku

6. září 2012 v 16:19 | Goldík
S sebou jsme měli i foťák, ale na ten jsme nafotili jen pár fotek, protože blbnul. Když se vyfotila jedna fotka, tak objektiv zajel. Asi stokrát jsem tam vyměnila baterky, ale pořád to po takových 5 fotkách hlásilo "Baterie vybitá". Z toho mála, co se nám povedlo vyfotit jsem vybrala ty nejpovedenější fotky.


*Pitline před první tréninkem :) Takovýho lidu tam je...

*... z mokrého tréninku.

Hockenheimring (Německo) - Porsche Mobil 1 Supercup

6. září 2012 v 15:59 | Goldík
O víkendu se nejela jen F1 a její nižší série, ale taky Porsche Mobil 1 Supercup, ve kterém startoval i bývalý pilot F1 Nick Heidfeld a dojel na 10. místě :-).

PS: Do článku nebudu dávat všechny fotky, ty si můžete prohlédnout tady.


Hockenheimring (Německo) - F1 > Závod

6. září 2012 v 15:49 | Goldík
Při závodě už bylo teplo a slunečno. Závod jako takový byl suprový. Nejlepší bylo, když Vettel předjel Buttona, to bylo jásotu :-). První viděl cílovou vlajku Alonso, na druhém místě dojel Vettel a třetí místo obsadil Button, ale Vettel byl penalizovaný, za nedovolené předjetí Buttona, takže tím se Button posunul na druhou pozici a třetí místo získal Räikkonen. Vettel skončil 5 (podrobné výsledky zde)

* Jeden z Red Bullů..

*Vepředu Force India (nejspíš Hülkenberg) a za ní McLaren (nejspíš Hamilton)

Hockenheimring (Německo) - F1 > Promenáda jezdců a předzávodní program

6. září 2012 v 15:39 | Goldík
Před závodem šel po trati průvod, hrála se hymna pořadatele, tedy Německa a na jednom autě jelo všech 24 pilotů (viz. první fotka).

Hockenheimring (Německo) - F1 > trénink, kvalifikace

6. září 2012 v 15:29 | Goldík
Tak, konečně jsem se dostala ke zlatému hřebu víkendu a tím byla F1. První a druhý páteční trénink byl deštivý, ale v sobou na poslední trénink a kvalifikaci už bylo sucho. Tam se opět ukázala perfektní forma Alonsa.

PS: Do článku nebudu dávat všechny fotky, ty si můžete prohlédnout tady.
Trénink


*Vepředu Red Bull a za ním Toro Rosso. Formule jsou si hodně podobné, protože Toro Rosso je sesterská stáj RB, ze které do RB přešel například Seb Vettel.

Hockenheimring (Německo) - GP2

6. září 2012 v 15:19 | Goldík
GP2 je série před královnou motosportu a z ní chodí talenti do F :). Stejně jako u GP2 vám k tomu víc neřeknu, také tuhle sérii nesleduju. V dalším článku už to bude okomentované líp, protože to bude konečně F1.

PS: Do článku nebudu dávat všechny fotky, ty si můžete prohlédnout tady.


Hockenheimring (Německo) - GP3

5. září 2012 v 19:19 | Goldík
Začnu tou nejnižší sérií a tou je GP3. Neřeknu vám, jak to dopadlo v kvaldě a závodě, prtože GP3 nesledju, tak nevím jména týmů natož jezdců. Skoro celý závod se jel za safetycarem, protože pršelo. Ale fotky samozřejmně mám :-).


Hockenheimring (Německo) - okruh, Safetycar a čističi

5. září 2012 v 15:59 | Goldík
Třetí várka fotek z Formulí v Německu. Je to sice už asi dva měsíce, co jsem tam byla, ale k úpravě a zveřejnění jsem se dostala až teď.

*První páteční fotka z Německa. Přijeli jsme tam jako jedni z prvních. Dorazili jsme okolo půl osmé ráno a první trénink začínal až v 10.

*Netušila jsem, že tam je minimálně 5 safetycarů. Vždycky jsem si myslela, že je jen jeden.

Dossenheim - ubytování (v Midori - the green guesthouse) a okolí

26. července 2012 v 21:09 | Goldík
Byli jsme ubytovaní v Dossenheimu, v malém, ale luxusním (podle mě) hotýlku asi 20 minut od Hockenheimringu. Hotel už jsem popisovala zde.
-----
Dneska jsem se byla projet na kole. Je to úžasný pocit, když jedete a víte, že se tam kácí stromy a vidíte jak jeden zrovna letí :-D. Sice jsem domu přijela splavená a zaflákaná, protože jsem jela po lesních cestách, ale bylo to super. K. se projel na motorce na trati. Já jsem ho natáčela a všimla si mě paní, co to tam udržuje a prý "Včera byl trénink vy dva." Tak já samozřejmně jela, ale on si tam ještě dal pár koleček :-D. Před chvíli jsme se vrátili z cykloservisu. Od pana profesionála 4ever jsme se zase dozvěděli spoustu novinek :-D. Teď budu muset umít nádobí..

Cesta do Německa a na okruh

24. července 2012 v 12:59 | Goldík
Cesta do Německa utíkala rychle, nebyly žádné kolony a nebylo ani moc aut, ale to se není čemu divit, když jsme jeli po půlnoci :D. No, vlastně bylo docela dost kamionů, ale ty naštěstí nezdržovali :-).

*To už jsme jeli po německé dálnici :-)

Sebastian Vettel (RedBull Racing) - hrníček

29. června 2012 v 15:19 | Goldík
Včera před tím než jsem šla na Václavák, tak jsem si šla vyzvednout na poštu balíček. Asi měsíc jsem čekala na hrníček, který jsem si objednala přes Aukro. Je se Sebem (Vettelem). Moje sbírka s F1 se pomalu rozrůstá. Už mám kalendář a hrníček. Ještě bych chtěla puzzle, flasku a kšiltovku, kterou bych si nechala společně s kalendářem a hrníčkem v Německu podepsat :-). Už se těším na 19.července!!! :D

Michael Schumacher v Praze na Václavském náměstí :-)

29. června 2012 v 14:09 | Goldík
Včera jsem šla odpoledne na Václavák, protože tam měl být Schumi a BYL! :-) Bylo to úžasné vidět ho na vlastní oči. Chtěla jsem se s ním vyfotit a taky jsem chtěla jeho podpis, ale protože to nebyla autogramiáda, tak podpis dostalo jen pár šťastlivců ve předu. Někteří fanoušci a fanynky jsou až moc na něj ujetí :-D. Něco, jako když vidíte ty bláznivé fanynky na koncertech jejich oblíbených krasavců :D. Kromě Schumiho přivítala Praha prezidenta Mezinárodní automobilové federace (FIA) Jeana Todta. Na Václaváku se také objevil policejní prezident Petr Lessy, primátor Prahy Bohuslav Sobotka a další. Návštěva sedminásobného mistra světa a Jeana Todta byla v rámci kampaně Road Safety Day, kdy chce od roku 2011 do roku 2020 zachránit 5 milionů lidských životů... No, jako já nevím, ale když vidím, jaký má FIA bordel v pravilech F1, tak by mě zajímalo, jak chtěj zrealizovat tohle...

Formule 1 2012 - Velká cena Německa//Großer Preis Santander von Deutschland

24. února 2012 v 14:19 | Goldík
Minulý týden, když jsme byla ve Vrchlabí, tak nám domů přišli objednané vstupenky na Formule 1 do Německa. Čekali jsme, že je pošlou až někdy v červenci, ale máme je už teď. Já se tam strašně těším. Doufám, že se mi povede vyfotit se s Vettelem a Webberem. Už aby byl konec července! :) Těším se tam jak malé dítě :D. A ten hotel, ve kterém budem ubytovaní je fakt luxusní. Vůbec nevypadá na to, že je ***. Já bych ho tipovala na *****(náhled).
-----
Dneska ve škole pohoda. Byla jsem tam jen 3 hodiny :). Nic jsme nepsali a nic moc jsme nedělali. Ale na příští týden toho zase máme tři prdele, takže celej víknend bude zabití školou :/. Ach jo. Nepamatuju si, kdy naposled jsem měla volný víkend.. Za chvíli půjdu k babičce, přetáhnout jí fotky z foťáku do ntb a rozposlat je.

*To žlutý jsou špunty do uší
 
 

Reklama