Červenec 2012

Sousedovo koťátko, bráškovo kamarád..

17. července 2012 v 18:50 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Asi před týdnem se u nás objevilo nádherné bíločerné koťátko. Bráška se s ním hned skamarádil a oba si s koťátkem hrajeme. Je hrozně roztomilé, akorát nevíme, jak se jmenuje. Je takový malý mazel, který je hodně hravý. Už od něj mám pár škrábanců, ale vůbec mi to nevadí :-).

Zítra jedu domů a ve čtvrtek konečně vyjedeme do toho Německa. Já se tak těším! Snad bude hodně fotek a určitě to bude obrovský zážitek, jak pro mě, tak pro brášku i taťku :-). Ale počasí má být, bohužel, nic moc, ale tím si to nenecháme přece zkazit..

Téma týdne: Mám svůj sen

15. července 2012 v 21:29 | Goldík |  NT - téma týdne (blog.cz)
Celý víkend jsem se rozmýšlela, zda mám psát na téma týdne nebo ne a nakonec jsem se rozhodla, že napíšu.
Mám spoustu snů. Některé jsou reálné a některé se asi nikdy nestanou. Jeden sen se mi právě plní a to, že pojedu na formule. Je to poprvé a doufám, že ne naposled. Tam bych se chtěla vyfotit z limonádama, tj. Mark Webber a Sebastian Vettel, pak taky z Lewisem Hamiltonem a Michaelem Schumacherem (taky je to můj sen :-)).

A jeden můj nereálnější sen je ten, že bych někdy chtěla vidět Toma Becka, ale to bych musela jet do Německa na nějakej jeho koncert, ale sama bych tam nejela.

Další můj sen je naučit se na motorce, ale to už je více reálnější :-). To stačí až K. zajede motorku a snad se mu do tý doby nevys*re píst a nebo něco jinýho.

To je něco málo z mých snů. :-)

Prší

15. července 2012 v 16:49 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Zdravím :-). Od pátku se chystám na kolo. V pátek jsem se na něj nedostala, protože jsem zjišťovala, proč mi nejdou formule, ale o tom až dál. Včera jsem se konečně dokopala, ale než jsem se vyhrabala začalo pršet a dneska? Dneska taktéž. Už jsem měla všechno hezky nachystané, sedla jsem na kolo nevyjela jsem ani na kulaťák (to není ani čtvrtka cesty, co jsem dneska chtěla jet), skončila jsem v půlce cesty na něj a začalo pršet. Řikala jsem si, že to zase bude jenom nějaká přeháňka, tak že počkám tak 10 minut. Stála jsem tam asi tak 5 minut a v tom slyším, jak hřmí. Vykašlala jsem se na to a jela jsem domů.

McLaren Animation - Čudlík a Hamík

13. července 2012 v 14:49 | Goldík |  F1 - videa
Našla jsem bezvadné animované video od Toonedu s McLarenem. Na video jsem se koukala asi půl hodiny, protože mam strašně pomalej net, tak se mi to sekalo. Je to opravdu povedený! :-D Nejlepší je jak zdrcenej výraz Lewise, když si Jenson Button (Čudlík :-D) sedl do formule, Hamík se naštve, nasedne do turbovozítka a dával si s ním závod a taky jak tam pak skákají na supersoftkách :-D. Je to dobrý video na pobavení. Doporučuju! :D


Gelové nehty: Červeno - modré

13. července 2012 v 10:29 | Goldík |  Gelové nehty
Po třech měsících mi mamka zase udělala nehty, konečně mi zase narostly a nemusela nastavovat. Takže to mam na svých :-). Nehty mám červeno - modré, tj. v barvách RedBull Racing (=RBR) :-D. Ještě než pojedeme do Německa na formule, tak se chystám na ně napsat černým lakem RedBull (Racing se mi už nevejde :-D). Původně jsem si tam ještě chtěla napsat SV (Sebastian Vettel) a MW (Mark Webber), ale to bych musela mít víc prstů :-D. I když teď mě napadlo, že bych mohla napsat F1 RBR SV+MW :D.

VC Velké Británie (Silverstone)

9. července 2012 v 16:29 | Goldík |  F1 - Moje názory
Včera se jela Velká cena v Silverstonu (Velká Británie). První a druhý trénink byl deštivý, ale od třetího tréninku bylo sucho. Sice by byl zajímavější závod na mokru, ale i ten suchý stál za to. Od prvního kola to bylo opravdu napínavé. Hned v prním kole byly vidět krásné souboje. Massa si podal Vettela, pak si oba málem dal Räikonen, ale ten se dostal na chvíli jen před Seba. Schumi startoval ze třetího místa, ale pak brzdil všechny, co byli za ním. Prostě Mergl není tak dobrý jako RedBully a Ferrari. V prvních dvou kolech byly na chvíli žluté vlajky. Paul Di Resta musel odsoupit ze závodu.

Červenec 2012 - Jenson Button

9. července 2012 v 10:39 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
První prázdninový měsíc bude nad mou postelí Jenson Button, který jezdí za McLaren. Moc si ho neužiju (jenom dneska :-D), protože budu na chatě.

Juli/Červenec - Jenson Button

Ranní káva se Sebem Vettelem

9. července 2012 v 10:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dobré ráno, jak jste se vyspali? Já fajn. Konečně jsem dospala to, co jsem nenaspala ze soboty na neděli. Na chalupě jsem totiž spala na na fukovací matračce a strašně blbě se na ní leželo a navíc jsem se pořád bouchala rukou do stolu (ležela jsem na zemi). Jak jsem se těšila na svojí postýlku :-). Skoro celou sobotu jsme byli v bazénu. Bylo to super. Včera večer jsme přijeli domů, já si objednala nabíječku na mobil a notebook do auta a šla jsem spát :-). Dneska jsem vstala okolo půl desáté. Udělala jsem si kafčo do nového hrníčku se Sebem ♥. Ještě dneska napíšu hodnocení včerješí Velké ceny Silverstonu (Velká Británie).


Turbopes Benďa a berňáček Bonnie

7. července 2012 v 11:09 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Zdravím vás. Tak co, jak si užíváte prázdniny? Já teď sedím v autě a čekám až se vrátí z Lidla. Jedeme za babičkou na chalupu, kde bude velká oslava (svátky, narozeniny). Včera večer jsem balila dárky a vůbec mě to nebavilo. Nemám ráda balení, ale rozbalování jo :D. Na chalupě budeme do zítřka a pak jedem domů, ale mě se nechce být v Práglu, takže nejspíš pojedu na chatu vlakem a oni za mnou přijedou v úterý. K. dal konečně dohromady motorku, ale nejdřív jí musí zajet a snad se mu zase nevysere píst.

Z chaty

4. července 2012 v 16:59 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Nazdárek všicí :-). Skoro před týdnem začaly prázky a hned po vysvědčení, které nedopadlo nějak světoborně (nejsem s ním spokojená, ale odpovídá mému úsilí.. teda kromě účta..), jsme jeli na chatu. Je tu skvěle. Už jsem se (ne)dobrovolně koupala v našem úžasně čistým rybníčku, kam chodíme s K. se psíkama. Blbnuli jsme na stavidle a já žuchla oblečená do vody. Jsem prostě šikovná :-D. Kromě toho, že chodíme se psíkama, tak hrajeme GTA, čistili jsme jeho motorku a nebo jsme venku. Včera jsem si něco přes dvě hoďky pokecala s jeho mamčou a jí díky mě rychle utíkala práce :)). Dala mi krásný červený kalhoty, který ji prý nejsou. Už se těšim až si je vezmu na sebe.