Leden 2014

Inovativní sezona 2014 a nebo "hambatá" sezona 2014?

31. ledna 2014 v 14:05 | Barča |  F1 - Moje názory
S novou sezonou sezonou 2014 přichází i velké množství nových pravidel, ať se to týká monopostů, bodování, trestů a dalších věcí.

Nejen, že si Bernie Ecclestone vymyslel, že vítěz posledního závodu sezony v Abu Dhabi připíše místo bězných 25 bodů rovnou jeho dvojnásobek, což má prý údajně zapříčinit dramatický průběh až do posledních metrů závodu. Mě se to pravidlo moc nezamlouvá, ale s nesouhlasem se toto pravidlo setkalo i z úst šéfů týmů a samotných jezdců. Jak už jsem psala, tak jsou i nové regule pro monopost.

Letos budou burácet na okruzích šestiválcové turbomotory o obsahu 1,6 litrů, dále jsou také nové změny v omezení hmontosti, pneumatikách, brzdách a aerodynamice. (více)

"Kimi, get out of the f*****g way!"

31. ledna 2014 v 12:44 | Barča |  F1 - Moje sbírka
Moje sbírka se na konci roku opět rozrostla o několik věcí. Měsíc jsem čekala na mikinu s "Leave me alone..." a dočkala jsem se. Je dokonalá! ^^


Revolverheld

20. ledna 2014 v 19:45 | Barča |  Deutsche Musik
Na německou rockovou kapelu Revolverhled jsem narazila náhodou. Na konci Turbo & Tacho ve filmu ("rádoby" policajti v Kobře 11) hrála písnička "Ich liebe diese Tage", která se mi zalíbila a našla jsem, že ji zpívá Kris, který je také členem této skupiny. A tak jsem se k nim dostala. Hned jsem si postahovala všechny písnčky. Mají je skvělé. Ale nejvíc TOP je pro mě písnička "Halt dich an mir fest", která je stará už čtyři roky a je to duet s Martou Jandovou. Dokonalá písnička! ♥ :) Tu bych mohla poslouchat do kola. K téhle písničce bych ještě přidala "Spinner", "Romeo" a "Das uns keiner nehmen".

Mrtvá

17. ledna 2014 v 19:40 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás po hooodně dlouhé době. Jak jste se tu beze mě měli? Asi dobře, protože se tu nikdo po mě nescháněl. :D Tentokrát nepíšu, že jsem živá. Nebyla by to pravda. Jsem mrtvá. Vyšťavená, unavená, bez energie, skoro pořád naštvaná. Příčina? Škola, stres, předmaturitní období.

Poslední článek zveřejněný 29. listopadu. Hm, to je celkem dlouhá doba ani jsem vám nepopřála do Nového roku, tak opoždněně přeju Štastný Nový rok 2014 a ať se vám vyplní všechna přání! :)