Leden 2013

Západ slunce nad paneláky

29. ledna 2013 v 16:31 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko! Uh.. to jsem tady dlouho nic nepřidala. :D Jak se máte? Já se mám fajn. Omlouvám se za mojí neaktivitu, ale prostě nějak došli nápady a mám nějakou tvůrčí krizi. Chtěla jsem udělat nový layout, ale nic mě nenapadá, tak jsem se vrátila asi k rok starému lay. Někteří si možná pamatují. :) Mě se líbí, takže ho jen tak nezměním. :)

Před uzavíráním známek se psalo hodně písemek, tak jsem se pořád šrotila, ale bohužel ve většině případů to bylo na hovno. Výsledek byl příšerný. Ze známkama na výzo nejsem moc spokojená. Mohlo to být lepší, ale zase na druhou stranu ty (skoro) dva měsíce absence kvůli nemoci se taky podepsaly na mých výsledcích. Co se dá dělat. Snad bude další pololetí lepší. Tentokrát jsem klasifikovaná ze všech předmětů, i přes to, že jsem měla vysoká procenta, což jsem ráda. :)

Leden 2013 - Sebastian Vettel

19. ledna 2013 v 12:18 | Barča |  F1 - Kalendář 2013
Jako minulý rok, tak i tento, mám kalendář Formule 1 a na každý měsíc je tam jiný jezdec. :) První, který na mě "dohlíží" je nejmladší trojnásobný mistr světa (2010 - 2012) v historii F1. Hádjete kdo to je? Ano, je to Seb V3ttel. :D

Januar/Leden - Sebastian Vettel

Sebastian Vettel - plakát

14. ledna 2013 v 19:45 | Barča |  F1 - Moje sbírka
V pátek jsem měla oslavu narozenin s kamarádama v restauraci. Byla skvělá! Užili jsme si to. Ze začátku nás tam bylo dvanáct. Když jsme byli všichni, tak jsme si dali přípitek - šáňo a dostala jsem dárky. Nejvíc jsem byla zvědavá, co jsem dostala od E., protože mi říkala, že si všimla v Německu, že jsem se tam po něčem koukala.. Vůbec mě nenapadlo, co to může asi tak být. Po rozbalení jsem zůstala jen s otevřenou pusou.. Nemohla jsem uvěřit, jak dobře mě zná a jak je všímavá. :) Dostala jsem od ní plakát se Sebastianem Vettelem. (Asi až po 3 dnech mě došlo, kdy si toho všimla.. Tak ze zvědavosti jsem v Německu koukala po časácích s plakátama, jestli náhodou tam nebude plakát se Sebem. :D) Potom postupně začali odcházet, protože šli ještě jinam nebo museli jít, aby měli jak se dostat domů. Do konce nás tam vydrželo pět. :)

Teď tu moc nejsem, protože dělám webovky do školy (náhled polotovaru :)), jsem na twitteru (sledujte mě) a učím se.. No, tak já zase pádím dělat webovky... Jéé, mě to tááák baví!! :) Ehm..kéž by mě tak jako webovky bavila i angličtina, matika a účetnictví... :D (S)mějte sééé! :D


Sebastian Vettel - Red Bull Racing (tričko)

10. ledna 2013 v 19:57 | Barča |  F1 - Moje sbírka
Včera k babičce strejda přinesl dárek, na který jsem čekala (v dopise od Vettela bylo, že mi přijde brzy). Vůbec jsem netušila, co to bude. Když jsem to vytahovala z dárkové tašky, tak jsem byla ráda, co tam vidím. Bylo to triko "Sebastian Vettel - Red Bull Racing". Je nádherné! ♥ ^^ Takže opět mám o jednu věc více v mé sbírce. Ještě jsem poprosila tetu, aby mi objednala puzzle a kšilovku. :)


Pouzdro Red Bull Racing a dopis s podpisem od Sebastiana Vettela

7. ledna 2013 v 14:00 | Barča |  F1 - Moje sbírka
K narozeninám jsem dostala opět dárky s tematikou F1 (psala jsem tady). Je to pouzdro s logem Red Bull Racing a dopis s podpisem Sebastana Vettela. :) Sbírka se mi rozrůstá neskutečným tempem. Mám vyhlédnuté další věci a jedna není s Red Bullem, což je u mě nevídané. :D

*Půjdem ho vyměnit, protože je moc velké.. a nové bude trochu jinačí.

* "Milá Báro, přeji ti k tvým 18. narozeninám hodně zdraví, štěstí a velkou novou lásku. Velká pusa, jen tvůj Sebastian. PS: Narozeninový dárek brzy přijde poštou." :D No jo... jsem zvědavá na ten dárek. :D

Jsem velká holka! :)

6. ledna 2013 v 18:25 | Barča |  Příroda, lidé atd...
Zdravím :). Mám se skvěléé! :) V pátek jsem přišla ze školy nasraná, protože mi nic nešlo.. v účetnictví jsem nestíhala a ani to nechápu (účtujeme v Premireru - program) - a nejhorší na tom je, že v pátek z toho píšeme *scheiße!* -, matiku totálně nepobírám a o angličtině ani radši nemluvím. Proště celý den na prd... a zdálo se mi, že ty dva dny byly naprosto zbytečné. Mohli nám dát ještě volno.

Rok 2012 - Divný, ale zároveň i skvělý

3. ledna 2013 v 19:20 | Barča |  Informace (blog, Barča..)
V tomto článku bude ohlédnutí za uplynulým rokem 2012. Rok 2012 byl v mnoha věcech skvělý, ale zároveň i zvlášní - podivný. Promarodila jsem celkem asi 4 měsíce a to jsem NIDKY takhle nemocná nebyla! Až tenhle rok. Nevím proč.. nechápu to. Snad jsem si to zase na dlouhou dobu vybrala. Tak se jdeme podívat, co se důležitého (i nedůležitého) událo. :)

Leden
- oslavila jsem 17. narozeniny
- promarodila celý měsíc

Štastný Nový rok 2013!

1. ledna 2013 v 0:00 | Barča |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Přeju všem šťastný Nový rok 2013! Ať máte spoustu úpěchů, splní se vám všechna vaše přání a hlavně ať jste zdraví! :) Dávejte bacha na rachejtle, abyste se nezranili a neskončili na Nový rok v nemocnici. Víte co se říká, JAK NA NOVÝ ROK, TAK PO CELÝ ROK! :)