Březen 2014

Nový blog o Tomovi Beckovi a skupině Revolverheld!

9. března 2014 v 18:49 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Nebojte, tenhle blog neruším, nepřesovám se ani nepozastavuju, nebo něco takového. Jen rozšiřuju počet blogů se zaměřením. :D

Předevčírem jsem založila nový blog k mé facebookové o Tomovi Beckovi a německé rockové skupině Revolverheld. Stránku na FB už mám nějakou dobu, ale řekla jsem si, že by nebylo špatný, kdyby k tomu byl i blog, kde by toho bylo více.

Původním cílem facebookové stránky bylo přilákat Toma do Čech pomocí počtu liků, ale to jsem postupem zjistila, že se to asi nepovede, tak jsem tam ještě šoupla Revolverheldy. Hlavně si myslím, že je moc lidí v Čechách nezná, tak se pokusím tíhmle blogem je u nás trochu zviditelnit. :)

Sice teď nemám čas, ale po maturitě snad bude. :) Už takhle zanedbávám dvě stránky o F1 a i tenhle blog. No, doufejme, že se to zlepší. :)

Taška Red Bull Racing

1. března 2014 v 17:40 | Barča |  F1 - Moje sbírka
Tak a moje sbírka je bohatší o další věc - tašku od Redbulu. Od koho jiného taky, že. Já zůstávám RB věrná, i když se mu teď v testech vůbec nedaří. Dnes Red Bull odjel jen jediné kolo a ještě k tomu neměřené. Ale teď zpět k tašce.