#trustBenson (Law & Order: SVU)

6. května 2014 v 23:50 | Barča |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Čauahoooj lidové! :) Jak se daří? U mě fajn. Státní maturitu mám za sebou, snad úspěšně. Didaktický test z angličtiny a češtiny jsem si kontrolovala a podle toho, co jsem si pamatovala, tak bych měla mít u obojího okolo 70%, takže spokojenost. Čekala jsem to horší. Ale slohy už nebudou asi tak dobré. Ale na projití to doufám bude. Sice jsem tam psala šílené kraviny, ale budiž, aspoň něco. :D U češtiny mi snad to moje dobrodružné vypravování uznají. *Prosím, prosím* No, ale výsledky jak ze státní, tak z praktické se dozvíme až těsně před ústními. Vážně nechápu. Logika houpacího koníka.


Didakťák jsem odevzdala asi půl hodiny před termínem a šla domů. Uklidila jsem si, najedla se a začala si stahovat Law & Order: SVU. Poslední řadu, která u nás bude bůh-ví-kdy, protože my jsme měli minulý rok terpve premiéru 12. řady z roku 2011. Smutné.

Když jsem zkoušla, jestli mi to jde přehrát (Asi u 10 dílů jsem zjistila, že se stáhli jen z poloviny. Takže pecka. :/), tak jsem si všimla, že na sebe Olivie míří pistolí. Néééé, zase mi něco provádějí s mým oblíbencem!!! :( Začala jsem se pídit potom, co se jí stalo... Na Twitteru jsem si našla profil L&O a tam byl hashtag #trustBenson (proto ten nadpis ;)) a u toho celkem ošklivé obrázky a na YT ty proma na 15. sérii jsou... strašidelná. Nevím, jestli to chci vidět. Zítra si postahuju zbytek patnáctky, který jsem našla na ulož.to a dneska pěkně protestoval, hajzlík. -.-

Trošku jsem si pografičila na tohle téma a tady je výsledek :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 7. května 2014 v 17:52 | Reagovat

No já jsem četl na FB ohlasy na ájinu a některé celkem negativní, že prý nešlo rozumět či co. :-D

Jinak ať se daří v dalších částech maturity. :-)

2 Maruška Maruška | 7. května 2014 v 19:12 | Reagovat

Také držím palce k ústním a tyhle určo zvládneš ;)
Mně to čeká za rok, né :( :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama