Srpen 2012

Blend - Kimi Räikkönen

28. srpna 2012 v 8:59 | Goldík |  F1 - Grafika
Po dvou měsících jsem zase udělala nějakou grafiku. Je to blend s Kimim Räikkönenem z Lotusu. Sice Kimimu nefandím, ale Lotus jako takový je mi tuhle sezonu hodně sympatický a i Kimi je docela sympaťák :-). Na to, že se po dvou letech vrátil z Rallye do F1 má perfektní formu. Je v top 5 (Alonso, Webber, Vettel, Hamilton, Räikkönen) a má možnost bojovat o titul :-). Ještě další tým, který mi je tuhle sezonu sympatický je Force India.

Gelové nehty: Fialovo - žluté

26. srpna 2012 v 15:59 | Goldík |  Gelové nehty
Zdravím vás víc jak po týdnu. Nebyla jsem tu, protože jsem byla buď u K. nebo hrála formule (Dokončila jsem svou první sezónu za Toro Rosso - sesterská stáj Red Bullu - na 5 místě v konstruktérech a stejně tak i v šampionátu jezdců, takže jsem byla nějaká moc dobrá na to, že jsem jezdila za TR :-D. Dostala jsem nabídky skoro od všech stájí a já jsem přijala smouvu od Mercedesu. První dva závody se mi povedli, takže jsou zatím se mnou spokojení :-D.) a když už jsem byla na netu, tak jsem si četla novinky na f1sports.cz :-D. Už za týden se jede SPA♥ (VC Belgie). Konečně, po měsíční pauze. No, konec o formulích.

Včera jsem měla od K. první lekci na motorce. Šlo mi to dobře. Sice mi to párkrát chcíplo, ale to je detail :-D. Už umim i řadit, ale zatím se mi nepodařilo z dvojky dát neutrál, ale i jemu to prý jde hůř :-). Před chvíli jel K. s kámošem na ryby, takže jsem teď doma. Pokusím se sprovoznit multiplayer na GTA SA a i na formule :-D. Tak se (s)mějte hezky a užívejte si poslední týden prázdnin! :-)

PS: Porovnání F1 2010 vs. 2011 už mám skoro hotové. Jen tam chci ještě najít nějaká videa a dát ukázku, takže to udělám až doma. Stejnš tak fotky z Forumulí. Mám je upravný. Už stačí je nahrát a zveřejnit :-).


Prachovské skály

17. srpna 2012 v 11:10 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
V pondělí jsem byla s rodičema a s bráchou na výletě v Prachovských skalách. Bylo to tam docela pěkné. Neprošli jsme to úplně celé. Aby jsme to prošli, tak bysme tam museli být dýl. Některé ty průchody byly strašně úzké. Já měla klouzavé boty, takže jsem chodila strašně pomalu :D.

V úterý večer jsem byla u K. na grilovačce a včera jsem hrála formule 1. Konečně jsem sprovoznila i F1 2011, takže možný ještě do konce prázdnin udělám to srovnání F1 2010 a F1 2011 :). Tak já se s vámi loučím. Pořádně si užijte zbytek prázdnin, už se nám to krátí :(. Ještě bych brala o měsíc delší prázdniny, ale zase na druhou stranu se těším na holky a taky jedu v září do Anglie :). Tak se (s)mějte pěkně.


Gelové nehty: Oranžové s pomerančem

14. srpna 2012 v 15:59 | Goldík |  Gelové nehty
Před týdnem mi mamka opět udělala nehty. Dlouho jsem se rozmýšlela, jakou barvu budu chtít a nakonec to vyhrála oranžová a jako ozdobu mi tam mamka dala pomeranč.
---
Dnešek je takový nijaký. Pořád hraju F1 2010 a vůbec mi to nejde :D. Měla bych trošku přidat... ale ono to nějak nechce jet. Já vím, když se chce, všechno jde.. Ale u mě to nějak neplatí. Včera jsme byli v Prachovských skalách. Mám spoustu fotek, takže až se mi bude chtít, tak fotky proberu a ty nejpovedenější zveřejním, stejně tak ty fotky z Formulí. (S)mějte se pěkně :)


Srpen 2012 - Sebastian Vettel

12. srpna 2012 v 13:20 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
Polovina srpna už je skoro za náma.. ach jo, ty prázdniny tak letí. Je to děs! o_o No, a na srpen dali do kalendáře Sebastiana Vettela. Mého nejoblíbenějšího jezdce, ale já si ho bohužel vůbec neužiju, protože jsem do konce prázdnin na chatě. Co se dá dělat... :))

August/Srpen - Sebastian Vettel


Vydry u Sázavy

11. srpna 2012 v 16:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Zdravím vás tvorové lidského druhu :-). Jak se máte? Já se mám celkem dobře. Včera jsem se vrtátila od D., kde jsem byla od úterý. Jezdili jsme na kole, koupali se v bazénu a hráli kanastu. Když jsme se jeli ve čtvrtek podívat ke mě na chatu, tak jsme jeli nazpátek okolo Sázavy a tam jsme si všimli vyder. Já jsem je viděla asi po druhé v životě. Byly nádherné :)). Bylo tam pár spadaných jablek, tak jsme je nakrmili.

Od rána jsme u babičky na chalupě. Docela nuda, radši bych byla na u nás na chatě a jezdila na kole.. Jak já to kolo miluju :D. Klidně si vyjedu i ten šílený kopec na kulaťák (v lese). Tak to je asi vše, co jsem chtěla.

Nejčlánky za měsíc budou až v září a bude to ze tří měsíců (červen, červenec, srpen), aspoň bude delší článek. :-)) Tak se (s)mějte hezky a užívejte si prázdniny!


Jsem přijatá!!! :-)

6. srpna 2012 v 14:19 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás všicíí :)
Dneska je celkem den na prd, ale o tom tu psát nebudu. Chci jen oznámit, že jsem byla včera přijatá do fotografického klubu. Vůbec jsem nedoufala, že budu přijatá, ale JSEM! :-) Jsem strašně ráda, že můj blog dostal zelenou.

Komentáře od poroty:
signorina Lily: Z některých fotek bych vůbec nepoznala, že se jedná o mobil. Některé bych zase vůbec nezveřejňovala, protože jsou absolutně nic neříkající. Většinou to na mě působí jako "líbí se mi to, tak si to vyfotím". Což je fajn, ale když se nepřemýšlí nad tím, jak fotká vypadá (tady nemluvím o kvalitě přístroje), tak výsledek není dobrý. Já nevím, je vidět, že tě to baví, některé fotky jsou fajn.. ale nic mě příliš neoslovilo. A protože jsem teď rozhodovala u dvou přijímání sama, tentokrát si dovolím říct, že nevím a ať rozhodne někdo jiný :D

lady Lianna: Připomínáš mi moji maličkost, když jsem začínala. Třeba tu nejnovější - V Důlí na rybách - bych raději přeskočila, ale líbí se mi Berušky. Víš ty co? Já řeknu ANO, ale ty mi musíš slíbit, že se inspiruješ u Bels a nafotíš míň fotek, ale budeš se snažit každou z nich vypilovat, protože už při pohledu na Berušky na to máš.
Musím uznat, že když se chce, všechno jde. To, že fotíš mobilem na hodnotě snímků neubírá (třeba TAHLE fotka je super, a byla by stejně super vyfocená i něčím úplně jiným). Ale na druhou stranu musím souhlasit s Lily - "Většinou to na mě působí jako "líbí se mi to, tak si to vyfotím"." Přesto ale myslím, že bys tu měla být…..dávám ANO.
Rozhodnutí: PŘIJATA

Pokusím se fotit podle jejich připomínek :-)).