Jarní prázdniny? Neexistují.

25. února 2014 v 0:44 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím :-) Skoro po měsíci ozvývám. Čím blíže je maturita, tím mám méně času. Všichni ženou, protože i když nám maturity začínají "až" na konci dubna, tak nám zbývá v součtu tak měsíc a něco. Do toho jsou ještě velikonoční prázniny, akce školy a to se všechno nasčítá a hoplá je tu konec dubna a to pro mě znamená... >>>


Nejdřív začnu něčím pozitivním. Minulé pondělí jsme měli maturitní ples. Ples začínal v sedm, ale mi jsme měli být v Lucerně už o dvě hodiny dříve, protože jsme si ještě museli nacvičit nástup a hlavně převléknout se do šatů. To byl obřad se do nich dostat. :D Navzájem jsme si je tam vázali a pomáhali se do nich nějakým způsobem nasoukat. Šatny byli malé a ještě jsme ji měli dohromady s našema klukama, což bylo vážně žúžo. :D

V 19:00 to začalo. Nejprve měli nástup a imatrikulaci "ti nejmladší" z naší školy (prváci). Po nich jsme následovali hned my. Nastoupili jsme do předem určených formací a začalo to. Dostali jsme šerpy, balonky (místo kytek - byli jsme neskuteně originální :3), profesorka nám při predávání řekla pár slov a následoval přípitek... Ale před tím ještě skvělý proslov mé spolužačky. Ukáply mi slzy :')... Přiťukli jsme si, kopli do sebe šáňo a následoval tanec s rodiči.

* Nestrkáme hlavy do písku má taky co dočinění s naší třídou. :) Původně jsme tam měli mít "1. pštrosí mláďata", protože naše třídní (Štrosová) s námi do školy nastoupila (taky to pro ní bylo všechno nové) a my jsme její první odchovanci, děti. :) To neprošlo, tak tam máme, že nestrkáme hlavy do písku, jako to dělají pštrosi, když se něčeho bojí.

* A na téhle fotce jsou vidět ty naše zlaté balonky :)


Krátce po desáté hodině začalo to, na co jsem se těšila nejvíc. To, co jsme nacvičovali, párkrát se kvůli tomu rafli, byli ve školé déle... Ano, půlnoční překvapení! Musím nás pochválit, protože se nám povedlo a opět jsme vybočovali, byli jsme originální. :P Schválně, jestli rozluštíte, co to představovalo (nápověda: školní akce) a najdete mě tam? :D


Po nás šly ještě ostatní třídy a těm se to taky samozřejmně povedlo, ale my jsme to měli nejlepší, jak jinak, že. :D Když všechny třídy předveli svá půlnočka, tak se to tam rozjelo. :) Já s D. a jejími kamarády jsme tam byli až do třičtvrtě na dvanáct a pak jsme jeli za ostatními do klubu. Potkala jsem tam bývalou spolužačku a spolužáka a překvapením tam pro mě byla třídní, která říkala, že do klubu s námi určitě nepůjde a nakonec s náma ve VIPku vydržela až do půl čtvrté do rána. Já domů přijela asi v 5:30 a do postele jsem se dostala, když mi zvonil budík, že mám vstávat do školy. :D Ještě, že jsme měli volno. :D Byl to naprosto dokonalý večer/noc/ráno! Nezapomenutelné! ♥ :)

A ve středu to zase začalo. Přišli jsme o dva dny... zase. Takže honem, honem s motem "Dáme vám toho, co nejvíc. Nestíháme!!!!". Na prázdniny nám toho dali tolik, že si prázdniny ani neužiju. O víkendu jsem byla na chatě, takže tam jsem si aspoň trochu odpočala, ale dneska jsem od rána jela jak fretka. A stejně to ještě nemám hotové. :/ Zítra mám doučko z angličtiny, ve středu jedu do Bene na doučko z účetnictví a do neděle musím ještě zvládnout dalších 365821 věcí. A všichni to chtějí odevzdat v pondělí, i když ten předmět máme až na konci týdne! Magoři.

* Tohle všechno bych měla tenhle týden stihnout. Pecička. :3 A to tam ještě nemám napsané, co všechno bych se měla naučit.

...>>> poprava. 29. dubna mám první zkoušku. Praktickou z účetnictví. Naskakují mi z toho pupínky. To je snad má největší noční můra. Pět hodin čistého času (tj. 300 minut) na kompech - hodina na informatiku (excel, access, word) a čtyři na to moje oblíbené účetnitví v tom ještě oblíbenějším programu Premieru... Agrrkkdjfjfidfs. Další týden čeká angličtina a čeština. Potom 3 týdny svaťák a ústní. Aspoň, že tam máme ty tři týdny. :)

Už aby ty nervy byly za mnou! Všechno mě to pěkně sere a akorát jsem na všechny nepříjemná. A nechci být... Jenže jsem z tý školy vždycky dokonale podrážděná.

No nic. To je asi vše, co jsem chtěla napsat. :))
(S)měte se, dobrou noc a maturantům pevné nervy!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neriah Neriah | E-mail | Web | 25. února 2014 v 9:11 | Reagovat

Ty jo, jak to tak pročítám, úplně mi to připomnělo loňský rok, kdy jsem na tom byla podobně jako ty... Vybavil se mi celý ten stres a nakonec, kdybych byla klidnější, udělala bych mnohem líp. Ale ta úleva pak, když jsem to všechno dala, ta byla nepopsatelná. Věřím, že to taky dáš a tu úlevu zažiješ.

2 Terrie. Terrie. | Web | 25. února 2014 v 10:44 | Reagovat

Moc pěkný maturiťák jste měli :-) Závidím :-)
A nezoufej! Podle toho, co píšeš a jak se stresuješ, tak tu maturitu nebereš na lehkou váhu a to je moc dobře. Před rokem jsem měla přesně to samé, myslela jsem, že nic nestíhám, nestíhala jsem a měla jsem pocit, že se snad budu muset zabít! :D A nakonec jsem odmaturovala s vyznamenáním. Takže hlavu vzhůru, pokud na to vyloženě nesereš, všechno hravě zvládneš a řekneš si, že to vlastně nebylo tak hrozné ... nejhorší na tom jsou ty nervy! Samotná maturita ani tak ne ... Už jen díky tomu, že studuješ na škole už nějaký ten rok a budou tě zkoušet vyučující, kteří tě znají a pokud nejsou vyloženě svině, chtějí tě nechat projít! Je to i jejich vizitka. A o svaťáku se toho dá stihnout ... to by člověk nevěřil :-) Držím palce :-)
Vážně nezoufej, pokud jdeš na vysokou, tak až tam se obrň nervy... to si totiž řekneš, hned u prvních zkoušek, jaká byla maturita fraška. Trust me :D

3 David David | E-mail | Web | 25. února 2014 v 11:37 | Reagovat

Jinak moc ti to sluší v těch šatech, i ten účes! :-) Červenou mám nejradši.
Balónek místo kytky, rozhodně originální! :-D
A kteří jste byli na tom videu, jako první tedy?
Nedivím se, že lístky stály 200 - 350 Kč. Vypadalo to tam 100x líp, než na plese, kde jsem byl o víkendu. :-D
A stejně mi přijde hodně zvláštní, proč jste měli ples v pondělí a ne třeba v pátek či sobotu. :D

4 Barča Barča | Web | 25. února 2014 v 11:57 | Reagovat

[1]: Už chci zažít tu úlevu! :D Už mě z toho hrabe! :D

[2]: Výšku jsem bohužel žádnou nenašla, která by byla pro mě, takže to vypadá asi na pomaturitní studium jazyků a kurzy budťo z grafiky, fotografování a nebo webovek.

[3]: Děkuju! :-)
Měli jsme to v pondělí, protože Lucerna je pořád plná a prý se to objednává i několik let dopředu.
Na tom videu jsme jenom my, nikdo jiný! :-P

5 JiHei - Fotografie JiHei - Fotografie | E-mail | Web | 26. února 2014 v 13:43 | Reagovat

Nádhera! Moc ti to sluší... :-)  :-)

6 Sebian Sebian | Web | 2. března 2014 v 12:40 | Reagovat

Ty šaty jsou úžasné! Moc ti to sluší :)
A to video se vám povedlo, moc jsem zvědavá na to naše, ještě nemáme ani nápad :D
Jinak účetnictví..to je taky moje noční můra ;-) Ale držím ti palce, ať tu maturu zvládneš! :-)
..Mimochodem - ty tři týdny svaťáku závidím, my budeme mít jen týden 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama