Prosinec 2012 - Mark Webber

11. prosince 2012 v 16:49 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
Od soboty jsem se tu neobjevila, protože jsem nějak neměla čas. V neděli jsem se dopoledne učila a odpoledne jsem se jela mamkou podívat na mobil (Sony Ericsson Xpria Arc S). Zjistila jsem, že už ho vyprodávají a nikde už nejde vyzkoušet.. škoda. Ale stejně ho pořád chci. :) Večer jsem se koukla na Rozbřesk (2. část). To dítě Edwarda a Belly je nádherné ^^. Doporučuju se na to podívat. ;)


Včera jsem měla jít domů po páté hodině, ale v průběhu té hodiny za náma přišel jeden profesor, že všichni třeťáci píšou šestou hodinu srovnávací test z angličtiny. Takže jsem tam smrděla další hodinu. Opravdu nestojím o to, aby výsledky ve škole zveřejnili, ale prý to bude někde vyvěšené... pecka. o_O
Doma jsem se ohřála ani né půl hodiny a valila jsem na rehabilitaci. Po cestě jsem ztratila mou oblíbenou palestinu. Takže jsem tam přišla celkem naštvaná. Rehabilitační mi nabídla tykání... docela jsem čuměla. :D A usoudila, že se mi tam nechtělo, ale nebyla to pravda. Nevadilo mi, že tam musím, pouze jsem neměla dobrou náladu a proto jsem měla výraz takový jaký byl.. Ta rehabilitační je v pohodě, milá. Radost tam chodit. :)) Ještě, že nemám toho dědulu, který mě vyšetřoval, když jsem tam byla poprvé. Po příchodu domů jsem se vrhla na matiku. Čekala mě čtvrtletka..

Dnešek byl celkem fajn. Ve škole jsem byla jen na čtyři hodiny, protože jsem šla k doktorce. Psala jsem tu čtvrtletku.. doufám v 3, ale to je tak nejlepší, co bych z toho mohla dostat. Z práva jsem dostala známku z testu, který jsem dopisovala a docela šok. :D Myslela jsem, že dostanu bajly, ale dostala jsem za 3. A to jsem měla poloprázdný papír! Nechápu jak se mi to podařilo, ale jsem ráda. Kdo by taky nebyl, že? :D Na němčině jsme dělali celou hodinu rohovory = telefonáty, takže to bylo fajn. Pohodová hodina bez přemýšlení. :D
Doma jsem se zdržela hoďku a šla jsem k doktorce, která mě vůbec nepotěšila. Dva měsíce mám držet laktózovou (=mléčnou) dietu. Fáájn.. Já ale mléko miluju! Sýry, hrnek mléka po ránu.. Aspoň, že ty bezlaktózové mléka existujou, i když to není žádný zázrak. Teď ale mám jedno, které mi chutná. Je vanilkové a po tom se můžu utlouct. Vůbec není poznat, že je to mléko bez mléka (ježíš, to je divnéé, ale já má teď celkově takové jídlo-nejíldo :D...).
No nic, tak já se jdu podívat na House a OnBoard video z VC Brazílie. (S)mějte se. :)

Je poslední měsíc roku 2012 (a možná i poslední dny... :D) a tím pádem končí i můj kalendář F1 pro rok 2012. Celý prosinec na mě bude ze zdi dohlížet týmový kolega nejmlašího trojnásobného mistra světa německého původu Sebastiana Vettela Mark Webber, který skončil v šampionátu jezdců na 6. místě.

Příští týden ve středu jedu do Německa, tak tam snad zase seženu nějaký kalendář s formulí a v roce 2013 bych zase fotila. ;)

Dezember/Prosinec - Mark Webber


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 11. prosince 2012 v 20:13 | Reagovat

Ty jsi samej doktor. Alergie na mléko je dědičná, myslím. Tu má moje ex a děti to po ní zdědily.

2 pavel pavel | Web | 11. prosince 2012 v 20:23 | Reagovat

Tak si nezapomeň vzít sebou fix, aby ses tam mohl podepsat nebo něco nakreslit. Ty fixy co tam mají už už nepíší. :-D

3 pavel pavel | Web | 11. prosince 2012 v 20:38 | Reagovat

Ta galerie je ve 2.poschodí nad knihovnou.

4 Andy Andy | Web | 11. prosince 2012 v 22:41 | Reagovat

Díky už som jej písal. Podarený new dess :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama