Říjen 2012

Moje 1. sezóna v F1 za Williams (F1 2011)

5. října 2012 v 18:10 | Goldík |  F1 - PC hra
Dneska jsem dokončila mojí první sezónu v F1 2011. Jezdila jsem za tým Williams s Rubensem Barrichellem. Docela slušně jsem ho zajezdila do země. Asi jen třikrát z devatenácti závodů dojel přede mnou. Jezdím na těžší obtížnost (intermediate), protože amatér mě už nebavil, tam jsem pořád vyhrávala, i když teď jsem vyhrála 11x (málem jsem dohnala Schumiho, ten za jednu sezónu byl na 1. místě 13x) a jednou jsem dojela na 3. mistě (ostatní závody 4. místo a níž). Udělala jsem přehled mé sezóny jak jsem dojela, ve kterém závodě. Očekávání jsem vždycky dostala v mailu. Párkrát se to nepodařilo splnit, protože v některých závodech pršelo a na mokru Williams výrazně ztrácel. I přes tyhle nedostatky jsem vyhrála titul! :-)

PNG srdce - Tom Beck & Michael Schumacher

4. října 2012 v 16:49 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Dneska Michael Schumacher oficiálně oznámil, že končí svou kariéru. Příští sezónu tudíž nebude sedět v žádném kokitu. Jeho fanoušci (i já) doufali, že když místo něj bude u Mercedesu příštíí rok Lewis Hamilton, tak on by mohl do Sauberu (místo Peréze, který nahradil Lewise v McLarenu) nebo Ferrari, ale Monteblábolo (rozumějte Montezemolo - prezident Ferrari) ho bohužel nechtěl, protože se bál, aby neohrožoval Dia (Alonso - jak mu přezdívají ve svých příspěvcích na f1sports.cz). Všem bude chybět, protože Schumi se zapsal do historie F1. Je to sedminásobný mistr světa. :-) Pan MISTR - LEGENDA F1. Bude na startovním roštu trošku prázdno, protože ty jeho souboje byly úžasné (úplně nejlepší byl ve Spa s Kimim Räikkönenem- video - 2:19, 3:06). Myslím si, že na vině je i tým Mercedes, protože za tři roky byl jen jednou na stupních vítězů. Pořád měl nějaké technické potíže, byl pomalý. Prostě "šrot". Tak snad se bude Schumimu dařit bez F1. Bude chybět. "Good Luck, Schumi!" :-)

Facebook, Twitter, Senna a bílý plášť

3. října 2012 v 16:29 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zdravíčko človíčci :). Jak se vám daří? Mě na nic. Totálně se mi ráno zkazila nálada. Od neděle mi není nejlépe, tak jsem šla dneska k bílýmu plášťovi - doktorce, ta mi řekla, že mam být do pátku doma, mam být v klidu a když se to do zítřka nezlepší, tak mam jít zítra na odběry krve :/. Předepsala mi čtyři prášky, takže to tady do sebe láduju... fakt skvělé. Hmm, to bude zase dohánění. Naštěstí, že to je na začátku roku, protože ty procenta, které mi teď naskáčou zase spadnou. Doufám, že se z toho dostanu... (Scheiße! - že by se ještě ozval krk?!)

PNG srdce - Sebastian Vettel

2. října 2012 v 15:19 | Goldík |  F1 - Grafika
Asi před hodinou jsem si zase nainstalovala Adobe Photoshop, ale zase ho mam bohužel jen na 30 dní. Zkoušela jsem asi 4 klíče, ale ani jeden nefungoval. Udělala jsem srdce se Sebem Vettelem - mým nejoblíbenějším jezdcem ;)*. Dalo mi to celkem práci, než jsem přišla na to, jak se to dělá. Přeci jen jsem naposledy dělala srdce před půl rokem a to ještě ve verzi CS5, teď mám CS6 a ta je jiná. Než jsem našla tvary, tak mi to trvalo věšnost :-D.

Chystám se udělat nový layout, ale nejdřív se musím naučit na zítřek :-). Potom se chci podívat na dokument "Ayrton Senna", na poslední díl Kobry 11 a zahrát si Forumule - ještě nevím jestli 2010, 2011 nebo 2012 :-D. Uvidim.

Dneska jsem se zaregistrovala na Twitter, takže pokud byste si mě chtěli přidat, tak můj profil je tady :-).


Srovnání (recenze): F1 2010 x F1 2011 (PC hra)

1. října 2012 v 16:19 | Goldík |  F1 - Moje názory
Konečně tu je asi po dvou měsících slibované srovnání F1 2010 vs. F1 2011. Omlouvám se, že je to s takovým spožděním, ale potřebovala jsem ještě něco dodělat a jelikož jsem měla skoro celé září notebook v opravně a předtím trvalo dlouho než jsem zprovoznila oboje formule, tak jsem se k tomu dostala až teď. Dneska jsem si nainstalovala demo F1 2012. Úžasné! Musim mít plnou verzi!!! :-D Já vim, jsem ujetá, ale lepší už to nebude! :D V F1 2012 je to ještě blíž realitě než v F1 2011, protože v letošním ročníku musím projít i testem mladých jezdců (talentů) terpve pak se dostanu do nějakého týmu. No nic, to bylo jen pro info, ale už k tomu srovnání...

Říjen 2012 - Sebastian Buemi

1. října 2012 v 10:49 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
Taky vám přijde, že to září nějak rychle uteklo? Mě přijde, že extremě rychle. Ale stálo za to (teda jen týden)! :-D Na měsíc říjen dali do kalendáře Sébastiana Buemiho z Toro Rosso (sesterská stáj Red Bullu). Tenhle rok nejezdí v TR ani jeden z jedců minulé sestavy TR (Sebastian Buemi a Jaime Alguersuari).
-------------------
Minulý týden jsem si připadala jak brouk Kvapník, který "nesnídá, nesvačí, nestíhá to, nestačí". Na každý den bylo něco a já vůbec nic nestíhala. Proto jsem tu nebyla. Ve čtvrtek po škole jsem si šla vyzvednout notebook (Konečně ho mám opravený. Hurááá!) a potom jsme jeli na chatu. Tam jsem sice internet měla, ale nechtělo se mi na něj. Než se něco načte to je věčnost... Buď jsem byla u K. U něj jsme se koukali na Let's Dance 1/2, Wrester (doporučuju!), jeden díl Kobry 11 (Autškola). A když jsem nebyla u něj, tak jsem hrála Forumule :-).

Dneska jsem nešla do školy, protože mi nebylo ráno nebylo dobře a bolela mě hlava, ale už to je lepší :-). Ibalgin zabral. Teď si půjdu udělat nějaký úkoly a pak si dám závod :-). Odpoledne se tu konečně objeví tři měsíce slibované srovnání F1 2010 x F1 2011.

Oktober/Říjen - Sébastian Buemi