Prosinec 2014

Ohlédnutí za „hambatou“ sezonou 2014 opanovanou Stříbrnými šípy z Brackley

9. prosince 2014 v 16:39 | Barča |  F1 - Moje názory
Letošní sezona uběhla jak voda. Ovšem to se nám zdá pokaždé, když protne cílovou pásku závěrečného závodu poslední jezdec na startovním roštu. Tato sezona se nesla ve znamení nových pravidel a čumáky formulí se staly terčem posměchu. Není divu, když je lidská mysl tak kreativní a má velkou představivost a dokáže si toho pod jednou věcí představit mnoho. Takže kreativci začali upravovat a vznikaly z toho většinou perverzní, ale přesto vtipné obrázky.

CHINASKI - křest alba Rockfield

8. prosince 2014 v 15:57 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko všem! Ano, stále žiju, akorát jsem tu dlouhou dobu nic nepřidala. Důvod je prostý. Nemám moc času. Chodím do školy. Sice každý den mám jen na čtyři hodiny, ale na začátku listopadu jsem si našla brigádu. Pár zastávek ode mě otevírali Decathlon (sportovní obchod), tak jsem se tam šla zeptat, jestli ještě berou brigádníky a byla jsem u pohovoru úspěšná. :) Takže většinou chodím hned po škole do práce a vracím se domů až večer. Vyšťavená a už nemám nějak chuť něco psát. Když nejsem v práci, tak se snažím psát na f1-live.eu, aby tam nebylo úplně mrtvo. :) A když už nejsem ve škole, v práci, nebo nepíšu na f1-live, tak jsem někde venku s kamarády. :)

Včera jsem šla s kámoškami na koncert Chinasek v Lucerna Music Baru (LMB), kde pro velký zájem již po druhé křtili nové album Rockfield. LMB byl totálně našlapaný, ale atmosféra naprosto doknolalá (až na tu slepici vedle nás). Kluci byli úžasní! Album pokřtila Jitka Molavcová s Jiřím Suchým. Jitka je taky správná baba. :))