Autogramy

Štěpánka Hilgertová - autogram

23. ledna 2012 v 17:29 | Goldík
Fotku s podpisem Štěpánky Hilgertové jsem dostala od tety :)
*Více autogramů najdeš zde

Leona Machálková, Tomáš Savka - autogramy

23. ledna 2012 v 16:49 | Goldík
Podpisy Tomáše a Leony jsem získala na školním (zš) "diskoplese", kam byli oba pozváni. Nedříve zazpívali pár písniček a pak byla možnost se s nima vyfotit a rozdávali autogramy.

Autogram od Leony i s věnováním :)

Vlastimil Horváth - autogram

23. ledna 2012 v 16:39 | Goldík
Podpis Vlasty Horvátha mi poslal kámoš z chaty, když jsem byla v nemocnici se slepákem (V.H. bydlí tam, kde já mám chatu).

*Více autogramů najdeš zde

SuperStar - autogramy

23. ledna 2012 v 14:49 | Goldík
1.12.2009 (nemám takového pamatováka, musela jsem se kouknout do kulturního deníku ze ZŠ :D) jsem byla na autogramiádě SuperStáristů na parkovišti u Centra Chodov. Získala jsem podpisy všech finalistů. :)

Tuhle čtveřici jsem měla nejradši :)

Tom Beck - Koncert v ČR? + autogramy

20. ledna 2012 v 14:29 | Goldík
Zdravím vás člověci :). Dnešek začal fakt skvěle. Asi 2 hodiny jsme strávili u doktorky (hodinu jsme čekali na řadu a hodinu jsme byli v ordinaci). Dala mi další prášky, takže minimálně do pondělka jsem doma. Fakt bomba. Když jsme seděli v čerárně, tak mi přišla SMS od kámošky, že mám neklasifikaci ze ZSV, kvůli 31% (max. je 25%) zameškání. Ale copak já můžu za nemoc? Ne, nemůžu, ale jim je to asi úplně jedno...ne asi ale určitě. Posraný procenta! To jsem včera do tý školy nemusela. Já jsem tam šla kvůli tomu, abych neměla žádné enko, ale stejně ho mám z toho podělanýho ZSV. Omlouvám se za to zvýražněné slovíčko, ale já to naštvín ze sebe nějak musela dostat :D.
 
 

Reklama