Schizofrenní rok 2015: pády a splněné sny

1. ledna 2016 v 15:18 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Rok 2015 trošku schizofrenní. Do srpna mi vůbec nic nevycházelo. Všechno se sypalo jak domeček z karet. Němčinářka mi naslibovala hory doly, jak mi sežene práci v Německu a ve finále se na mě vyprdla. Psala jsem certifikáty z angličtiny a němčiny. Angličtina mi utekla o 2 body a němčina byla totální faux pas. Potom jsem měla jet na Formule a z toho nakonec taky sešlo.

Ale v srpnu jako by se něco zlomilo a vše se otočilo o 180°. Jela jsem na koncert Revolverheldů do Stuttgartu, byla jsem v muzeu Mercedesu a v Mnichově v muzeu BMW.

Už ani nevím proč, ale napadlo mě, že bych mohla zkusit dělat AuPair, tak jsem si na dvou stránkách založila profil a už to jelo. ^^ Tak jsem si mě našla i má AuPair rodina. Jsem ráda, že zrovna oni se mi ozvali. Jsou to strašně v pohodě a milí človíčci. Strašně moc se mi na nich líbí a vážím si toho, že i přes to, že jsou v Německu slavní (hlavně mamka), tak to vůbec nejsou takové ty namyšlené hvězdičky s nosánkem nahoru vozící sí prdel ve Ferrari, ale dva skromní lidé s nohami na zemi. :) A ten malý je naprosto skvělý. Takže já si nemůžu stěžovat. :)

Ještě je tu jedna věc, se kterou jsem se nepochlubila. Už mě nebavilo neustálé pindání šéfredaktora, který stejně na strnákách houno dělal , tak jsem si řekla, že bych mohla zkusit na twitteru označit pár stránek zabývajících se F1, jestli mě nevezmou do party. Říkala jsem si, že to stejně nevyjde. Jednoduše jenom takový výkřik do tmy. Ale za zkoušku se nic nedá, ne? :)

Další den ráno na mě čekalo na twitteru ve zprávách překvapení. Byla tam zpráva od šéfredaktora jedněch českých stránek, že by mě rádi přibrali do týmu. Tak jsem tedy začala zjišťovat, jak by vypadala naše spolupráce a mezi tím se mi ozval další, že by mě klidně vzal. Nakonec jsem kývla na podmínky, které mi dali na f1.sk. A den poté si mě šéfredaktor prubnul a můj "zkušební" článek hodil na web. Už jen čekám na smlouvu a od ledna už tam uvidíte mé jméno pravidelně. ^^

Během dvou měsíců se mi tak trochu splnily dva mé sny - pracovat v Německu a psát pro zajeté stránky F1. :)

Ale teď už jdeme ke shrnutí.

LEDEN
- oslava mých 20. narozenin

- Herlíkovice s M.

ÚNOR
- skvělý teambuilding - laser game - s mými Decathloňáky ♥

BŘEZEN
- poprvé jsem vyhrála - bylo to na soutěži na twitteru, když Mercedes oslavoval první milion followerů :)

DUBEN

- fandění během MS na Harfě

ČERVEN
- rafty s mamkou, jejím přítelem a kamarády

SRPEN
- půlroční meeting Decathlon

ZÁŘÍ
- nákupy v Drážďanech s D.
- návštěva budoucí AuPair rodiny v Berlíně
- nejlepší narozeninový dárek od nejlepší kamarádky - let vrtulníkem

ŘÍJEN
- "na rozloučenou" jsem byla zvolena prodavačkou týdne
- můj poslední teambilding s mým oddělením :(
- odchod z Decathlonu po roce

LISTOPAD
- 2. listopadu začal můj německý sen - oh, Berlíne, jak já Tě miluju ♥ :)

PROSINEC
- na Vánoce a Silvestra v Čechách - náročné dva týdny :)
- můj histo(e)ricky první článek na F1.sk
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magdaléna Magdaléna | Web | 1. ledna 2016 v 16:06 | Reagovat

Páni. Díky za komentář na blogu, díky kterému jsem měla možnost poznat tvůj. Přečetla jsem i předchozí článek a jsi teda odvážná. Dělat au-pair bych se asi bála, ale i z tohohle článku to vypadá, že si to moc užíváš :-) Hlavně že je rodinka v pohodě, k jejich slávě mě to taky skoro až překvapuje.
.
Držím palce a přeju hodně štěstí v roce 2016 - v Berlíně i doma :-)

2 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 2. ledna 2016 v 13:34 | Reagovat

Já vždycky říkám, že rok plný zvratů je to nejlepší, co tě může potkat - protože možná si člověk musí projít něčím ošklivým, ale na druhou stranu jsou mu ty pěkné věci odměnou a motivací na další období.
A hrozně se mi líbí to shrnutí pomocí fotek, to člověk hned hezky vidí a cítí to naladění během postupu času. Tak hlavně ať už je to jen lepší! :3

3 David David | E-mail | Web | 2. ledna 2016 v 20:47 | Reagovat

Přeji ti, ať je tvůj rok 2016 plný splněných přání. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama