Březen 2015

Tom Beck - So Wie Es Ist (2015)

7. března 2015 v 21:13 | Barča |  Deutsche Musik
Tom Beck, kterého si zřejmě pamatujete jako parťáka nesmirtelného "tureckého hřebce" Semira Gerkhana z Kobry 11 Bena Jägera, vydal 20. února třetí album. Ale od předchozích dvou se "So Wie Es Ist (SWEI)" zásadně odlišuje. Zatímco byly písničky na předchozím "Superficial Animal" (2011) a "Americanized" (2012) všechny v anglickém jazyce, tak na tomto CD o angličtinu vůbec nezavadíte. Tentokrát vsadil na svůj mateřšký jazyk. Celé CD, obsahující 11 písniček, nazpíval v němčině.

27. února v Giengenu odstartoval šňůru koncertů pod stejnojmenným názvem, jako je CD, So Wie Es Ist. Pokud se chystáte na nějaký z jeho koncertů, tak tady je seznam, kde všude ho máte možnost vidět.

Moje první výhra - Triko W05DCHAMPION

5. března 2015 v 16:42 | Barča |  F1 - Moje sbírka
Před třemi týdny Mercedes pořádal na Twitteru soutěže v rámci oslav #MercedesMillion. Jeden den byl jejich účet soukromý, takže jejich příspěvky mohl vidět pouze ten milion. Jelikož já byla mezi tím milionem, tak jsem se mohla zúčastnit jejich soutěží. Jedna ze soutěží byla o "mistrovské" triko. Pravidla byla jednoduchá. Stačilo napsat "I'm a #MercedesMillion #W05DCHAMPION " a jedno z deseti trik mohlo být vaše. Já jsem měla to štěstí a byla jsem mezi deseti šťastlivci. Moje vůbec první výhra. :3

*Já jsem @BeeGeeCZ ;)