Veletrh Fiktivních firem 2013

21. března 2013 v 13:58 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko tvorové! :) Od úterka naše školní firma Antre, s. r. o. pořádá na výstavišti 19. ročník Mezinárodního veletrhu Fiktivních firem. Já jsem se přihlásila ještě s mými dvěmi spolužačkami, že tam budeme fotit celé tři dny. V úterý jsme tam jely na devátou, abychom vyfotili, jak tam stavějí stánky. Zahráli jsme si s P. na Xboxu nějakou hru. No, moc mi to nešlo. Moje postavička dostala nějakej záchvat, chudák. :D

Firmy tam postupně najížděly a stavěly své stánky. Dostaly jsme za úkol taky fotit vítání velvyslanců, ale to se nám nějak nepodařilo, protože oni chodili jiným vchodem, než mi jsme stály.

Poté bylo slavnostní zahájení, kde měl proslov ředitel školy, ředitel Antre, sponzoři veletrhu - Microsoft, který svůj proslov protáhl asi o půl hodiny, takže zamíchal s programem.


Kromě focení jsme taky vypomáhaly v šatně, kde byl CHAOS. Nestíhalo se, málo věšáků, hodně lidí. Když se bundy vraceli, tak to bylo nad lidské schopnosti najít číslo, které člověk potřeboval. Čísla byla popadaná na zemi, eFka nebyla u eFek, tak jak se to komu líbilo, tak to na věšák postavil. Takže šílenost. Taky jsme dostaly s P. za úkol seřadit faktury fiktivních firem. Nejvíc tam bylo (kromě Čechů) Rakušáků a Rumunů a Italů.

Potkala jsem tam dva mé bývalé spolužáky ze základky, kteří tam byli za svou fiktivní firmu.

Včera ráno jsem šla ještě před focením na odběry krve. Sestra mě píchla, chvíli se mi vrtala v ruce a pak řekla: "Promiňte, ta žíla nějak ujela. Dejte mi druhou ruku.". Na veletrhu jsem byla asi jen dvě hodiny, protože mi nebylo dobře. Když jsem přišla domů, tak jsem skoro celé odpoledne prospala. Ty odběry mi nějak neudělali včera dobře. Jindy mi nevadí.

Dneska jsem taky nešla na fotit, abych se z toho dostala, protože když jsem se večer měřila, tak jsem měla 37. Vzbudila jsem se asi v 10, nasnílala jsem se a pustila jsem si Potomci lidí. Docela krutej film. Teď si jdu vzít něco k obědu a musím se podívat na angličtinu a matiku, protože zítra píšeme test.. o.O
*Podium

*Ceny pro vítěze

*Když tam ještě nikdo nebyl..

*...Tady už se staví...

*Děcka z jedné fiktivní firmy u Xboxu

*Ten nás šmíroval v zázemí Antre z požárního schodiště

*Italové stavěli stánek..

*...a tady už je hotový.

*Když staví stánek...


*Pár jich dokonce i pózovalo :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 21. března 2013 v 17:44 | Reagovat

Pěkné fotky. Překvapilo mě, kolik bylo cen pro vítěze. :-D

2 party-in13 party-in13 | E-mail | Web | 27. března 2013 v 14:52 | Reagovat

Zajímavé :) , ale pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama