Květen 2013

Dvoutýdenní praxe v bance

29. května 2013 v 20:16 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
Zdravíčko lidumilové! Jak si žijete beze mě? :D Já pracovně. Od minulého pondělí mám praxi v bance. První dny jsem stála celý den u dveří a zdravila klienty a ptala se jestli něco nechtějí. Což je vážně přínosné pro můj obor, co studuju. :D Už jsem si tam připadala trapně jen tam tak stát, tak jsem se nabízela, jestli nechtějí s něčím pomoct. Občas mě tam do něčeho zapojí, když potřebují něco udělat. Většinou zakládám klienty do archívu. Kolektiv tam je úžasný. Nemůžu si stěžovat. ^^

VC Monaka (Monte Carlo) 2013 - Víkend v Rosbergově režii

26. května 2013 v 20:27 | Barča |  F1 - Moje názory
Dnes se jel šestý podnik sezóny na jednom z klenotů Formule 1 - v Monaku - nejprestižnější závod celé sezóny, kde je k vidění i spostu celebrit. Celý víkend panoval v monackých ulicích Nico Rosberg. Do závodu startovali z první řady oba Mercedesy ve složení Rosberg - Lewis Hamilton, druhá řada patřila jezdcům RedBullu Sebastianovi Vettelovi a Marku Webberovi. Felipe Massa startoval z konce startovního roštu, protože nenastoupil do kvalifikace. Jeho mechanici nestihli opravit zdemolované auto z posledního tréninku (video).

Duben 2013 - Nico Rosberg + Květen 2013 - Lewis Hamilton

5. května 2013 v 15:30 | Barča |  F1 - Kalendář 2013

Musím zase doplnit resty. Opět jsem o měsíc opožděná. Ještě jsem vám neukázala koho dali na duben, tak to musím napravit. Byl tam Nico Rosberg z Mercedesu, který tenhle rok má za svýho týmovýho kolegu Lewise Hamiltona (minulý rok jezdil za McLaren), který shodou okolností je v kalendáři na tento měsíc. :-) Zatím se Lewisovi v Mercedesu daří a už má po 4 závodech na kontě 2x podiové třetí místo a 2x páté místo. Zatímco jeho Nico dojel na 2. a 9. místě a další 2 nedokončil.


April/Duben - Nico Rosberg

MotoGP a DTM

5. května 2013 v 15:18 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravím! :) Jak se dneska máte? Já se mám fajn. Včera večer ke mě přišla E. a koukali jsme se spolu na hokej Česko - Švédsko. Bohužel jsme prohráli 1:2, ale Sasanka chytala výtečně. Z těch 37 střel na branku nechytl jen 2. Kdyby kluci hráli od začátku, tak jako na konci, tak si myslím, že bychom klidně vyhráli, ale budiž. Apoň jsme si neloupli takovou ostudu jako Lotyši s Rusama (0:6) nebo Francouzi se Slovákama (2:6). Po skončení hokeje jsme hráli Maria Kart na Wii. :)

Dneska ráno jsme hráli na Wii tenis. No, moc nám to nešlo. Chudák Berdych pořád prohrával. :D Na oběd jsem si skočila k babičce, potom jsem se koukala na DTM a MotoGP. Timovi Glockovi bohužel první závod v DTM nevyšel. Upadlo mu kolo a to byl pro něj konec a Lukáš Pešek (MotoGP) vypadl už na začátku závodu. :( Teď musím doplnit resty - doplnit fotky z kalendáře. Až to dodělám, tak se musím podívat na něco do školy. Zítra už se normálně učíme.


Takhle se odpočívá :)

3. května 2013 v 22:26 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko! To bych taky potřebovala. Jsem nehorázně nachcípaná. Kašlu a pořád smrkám. Už mám červenej nos jak Santův sob Rudolf a rýma pořád ne a ne odejít. :/
Celý týden byl naprosto pohodový, bez učení, ale jinak zase nebylo o co stát. V pondělí jsme byli v kině na Lincolnovi. Bylo to na mě moc dlouhý. Myslím si, že tam některý scény mohli vystřihnout. Celý film se řešila jen jedna věc, takže nudaa. Občas jsem se v tom ztrácela a v sále byla zima.