Rozhovor se mnou po třetí :-)

22. listopadu 2012 v 14:00 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Opět jsem požádala další blogerku - Infinity jestli by se mnou taky neudělala rozhovor.
Děkuju za rozhovor, Infiniti. :)
Další rozhovory se mnou - zde a zde

1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho funguje?
Já jsem měla už spoustu blogů. Můj první blog jsem si založila v roce 2008 - ve 13 letech. Jednou mi spolužačka poslala odkaz na blog její kamarádky. Já jsem se ve škole na informatice nudila, tak jsem si řekla, že bych si ho mohla zkusit založit. Blog mi vydržel asi 2 roky a pak začalo "stěhování" z blogu na blog a pak půl roční pauza - to jsem si myslela, že jsem s blogováním skončila na dobro, ale o velkých prázdninách jsem narazila na jeden blog, udělala jsem pro ten blog lay a už jsem v tom zase lítala :D. Současný blog funguje od října minulého roku a doufám, že u něj vydržím dloooouho. :)

2) Přemýšlela jsi někdy nad tím, že bys blog zrušila?
Tak tuhle otázku jsem nevědomky zodpověděla už výše :). Všechny staré blogy jsem zrušila. Občas toho lituju, ale co, stalo se.. :)
3) Stalo se ti, že by ses na blogu setkala s nějakými negativními názory?
Jo, párkrát se mi to už stalo, ale já jsem za kritiku ráda (teda pouze za tu slušnou) a když vím, že je to pravda, tak to vezmu a snažím se to napravit. :)
4) Narazil někdy na tvůj blog někdo z tvého okolí a tobě to bylo nepříjemné?
Narazil, bohužel. Byla to moje mamka. Když zjistila, co tam píšu, tak jsem ho musela smazat. Jinak nikdo jiný - kromě těch, kterým jsem o mém blogu řekla - o tom, že bloguju neví.
5) Jaké jsou tvoje koníčky?
Když mám čas, tak ráda jezdím na kole - o velkých prázdninách a víkendech jsem na něm "pečená-vařená" -, dělám grafiku, chodím s kámošema ven a bloguju. Hodně ráda mám florbal, ale ten hraju jen ve škole. :)
6) Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Máš nějaké vysněné povolání?
Jsem ve třeťáku a vůbec netuším jestli půjdu na nějakou výšku. Rozhovně vím, že nechci dělat účetní - účetnicví mi nejde, ještě bych chudákům zaměstnantcům špatně vypočítala mzdu a oni by dostali míň :D. Nejspíš si asi udělám nějaké kurzy v grafice a dál bych se s ní chtěla zabývat. :)
7) Jaké jsou tvoje vlastnosti a jaké vlastnosti u lidí vyhledáváš?
Jsem upřímná, kamarádská a milá (?). Samozřejmě u lidí mám taky ráda, když jsou upřímní, nelžou , nepomlouvají a nejsou nevrlí. :)
8) Co tě dokáže nejvíc potěšit?
Nejvíc mě dokáže potěšit, že i v těch nejtěžších chvílích, když to není jednoduché, tak při mě stojí moje nejlepší kamarádka. Můžu jí všechno říct a ona mi poradí. :) To mě nejvíc zahřeje u srdce.
9) Komu bys doporučila svůj blog a proč by se lidé na tvůj blog měli vracet?
Blog bych doporučila těm lidem, kteří jsou stejně zapálení do grafiky a Formule 1 stejně jako já. :) Jsem ráda, když vidím, že si články někdo čte a komentuje a úplně nejraději jsem, když vidím, že se někdo na můj blog vrací a není to jen takový ten "kolemjdoucí". :)
10) Jakých největších úspěchů jsi v životě dosáhla?
Mým asi největším úspěchem v dosavadním životě je to, že jsem se dostala na střední školu a že jsem se prokousala celkem v pohodě až do třetího ročníku. Doufám, že prolezu i do čtvrťáku a že dám maturitu, i když.... :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 22. listopadu 2012 v 13:23 | Reagovat

To máš pravdu, že nejhorší je když máma najde blog... to už ho pak blogovat netěší.

2 David David | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 17:37 | Reagovat

Pěkný rozhovor. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama