Listopad 2012

Gelové nehty: Red Bull Racing - Sebastian Vettel

30. listopadu 2012 v 16:49 | Goldík |  Gelové nehty
Předevčírem mi mamka po delší době udělala gelové nehty. Na netu jsem našla nehty s motivem Red Bullu :). Tak jsem si vygůglila obrázky, vytiskla, vystřihla a mamka to pak aplikovala na nehty. Jsem s tím spokojená. Líbí se mi. Na pravý ukazováček jsem si dala symbolicky Vettelův prosluslý ukazováček. :)

Moje kresba > Sebastian V3ttel

28. listopadu 2012 v 15:59 | Goldík |  F1 - Moje kresby
Včera jsem se nudila, tak jsem si řekla, že bych zase mohla něco nakreslit. Jelikož v neděli skončila letošní sezóna F1 a titul vyhrál Seb Vettel, tak jsem se rozhodla, že se pokusím nakreslit jeho, nejmladšího trojnásobného mistra světa. Tím, že vyhrál 3. titul v řadě se zařadil mezi velikány F1 jako jsou Michael Schumacher (s tím jsou mimochodem velcí kamarádi - Schumi jako jeden z prvních gratuloval Sebovi :)) a Juan Manuel Fangio. Někteří (většina) si myslí, že si titul nezaslouží, ale já si myslím opak. Letošní titul je (podle mě) jeho nejzaslouženější. :)

VC Brazílie (São Paulo) - Mistrem světa 2012 se stal V3ttel, Schumacher bodoval a Hamilton nedojel

26. listopadu 2012 v 17:20 | Goldík |  F1 - Moje názory
Včera se jela poslední Velká cena letošní sezóny. Byl to famózní, dramatický, nervydrásající závod! Z první řady startovali McLareny (Lewis Hamilton - Jenson Button) a za ně se zařadili Red Bully (Mark Webber - Sebastian Vettel). Fernando Alonso startoval ze sedmé pozice. Michaelovi Schumacherovi se kvalifikace nevyvedla, startoval 14.

McLaren Animation - Hamilton & Button - Episode 9 - 12

25. listopadu 2012 v 23:09 | Goldík |  F1 - videa
Dneska se jel poslední závod sezóny. FAMOZNÍ a nervy drásající (ale o tom zítra)! Pár hodin po Velké ceně se internetu objevil poslední letošní díl miniseriálu 'Tooned' s názvem A Glitch Too Far. 'Tooned' má celkem 12 dílů. Některé díly jsou nemastné-neslané, ale to je minimum. U většiny z nich jsem se zasmála :). Ten seriál je prostě geniální! :D Dobré na zlepšení nálady. :)

Můj playlist aneb co mi teď hraje z repráků a do uší

24. listopadu 2012 v 15:59 | Goldík |  Oblíbené písničky, klipy, videa...
Tak mě napadlo, že bych mohla udělat takový malý přehled toho, co poslouchám :). Je toho hodně, takže nevím, jestli to sem dáv všechno :)). Já prostě hudbu miluju a tenhle citát "Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce." mě naprosto vystihuje :). Je 100% pravdivý. Všude tahám MP4, když něco dělám na notebooku, tak mi vyřvávají písničky z repráků ♥. Lalala, tralala, lalalí :D.

Signatura - Sebastian Vettel

23. listopadu 2012 v 16:09 | Goldík |  F1 - Grafika
Tahle signatura mi nevyšla podle představ. Moc se mi nepovedla. Až se mi bude chtít, tak se možná pokusim ještě o jednu - lepší :). Je se Sebastianem Vettelem... ehm.. Jak já se těšim na poslední GP. Může tam Seb získat třetí titul v řadě! :) Dnešní první trénink byl fakt těsný. Mezi prvním (Hamilton) a druhým (Vettel) místem byl rozdíl pouze 9 tisín sekundy!
Dneska celkem nuda. Ráno jsem zase strávila v Thomayerce... fájn. Začínám si tam připadat "pečená-vařená". Když jsem přišla, tak jsem se podívala na pár dílů House a přečetla si novinky na F1sports. Teď dělám prezentaci "Student brigádník" na právo, při tom poslouchám YT (narazila jsem tam na super písničku) a užírám piškoty :D. Až dodělam prezentaci, tak bych si měla zase vytisknout oskenované sešity (jak se mi nechceee!!). Potom se nejspíš zase budu dívat na House. Aspoň si procvičím angličtinu. Titulky si moc nestíhám číst, ale to je detail :D. No, nic. Tak se (s)mějte! :)

PS: Dej mi hlas, prosím, tady. Díky :)

Signatura - Dr. House (Everybody lies!)

22. listopadu 2012 v 16:00 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Včera večer jsem se nudila, tak jsem udělala další signaturu. Tentokrát s Dr. Housem a jeho nejpoužívanější frází "Všichni lžou!". Začlala jsem se dívat na 8.sérii (u nás se ještě nevysílá) a první dva díly zatím nic moc - docela nuda. Cuddyová úplně odešla, Greg nemá tým a vypadá, že už ani nejlepšího kámoše Wilsona. Uvidim, jak se to vyvrbí v dalších dílech. :)


PS: Hlasujte, prosím, pro mě tady - Goldík. Díky :)
PS2: Včera jsem splácala nový lay, ale nevím, jestli ho mám nastavit. Poraďte mi, prosím. :)

Rozhovor se mnou po třetí :-)

22. listopadu 2012 v 14:00 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Opět jsem požádala další blogerku - Infinity jestli by se mnou taky neudělala rozhovor.
Děkuju za rozhovor, Infiniti. :)
Další rozhovory se mnou - zde a zde

1) Kdy ses rozhodla založit si blog? Jak dlouho funguje?
Já jsem měla už spoustu blogů. Můj první blog jsem si založila v roce 2008 - ve 13 letech. Jednou mi spolužačka poslala odkaz na blog její kamarádky. Já jsem se ve škole na informatice nudila, tak jsem si řekla, že bych si ho mohla zkusit založit. Blog mi vydržel asi 2 roky a pak začalo "stěhování" z blogu na blog a pak půl roční pauza - to jsem si myslela, že jsem s blogováním skončila na dobro, ale o velkých prázdninách jsem narazila na jeden blog, udělala jsem pro ten blog lay a už jsem v tom zase lítala :D. Současný blog funguje od října minulého roku a doufám, že u něj vydržím dloooouho. :)

Jasný, ať toho mam co nejvíc!

20. listopadu 2012 v 18:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Zdravíčko. Tak opět dnešek nic moc. Ráno jsem se koukala na House, brouzdala po netu, popíjela čaj.. Odpoledne jsem šla k doktroce... zase. Tentokrát zase k jiné - tam jsem ještě nebyla. Za poslední dva měsíce jsem navšívila víc doktorů než za celý můj život a ještě nějací přijdou. Už mě to vážně nebaví! Angína nejspíš už říká ádios (nebo mi to aspoň tak přijde.. doufám...), ale bolesti zad, obratlů a žaludek se pořád ozývá. :/. Od víkendu mi chodí skeny od kámošky... fůj to bude dohánění. Doma mě to nebaví. Chci ven, být zdravá a být s kámošema (škola mi zase tak nechybí :D).

Jaký máte dojem z mého blogu?

19. listopadu 2012 v 16:39 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Na Srdci blogu nedávno vyšel článek "Jak vylpešit dojem blogu". Jsou tam napsány rady, jak udělat blog přehlednější a vyvarovat se častých chyb. Po přečtení jsem si říkala, zda všechno, co je uvedeno v článku můj blog splňuje. To mě přivedlo k nápadu, že bych se vás mohla zeptat na váš názor, jak vidíte můj blog - jesli je přehledný, dobře se čte a jestli nemám "přerozcestníkováno". Byla bych ráda, kdyby jste se vyjádřili - máte povoleno kritizovat, ale prosím slušně! Pokud bych zjistila, že něco nevyhovuje, tak se to pokusím napravit :).
Dnešek je na prd. Ráno mě vzala mamka na pohotovost, protože mě od včerejška bolí v krku a měla jsem horečku. Doufala jsem, že nebude nic vážného, ale... mám angínu... V pátek jsem se vrátila z nemocnice... zdravá?.. a teď musím být zase 10 dní doma.. Pecka.. Néé, vůbec mě to neštve! :/ Tenhle rok je celý nějaký divný. Pořád jsem nemocná - celý leden doma, půlku října doma a teď zase doma (+předešlý týden v nemocnici). Nechápu to.. Nikdy jsem nebyla takhle náchylná nemocem. Sere mě to!!!! Díky těm podělaným nemocem jsem přišla asi o 5 oslav osmnáctin... No, nic. Tak já se jdu zase dívat na House :). (S)mějte se!

(druhá část článku je ze včerejška)

PS: Hlasujte pro mě tady, prosím! :)