Říjen 2012

"...jako páté kolo od vozu."

30. října 2012 v 15:59 | Goldík |  F1 - videa
V neděli předvedli technici od McLarenu perfektní, bezchybný a rychlý pit stop, kde vyměnili "pět kol" za 3,1 sek., což je rekord - Gratulace pánům mechanikům od McLarenu! Dobrá práce! :) Asi si říkáte "proč pěti"? Po přečtení titulku "McLaren vyměnil Hamiltonovi pět kol za 3,1 sekundy" (f1sports.cz) jsem si řikala "cože, pět kol"? Ale po přečtení jsem to pochopila. Pátým kolem (po překladu) je myšlený volant. Takže když se řiká "..jako páté kolo od vozu.", tak se tím myslí volant? :D Pokud jo, tak ten pátý nemusí být vůbec naštaný nebo smutný, protože volant je taky důležitý. Díky němu se dá otáčet s koly :D.

Tom Beck - Americanized (2012) /+ download/

27. října 2012 v 17:09 | Goldík |  Deutsche Musik
Vynikající herec a zpěvák Tom Beck po roce a pár měsících, presně 5.10. 2012, vydal své druhé CD s názvem Americanized (první CD - Superficial Animal). Obsahuje 12 zbrusunových písní. Týden před vydáním vypusti do světa videoklip písničky "Ain't got you". Tím si myslím, že nalákal docela dost fandů, kteří ho poslouchají. Abych pravdu řekla, tak mě osobně se asi více líbilo jeho první CD. Z "Americanized" se mi nejvíce líbí již zmiňovaná písnička Ain't got you (a ten videoklip je naprosto úžasný!^^) :). Jakmile jsem zjistila, že ho vydal, tak jsem si ho stáhla a poslouchám ho dokola (společně i se SA). Určitě doporučuji si CD stáhnout stojí to za to ;).

Sněží

27. října 2012 v 15:09 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dobré odpoledne :). Je mi celkem fajn. Dopoledne jsem se koukla na matiku.. stejně to neumim. Nevím, jak narýsovat n-úhelník (a mnohoúhelník) a teorie se mě nechce učit. Od rána venku sněží. Na FB se z toho všichni můžou podělat. No a, že sněží? :D Já věděla, že má sněžit už asi týden (přečetla jsem si to na Novinkách :D). Zima začala trochu dřív. Stejně si myslím, že sníh do zítřka nebo do pondělka sleze. Bylo by hezké, kdyby byly Vánoce na sněhu, ale myslím si, že budou opět na blátě... No, necháme se překvapit :D.

Gelové nehty: Fialovo - stříbrné

26. října 2012 v 16:09 | Goldík |  Gelové nehty
Včera mi mamka udělala asi po dvou měsících nehty. Čekala jsem až moje nehty zase narostou, ale než jsme se k tomu dostali, tak mi trochu zlámaly, museli jsme je nastavit. Vybrala jsem si fialovou a stříbrnou. Jsem s nimi spokojená :).
Pořád dělám němčinu. Už mě to nebaví. Ještě jsem nezačala ani překládat :/. Nejvíc mě dostalo, když jsem šla za němčinářkou pro úkoly (chyběla jsem na konverzaci), tak mi řekla: "Máte na prázdniny hodně úkolů a je to na známky. Moje reakce byla:" Hm, to je fajn..." Takže prázdniny trávím u školy.. ale stejně nikam nemůžu. Není mi dobře. Samozřejmě, že bych byla ráda, kdybych nemusela dělat nic. Dívala bych se na House, grafičila bych, četla bych si.. Nedávno jsem četla, že byl návrh na rušení domácích úkolů. Jo, to by bylo super :). Když by nebylo úplné zrušení, tak mamka říkala, že úkoly přes týden by nechala, ale nesměli by se dávat na víkend. Víkend je přece od toho, aby člověk odpočíval, ne? :)


PS: 'Sledujte' mě na twitteru zde a přidejte se na mou stránku We love Music zde. Díky :)

BeBe snídaně se Sebem Vettelem

26. října 2012 v 11:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dobré ráno tvorové :). Jak jste se vyspali? Já celkem fajn. Vyspávala jsem skoro do čtvrt na jedenáct. Ke snídani jsem si dala Mini BeBe s jogurtem. Teď půjdu udělat prezentaci a dopis na němčinu. Až to dodělám, tak budu dělat co? Hádejte :D.. (Dívat se na House :P). Možná udělám nějakou grafiku.

Včera mi zase bylo mizerně. Nevím, co to je. Říkam si, že by to chtělo House :D. Ten by určitě přišel na to, co mi je :D. Takhle lítám od jednoho doktora ke druhému. Na vyšetření, kontrolu...a takhle pořád do kola. Už mě to fakt nebaví. Jeden den je to OK, druhý zase mizérie. Už mě to štve.


PS: 'Sledujte' mě na twitteru zde a přidejte se na mou stránku We love Music zde. Díky :)

Dnešní nákup

24. října 2012 v 21:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska nic moc. Ve škole mě zase nebylo dobře. Psali jsme z němčiny. Bylo to stylem pokus-omyl, takže nemám vůbec tušení, jak to dopadne :D. Doufám, že maximálně za tři. Včerejší šrotění teorie na WET (webové technologie) bylo k ničemu. Test jsem nepsala. O velké přestávce jsem obíhala učitele kvůli doplnění látky.

Po škole jsem šla k doktorce s tím, že poprosím doktorku o uvolnění z těláku, ale... nakonec mě i vyšetřila, protože mi je od včerejška zase hůř. Takže zítra ráno jdu na odběry a možná i na gasteroenterologii. Myslí si, že je to nějaký zánět žaludku.. takže fajne.

Superhrdina z Billy - telepat Tom Brok

23. října 2012 v 19:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska jsem jsem místo školy šla k doktorovi. Tam jsem strávila asi dvě a půl hodiny a když jsem přišla domů, tak jsem se vrhla na němčinu. Tu jsem se naučila asi za 10 minut :D. Potom jsem se učila webovky. Zítra dopisuju test z teorie. Vůbec mě to nechtělo lézt do hlavy. Na to, co si nemůžu zapamatovat si napíšu tahák :).

Podzimní cesta

22. října 2012 v 16:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Zdravím vás :). Dnešek celkem ušel. Ve škole se nic moc nedělo. Opadl nám tělocvik, takže jsme končili pátou hodinu, ale já si šla ještě dopsat test z matiky. Učila jsem se včera na něj asi dvě hodiny, ale když jsem dostala papír ze zadáním, tak jsem měla úplně vygumováno... takže fajn. Vzorečky jsem jí tam napsala, nějak vypočítala, ale jestli to je správně.. toť otázka :D. Když dostanu za tři, tak budu ráda.

Když jsem přišla domů, tak jsem si udělala k obědu těstoviny s tvarohem, podívala se na House. Zítra nejdu do školy, ale abych toho neměla zítra tolik, tak si teď jdu přepsat češtinu a němčinu (ve středu píšeme test :/). Za hoďku mě přijde doučovat Z. z angličtiny. NE, já z tý anlgičtiny fakt neodmaturuju! Nejde mi a neni to tím, že mi to vtlouká pořád profesorka do hlavy. Já to vidím sama a je to k pláči... Prostě jsem na angličtinu dřevo. A to je špatně. V dnešní době ji člověk potřebuje skoro ke všemu.. bohužel.To je snad předmět, který mi jde úplně nejhůř (hned za ní se řadí účto a matika).

Z cesty

21. října 2012 v 21:19 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Dobrý večer :). Tak co, jaký byl víkend? U mě docela na prd. Včera jsme byli u babičky pro jablka a od ní jsme měli jet na chatu, ale nakonec jsme nejeli, protože v půlce cesty, v nějaký prdeli světa nám došel benzín. Jelo tam jedno auto za sto let a když už jelo, tak nezastavilo... takže fajn. Taťka se vydal pro benzín. Mezi tím nějaký chlap zastavil a nabídl se jestli nechceme pomoct. Prý, že když už v tom dělá (byl to policajt)... Tak se vydal hledat taťku. Byla mlha, nebylo vidět na krok a už byla tma. Docela jsme se báli, aby taťku něco nestrazil. Nakonec ho přivezl nějaký jiný chlap :D. Čekali jsme na něj asi 3 hodiny. Když jsme dali autu napít, tak jsme taťku hodili na chatu a já s mamkou a bráchou jela domů.

We love Music! :)

19. října 2012 v 19:59 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dnešek byl celkem fajn. Ve škole se nic moc nedělo. Na právu nám říkala rozdíli mezi thajským a českým vězením. Druhou hodinu byla angličtina. Zkoušla z povídání o Londýně a pak jsme dělali něco z pracáku. V účetnictví jsme pokračovali v úkolech v Premieru (PC program na účetnictví). Na matice jsme počítali trojúhleník. Docela mi to šlo a to je, co říct :D. Stejně jako v angličtině, tak i v němčině jsme dělali něco z pracáku. Předposlední hodinu jsme měli češtinu. Na začátku hodiny zkoušela, potom jsme udělali něco z jazyka a končili jsme literárkou. A poslední hodinu byla ekonomika. Psali jsme test. Já jsem si ho původně taky chtěla napsat, ale o přestávce jsem si ještě něco dopisovala, tak jsem se omluvila, že jsem dva týdny chyběla. Test si dopíšu až za měsíc.