Bez práce nejsou koláče (peníze), ale po práci je člověk invalidou

13. září 2013 v 14:35 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás lidští tvorové! :) Je to skoro měsíc, co jsem se neozvala, ale žiju a jsem celá. Teda jak se to vezme. Ale k tomu se dostanu. Začnu od začátku. :)

Celý srpen jsem makala. Dá se říct, že Tesco bylo v srpnu mým druhým domovem. :D Volno jsem měla celkem asi něco málo přes týden. Jezdila jsem tam na kole na 7, takže budík mě tahal z postele už v 5:30.. pfů, to bylo vstávání dřív než do školy. Nejvíce jsem byla u pokladny (více v zde - 2. odstavec).


Když jsem nebyla na jedničce, tak jsem měla jinou pokladnu a pokud nebylo hodně lidí, tak jsem pomáhala na pekárně. Pěkně jsem se tam spálila o plech. Au. A nejen sebe, ale i jeden plech se sladkým jsem "trochu" (překlad: Bylo to tvrdé jak kámen a černé jak uhel. :D) připállila sladké. Naštěstí to byl jen jeden plech. :D Ráno jsem pomáhala na zelenině. Tam jsem si zaposilovala při nošení beden. Žůžo. :D

Končila jsem ve tři a domu jsem vždycky přijela totálně mrtvá. Jeden den jsem měla neplánovanou 11ti hodinovku. Měla jsem tam být jako vždy do 3, ale před třetí za mnou přišel manažer, jak jsem na tom s časem, jestli bych tam nemohla být dýl. Já teda, že do 4 a on, ať netroškařim, že do 5. Za pár minut zase přišel a jestli by to nešlo do 6. Tak jsem kývla. Tak to dopadá, když někdo neumí říct ne. :D Jako bylo to hustý... teda vyčerpávající sedět na jedničce 11 hodin. Jo, ale zase abych si jen nestěžovala, tak mi dal přestávku navíc.

Zrovna ten den se tam na mě přijel podívat můj bývalý učitel na hudebku ze základky. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to on, protože jsem ho neviděla asi 5 let. Ale byl. Tak jsem s ním o přestávce pokecala. Aspoň jsem se o přestávce nenudila. :) Návštěva potěšila. ^^

V Tescu jsem byla skoro do posledního dne prázdnin. Poslední směnu jsem měla v pátek. Když jsem přišla domů, tak mě začalo bolet pravý zápěstí. Říkala jsem si, že to bude jen namožené a bude to OK. Ale bolelo to ještě v podnělí a docela dost, tak jsem si zašla na chirurgii. Tam mi řekli, že mám zánět šlach a dostala jsem ortézu na 2-3 týdny.Proto jsem nezveřejnila na začátku září žádný článek a to jsem to měla v plánu. Takže pecka. Nemůžu psát. Nemůžu skoro nic. Teda teď už jo, protože už to nebolí. Zatím. *musím zaklepat*


Ve škole při hodinách jen sedím a poslouchám, což je vážně nuda. To psaní aspoň trochu zabaví. Pokoušela jsem se psát levou, ale to prostě nejde. :D Je to nemožný. :D Už bych tu ortézu měla dole. Sejří mě od první minuty, co jí mám. No jo, jak se říká bez práce nejsou koláče (peníze), ale po práci je člověk invalidou. :D

Večer si jdeme s hoklama a bývalím profesorem na informaiku sednout do hospody. Když nebude zítra pršet, tak půjdeme na LadronkaFest. :) Opoledne bych nejspíš hodila na blog pár fotek z prázdnin. :) Toť je asi vše. Báááj, báááj! :) (S)mějte se! :)

[EDIT]: Ještě jsem jsem zapomněla zmínit, že tam je vážně skvělý kolektiv a jsem strašně ráda, že jsem je poznala! Když jsem tam končila, tak jsem dostala smlouvu od září do konce roku, ale odmítla jsem ji s tím, že chodím do školy. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 13. září 2013 v 15:53 | Reagovat

A nemohla by sis psát zápisy na noťasu? :-)

"Sejří" - to neznám, musel jsem si vygůglit a už vím. Slyším poprvé. :-D

2 pavel pavel | Web | 13. září 2013 v 17:18 | Reagovat

To jsi měla nahlásit jako pracovní úraz, dostala bys za to peníze. V jakém Tescu jsi byla?

3 JiHei - Fotografie JiHei - Fotografie | E-mail | Web | 17. září 2013 v 12:50 | Reagovat

No tak to sis teda mákla! Jsi šikovná! A zánět šlach nepodceňuj, chce to pořádně doléčit a nezatěžovat. Držím palčáky, ať jsi zdravá co nejdřív :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama