Tom Beck - So Wie Es Ist (2015)

7. března 2015 v 21:13 | Barča |  Deutsche Musik
Tom Beck, kterého si zřejmě pamatujete jako parťáka nesmirtelného "tureckého hřebce" Semira Gerkhana z Kobry 11 Bena Jägera, vydal 20. února třetí album. Ale od předchozích dvou se "So Wie Es Ist (SWEI)" zásadně odlišuje. Zatímco byly písničky na předchozím "Superficial Animal" (2011) a "Americanized" (2012) všechny v anglickém jazyce, tak na tomto CD o angličtinu vůbec nezavadíte. Tentokrát vsadil na svůj mateřšký jazyk. Celé CD, obsahující 11 písniček, nazpíval v němčině.

27. února v Giengenu odstartoval šňůru koncertů pod stejnojmenným názvem, jako je CD, So Wie Es Ist. Pokud se chystáte na nějaký z jeho koncertů, tak tady je seznam, kde všude ho máte možnost vidět.
Před Vánoci spatřil světlo světa první videoklip k písničce "Fort von hier". A tím určitě neprohloupil a ještě víc nalákal své fandy, aby si CD koupili. A jestli se ptáte, jestli přesvědčil i mě, tak ANO! Důkaz je fotka u tohoto článku. :D Naprosto dokonalé. Neuděla jsem chybu, ba naopak! ^^ SWEI si můžete zakoupit na Amazon.de, eBay.de a iTunes.

Jaký na to máte názor vy? Myslíte si, že je dobře, že CD je v němčině, nebo měl zůstat u angličtiny? Já, osobně, se nemůžu rozhodnout. Káždé v sobě má něco.

*Fort von hier ♥

*Ukázka celého alba
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 editakoutna@tichavodybrehymele.cz editakoutna@tichavodybrehymele.cz | 13. března 2015 v 15:28 | Reagovat

no.. hezky

2 Jakub Jedlička Jakub Jedlička | 13. března 2015 v 15:31 | Reagovat

[1]: drž hubu edito :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama