Červen 2013

Předposlední rok na střední škole za mnou!

28. června 2013 v 11:15 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás všechny! :) Mám naprosto skvělou náladu! Dneska jsem oficiálně ukončila třetí ročník obchodní akademie. Jsem happy! Měla jsem nahnáno u účta. To je největší zlo. Ale dala jsem to! Když mi profesorka předávala vysvědčení, tak mě pochválila za zlepšení. Jako vím, že to mohlo být ještě lepší, než to je, ale u matiky a účta to nějak moc nevyšlo. Sice není s čím moc se chlubit, ale i tak jsem spokojená. Konečně jsme se dočkali PRÁZDNIN! :) Už to bylo potřeba. Příští rok musím pořádně máknout na "zlu", abych odmaturovala.

Konečně na kole

24. června 2013 v 21:26 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Víkend byl fajnový. Počasí parádička. Sluníčko, teplo. Né horko. Tak akorát na kolo. Konečně jsem se teda po 14 dnech na to kolo dokopala a vyrazila jsem. Nelituju. Bylo to fajn. Sice jsem zjistila, že moje fyzička je těžce pod bodem mrazu, ale což. Snad zase vyšplhám aspoň na tu nulu. Musím. V létě mám brigádu pár vesnic za chatou a budu tam jezdit na kole, takže to musím nějak vymakat. :D Tenhle týden jsem si řekla, že musím každý den na rotoped. Prostě musím!! Kolo je nejlepší dopravní prostředek! Na chatě je to paráda... a hlavně ta příroda, výhled, když člověk vyjede na nějaký kopeček. Kopeček? Kopeček?! :D Dobře, kopec. Po cestách se jezdí, jak nůž po másle. Ne, dobře, tak to taky ne. Hrboly, bahno, kameny.. Vůbec z toho pak nejsem vyhrkaná. :D Ale nejstěžuju si. To pokochání pak stojí za to! :)

Nové objevy - kapela IRNIS a Kamila Hübsch

21. června 2013 v 15:09 | Barča |  Oblíbené písničky, klipy, videa...
Říká vám něco Irnis a Kamila Hübsch? Asi pravděpodobně ne. Kdyby se mě někdo předevčírem zeptal, jestli jsem slyšela někdy o kapele Irnis nebo o zpěvačce Kamile Hübsch, tak bych řekla, že ne. Narazila jsem na ně, když jsem si projížděla účinkující na Sázava festu. Z cizinců mě nikdo nijak nenadchnul, ale i tak jsem tam našla tři, kteří ušli - Nemjuci (Maď.), Petty Joy (Rak.) a Garden mexican warlock (Maď.). Zato v českých interpretech jsem objevila dva adepty - již výše zmiňovanou kapelu Irnis a zpěvačku Kamilu Hübsch, které jsem si hned oblíbila a stáhla jsem si jejich písničky. :-) Kromě těchto dvou se mi celkem líbili i Ad libido, Cirsus ponorka (ten nazpíval i soundtrack k "Perfect days - I ženy mají své dny"), The Clipppers a Last Station. Letos bych se chtěla na Sázava fest jet podívat, ale zatím není nikdo, kdo by se mnou jel. :( Musím ještě pátrat. :)

Červen 2013 - Sergio Pérez

20. června 2013 v 19:43 | Barča |  F1 - Kalendář 2013
Dobré úmorné odpoledne přeju. :-D Tady je na padnutí. Už třetí den je vedro jak na Sahaře. Možná ani tam takové není. Dneska vystoupal real feel dokonce až na 39°C. Šílené. Kdyby jsme tu měli aspoň nějaký bazén. O autobusech radši ani nemluvím. Smrad a vedro. Docela by mě zajímalo kolik stupňů by se tam naměřilo. Já bych to viděla, tak na 100.

Jinak ve škole to už jde. Zítra je poslední den, kdy se učí. Konečně! Toto trvalo. Minulý týden byl děs a hrůza. Jedna písemka za druhou. Některé dopadly dobře a některé hůře.

VC Kanady (Montreal) 2013

9. června 2013 v 22:29 | Barča |  F1 - Moje názory
Tento víkend se jela Velká cena Formule 1 na kanadském okruhu "Circuit Gilles Villneuve". Poslední trénink se jel jen 30 minut z důvodu opravy bariér, které byly zničeny při doprovodném programu F1. Tentokrát bylo první místo pestré, v prvním tréninku byl nejrychlejší Paul di Resta, v druhém Fernando Alonso, ve třetím Mark Webber a poleposition v sobotní kvalifikaci vybojoval Sebastian Vettel. Velkým kvalifikačním překvapením byl Valtteri Bottas na Williamsu, který startoval ze třetího místa.

Zhulení exoti

1. června 2013 v 21:42 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravím :) Taky u vás tak leje? Tady leje snad bez přestávky celý týden a jen tak nepřestane. Už mě to celkem šve. Chtělo by to sluníčko. :)

Včera jsem šla na oslavu spolužákových osmnáctin. Bylo to fajnový. Když jsme šly s holkama do Starskyho, tak jsme po cestě tam potkaly skupinu týpků, kteří vypadali, že jsou pěkně zhulení. :D Šli a zpívali dost na hlas "Haré krišna, haré krišna..." Jako byl to zvláštní pocit jít okolo nich. Radši jsme to vzaly okruhem. (Vygooglila jsem, že to byli týpci z nějakého praštěho hnutí Haré krišna.) Ve Starskym jsme popřáli O. a pařili jsme. :D S kámoškou jsme dorazili k ní domů až ve 3 ráno.

Dopoledne jsem se vrátila domů, najedla jsem se, poklidila a vrhla se na zprávu z praxe. Mám ji ze tří čtvrtin hotovou. Muhehéé! ^^ Teď se koukám na E.T. mimozemšťana. :) Užijte si zbytek propršeného víkendu. (S)mějte se! :)