Únor 2013

Už jsou představeny všechny monoposty pro letošní rok

19. února 2013 v 14:26 | Barča |  F1 - Moje názory
Dnes v 8:30 ráno, těsně před druhým předsezónním testem v Barceloně, byl odhalen poslení monopost pro letošní rok a tím byl Williams FW35. Tento rok neuvidíme na tratích vozy HRT, protože zkrachovalo (Mě to vůbec nevadí. Podle mě akorát zdržovali - a pro rejpali - nejen Seba.).

Prvním, kdo představil svůj vůz byl Lotus (28.1.'13) s označením E21. Když jsem se koukala na představování, tak jsem si hned nové provedení Lotusu zamilovala. Líbí se mi, že tam je krásně vidět čí ta formule je a zlatočerná barva s trochou červené nezklamala.


Druhý představený vůz byl McLaren MP4-28 (31.1.'13) a ten odstartoval týdenní šnůru představování vozů 2013. Na McLarenu nejsou moc vidět nějaké změny o proti loňsku.


Procházka Prahou

17. února 2013 v 17:19 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko :). Někdo (přihlašte se, kdo to byl! :P - Nehlaste se všihni! :D) se mě na ask.fm ptal jestli můj blog spí. Vypadá to tak, ale já už se asi přes týden chystám napsat, akorát jsem se k tomu ještě nedostala. Buď jsem neměla čas, nebo se mi nechtělo a nebo jsem měla otevřený "nový článek", ale nebyla jsem schopná tam něco napsat. Jsem nemožná, vím. :D

Já se teď spíš starám o FB stránku Formula 1 Fans CZ/SKa její twitter, sleduju dění okolo F1 a tvořím stránky do školy na webovky, které mi zaberou hodně času. Už mám asi 16 HTML a ještě nejsem u konce... pfůůů..Ale baví mě to. :) Taky strávim hodně času na twitteru.