Září 2012

VC Singapuru (Singapur)

23. září 2012 v 17:39 | Goldík |  F1 - Moje názory
Před hodinou a půl skončil dvouhodinový noční závod v Singapuru. Všechny 3 tréninky ovládl Sebastian Vettel, ale v kvalifikaci ho překonali Lewis Hamiton a Pastor Maldonado. Lewis startoval z poleposition. Většina lidí čekalo crash Maldonada, ale nestalo se tak. Jen se na začátku propadl z druhého na čtvrté místo. Předjel ho Vettel s Buttonem. Na pátém byl Fernando Alonso, vedoucí jezdec v šampionátu jezdců. Až ve 23. kole přišel šok - Hamilton odstupuje z 1. místa kvůli technícké poruše! (video)

Moje kresba > Red Bull Racing - Sebastian Vettel

23. září 2012 v 13:20 | Goldík |  F1 - Moje kresby
Včera mě napadlo, že bych zase něco mohla nakreslit. Už jsem dlouho nic nenakreslila. Naposled minulý rok :D. Sice moc kreslit neumím, ale to je detail :D. Jelikož ujíždím na formulích, tak jsem si řekla, že bych mohla nakreslit formulku Red Bullu. Nejdřív jsem začala kreslit monopost z roku 2009, ale pak jsem si řekla, že by to chtělo aktuální. Přeci jen se formule od roku 2009 dost změnila. Přibyl jí "ptakopysčí" nos. Vygůglila jsem si Red Bull R8 (monopost RB r. 2012) a začala jsem. Kreslila jsem to asi dvě hodiny a dneska jsem to vybarvila. Přijde mi, že to vypadalo líp nevybarvené, ale nevadí :D.

McLaren Animation - Hamilton & Button - Episode 2.- 5.

22. září 2012 v 20:19 | Goldík |  F1 - videa
O prázdninách jsem sem dávala 1.epizodu pohádky "Tooned" McLaren Animation. Včera mě napadlo jestli náhodou už nejsou další díly a když jsem zadala na YT "McLaren Tooned", tak mi tam vyjelo, že už je víc epizod. Všechny jsem je zkoukla a jsou opět povedené. :) Vezmu to hezky po jednom a řeknu vám, co se mi tam líbí. Je to určitě dobré na zlepšení nálady.

McLaren Animation (Tooned) - Episode 2 - Slicks
Nejvíc mě pobavilo, jak Lewis vyletěl z továrny a jak přišel obalený a Jenson mu říká, že má "...beach look." (nebo něco takovýho) :D

Cyklistické kalhoty (vel. S - fialové), Kobra 11 - Crash Time III - Noční honičky, Dětská rozkládací židlička - Krtek a HSM kšiltovka + odznáčky

22. září 2012 v 18:49 | Goldík |  Mé aukce (aukro.cz)
Dneska jsem se konečně dokopala k vystavení předmětů na aukru. Chystala jsem se na to od prázdnin :D. Prodávám 4 věci. Dvě prodává přeze mě bráška (židličku a hru) a dvě já :). Pokud něco z toho budete chtít, tak se přihašte. Budu ráda ;)

Prodávám fialové cyklistické kalhoty (vel. S). Když jsem si je vyzkoušela, tak jsem zjistila, že na mě vypadají děsivě. Odstávalo mě to :D.


M&M Czech flag

21. září 2012 v 20:09 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
V Londýně jsem si koupila dohromady s P. a L. M&M lentilky (byly jsme v M&M Worldu - mam z něj fotky :)) s barvama anglický (český) vjaky. Původně jsem se pokoušela vytvořit anglickou vlajku, ale nestačili mě lentilky a vypadalo to divně, tak jsem místo toho udělala českou :).

* Fotka je oříznutá, přidala jsem jas/kontrast/sytost

PS: Teď tu moc nebudu (důvod: škola)

My jsme asi stroje, ne?

21. září 2012 v 18:49 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím :-). Jak se máte? Já celkem dobře. Nebýt kašle a rýmy, tak je mi skvěle.* Včera jsem šla za třídní do kabinetu, aby mi něco podepsala a když jsem promluvila (mluvila jsem příšeně... no, já vlastně nemluvila, ale huhňala...), tak prý:
" Barčo, Barčo,to je na postel.."
"Ne, není. To je v pohodě.. "
"Ale je.."
Takhle jsme se tam chvíli dohadovali. Ale překvapilo mě, že mě posílá do postele. Všichni učitelé na nás tlačí, aby jsme chodili do školy, protože když budeme mít nad 25%, tak se bude dít to a tamto... No, klasika. Co si budeme povídat, že. To bude asi na všech středních.

* Kašel a rýmu mají skoro všichni ze třídy, co byli v Anglii, takže to je jak v čekárně u doktora, jak řekla E. :D

Září 2012 - Filipe Massa

19. září 2012 v 20:59 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
Teď v září mi visí nad hlavou Filipe Massa. Filipeho nemám ráda, stejně tak Fernanda a i celé Ferrari, jsou mi nesympatičtí. Už aby byl další měsíc :D.
----
Předevčírem jsem promazávala fotky z Londýna (chystám se udělat z nich nějaký layout) asi 4 hodiny, protože počítač v ložnici je pomalý, takže než se načetla jedna fotka, tak to trvalo asi pět minut. Měla jsem jich přes 1500 a po promazání jich zbylo 635. Až budu mít čas a bude se mi chtít, tak nějaké fotky vyberu a dám je sem :). Ale kdy to bude, to fakt netuším. Škola už začala a s tím i testy, zkoušení a dašlí věci. Mám doučko z AJ a chci zase začít chodit na H.E.A.T, takže na blogu moc nebudu.

September/Září - Filipe Massa


I ♥ LONDON!

15. září 2012 v 15:39 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Hi guys! :-) Včera odpoledne jsem se vrátila z Londýna. Bylo to skvělé! V sobotu ráno jsem jela k Ženským domovům, kde jsme měli sraz s ostatníma (byl to školní zájezd). Jelikož na mě nevyzbil nikdo z mé třídy (jelo nás 13), tak jsem seděla s jedním druhákem. V autobuse nás přivítal Míra s Mírou (řidiči) a průvodkyně, která celou cestu povídala, i když všichni byli polomrtví, tak ona pořád mlela :-D. Za mnou seděli strašně uřvané druhačky.. byly na pěst. Hrály pořád nějaké 5, 4, 3, 2, 1 a pak zařvali nějaké slovo. Tu hru jsem fakt nepochopila.

Jedu do Anglie

7. září 2012 v 16:59 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Dnešek byl celkem fajn. Začali jsme Právem (tenhle rok ho máme poprvé a taky naposledy :D). Probírali jsme systém práva. Předmět mě docela baví (uvidíme, co budu řikat za půl roku). Další hodinu jsme měli angličtinu, tam nám zase řekla to, co už víme (absence) a opakovali jsme staré látky. V účetnictví jsme se učili v Premieru (PC program na UCE). Jsem zvědavá, jak mi to v něm půjde. Chvíli jsem se v tom ztrácela. Čtvrtou hodinu byla matika a tam jsme pokračovali v látce z minulého roku. Na němčině nám učitelka říkala, co po nás tenhle rok bude chtít. Mírně jsem se zděsila, ale snad to bude v cajku :-). Chtěla, aby někdo z nás šel její mailovou adresu napsat na tabuli. Nikdo se nepřihlásil. Já se po chvíli odhodlala a přihlásila jsem se, že to vim :-D. Místo češtiny jsme měli volno a já si vzala do školy povinnou četbu (Remarque - Na západní frontě klid), ale moc jsem toho nepřečetla, protože jsme si povídali s holkama. Poslední hodinu byla ekonomika. Ta byla v pohodě. Stejně jako v AJ a NJ nám řikala něco ohledně testů a absence, ale kromě toho nám taky řekla něco o praxi.

Hockenheimring (Německo) - Mix fotek z foťáku

6. září 2012 v 16:19 | Goldík |  F1 - Moje fotky
S sebou jsme měli i foťák, ale na ten jsme nafotili jen pár fotek, protože blbnul. Když se vyfotila jedna fotka, tak objektiv zajel. Asi stokrát jsem tam vyměnila baterky, ale pořád to po takových 5 fotkách hlásilo "Baterie vybitá". Z toho mála, co se nám povedlo vyfotit jsem vybrala ty nejpovedenější fotky.


*Pitline před první tréninkem :) Takovýho lidu tam je...

*... z mokrého tréninku.