Mrtvá

17. ledna 2014 v 19:40 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás po hooodně dlouhé době. Jak jste se tu beze mě měli? Asi dobře, protože se tu nikdo po mě nescháněl. :D Tentokrát nepíšu, že jsem živá. Nebyla by to pravda. Jsem mrtvá. Vyšťavená, unavená, bez energie, skoro pořád naštvaná. Příčina? Škola, stres, předmaturitní období.

Poslední článek zveřejněný 29. listopadu. Hm, to je celkem dlouhá doba ani jsem vám nepopřála do Nového roku, tak opoždněně přeju Štastný Nový rok 2014 a ať se vám vyplní všechna přání! :)V prosinci jsem byla se podívat 2x do Popovic na hokej. Jednou dostali na frak 2:6 a podruhé vyhráli 5:2 (viz. foto - vítězný placák :))). Jsou tam pěkní hráčí. :D Těšně před prázdninama jsem byla se školou na vánočních trzích v Norimberku. Bylo to tam fajn. Opět jsem si přivezla kalendář F1 na letošní rok, nové kalhoty a tílko (viz. foto 1. řada). O prázninách jsem doma moc nebyla. 24. a 25. jsem byla u babičky a dědy, kde jsme slavili Vánoce, jako každý rok. Dostala jsem spoustu pěkných věcí. :) 26. jsme jeli k babičce na hory, kde jsme taky měli něco pod stromečkem. Ale bohužel jsme nebyli ani na sjezdovce, protože nebyl sníh. :(

Na konci prosince jsem jela ke spolužákovi na chatu přivítat Nový rok. Užili jsme si to, jak se patří! :) A o víkendu před koncem jsme oslavili moje narozeniny. Dostala jsem CD Toma Becka (který jsem si přivezla z Německa; viz. foto) Americanized. :3 Ještě bych si chtěla časem koupit další jeho CD a taky CD mojí nově objevené německé kapely Revolverheld.

A 6.1. - na moje narozeniny - to začalo. Stres, stres, stres... nestíhačka. Předmaturitní období. Nezvládám to. Je toho moc, do toho ještě nezvládám matiku (ze který naštěstí nematuruju), v účetnictví taky nějak plavu, v němčině, která mi vždycky šla, jsem se strašně zhorišla, což mě nehorázně štve... no, prostě hrůůůza. Jsem totálně mrtvá, vyčerpaná (tak se dopoju aspoň kafem, jednou začas Red Bullem - viz, foto)... O víkendech se taky nezastavím, protože zpracovávám témata, učím se. (viz. foto - notebook s haldou papírů okolo - takhle stůl vypadá teď každý den.. Občas si říkám, že na brigádě bylo líp. Sice jsem chodila domů unavená, ale bez práce a nakonec jsem za to dostala peníze. Ze školy chodím unavená a ještě k tomu většinou naštvaná, bez peněz a s hromadou práce). UŽ ABY TO BYLO ZA MNOU!

Jít na obchodku byl jeden velký vynucený omyl. Vynucený, protože jsem chtěla na grafárnu, ale ty jsou jen soukromé. Na gympl jsem taky nechtěla jít, takže obchodka vyšla jako jediná možnost.

Příští týden snad každý den nějaký test, do toho se zkouší už z angličtiny a němčiny všechny doposud zpracovaná témata, která si losujeme, takže nevíme z čeho, že to budeme vlastně zkoušení. Jako u maturity.

Na tělácích teď připravujeme půlnoční překvapení. Aspoň dvě hodiny týdně, kdy si aspoň trochu oddechnu. Nacvičování je celkem švanda. :) Šaty na maturiťák už mám vybrané. Jsem zvědavá, jak se tam poperu s podpadkama, protože nejsme zrovna velcí kamarádi. :D No, chůzi na podpadcích si trochu natrénuju příští týden, jelikož jdu na ples mému nejlepšímu kamarádovi. :3

To je asi vše. Teď mě tu asi zase dlouho neuvdíte. (S)mějte se! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karlos Karlos | E-mail | Web | 17. ledna 2014 v 19:46 | Reagovat

nebuď mrtvá :( tý maturity se tolik neboj, neni to až taková hrůza, jak si myslíš a ty to zvládneš, tim sem si jistej ;)

jinak vzhled blogu pěknej, jenom to bílý písmo na černým pozadí... no, mam teď celej článek vypálenej na sítnici :D

2 Maruška Maruška | 17. ledna 2014 v 20:27 | Reagovat

Jéje, na všechny se to valí.. Držím palce a přeju hodně síly, věřím, že to zvládneš!! ;)

3 David David | E-mail | Web | 18. ledna 2014 v 11:16 | Reagovat

Tak držím palce, ať se ti ve škole daří! :-)

A co po škole, jaké máš plány, o výšce neuvažuješ? :-)

4 JiHei - Fotografie JiHei - Fotografie | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 12:00 | Reagovat

Přeju ti ať to všechno zvládneš a držím palce! :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama