Červenec 2012

V Důlí na rybách

31. července 2012 v 16:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Předevčírem konečně K. dojel za pánem, který vlastní Důlí a dostal povolení tam chytat. Takže jsme tam včera a dneska byli. Včera to byl miniaturní úlovek. Malý vokounek :D. A dneska nic, ale já jsem tam moc dlouho nebyla, protože jsem musela jet domů na oběd a uklidit, protože za chvíli přijede teta s rodinkou :-).


VC Maďarska (Hungaroring)

30. července 2012 v 12:39 | Goldík |  F1 - Moje názory
Včera se jela poslední Velká cena před letní, 5ti týdenní, pauzou. Jelo se v Maďarsku. Závod byl suprový. Z pole position vystartoval Lewisl Hamilton, za ním Romain Grosjean a jako třetí Sebastian Vettel. Dia, tím myslím Fernanda Alonsa (tak ho nazývají na f1.sports.cz), odstartoval až z 6. místa a za ním byl jeho týmový kolega Filipe Massa, který když nebude dojíždět na dobrých pozicích, tak přijde o sedačku ve Ferrari. Musím pochválit celý Lotus, ten odjel skvělý závod, hlavně ten výjezd Kimiho Räikkönena z boxů byl úžasný. Krásně se tam dostal před jeho týmového kolegu Romaina. Seb taky jel suprově, stejně tak Mark Webber, ale ten mohl být výš, protože na to má :-).

Berušky

28. července 2012 v 16:59 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera odpoledne jsem otevírala vrata a na nich seděly v řadě 3 berušky, takže já si hned vyndala mobil a musela jsem to vyfotit :-D. Zkoušela jsem to na makro, ale bylo to strašně rozmazané... Škoda.

Dneska jsem si dala pěkný okruh na kole. Jela jsem s K., který jel na motorce a vždycky mi řekl, kam mam jet a já tam na něj čekala. Docela v poho. Rozhodně se mi na tom kole od něj (měla jsem ho v cykloservisu, o kterém jsem psala v předchozím článku) jede líp než na tom mým uskákaném vehiklu :D. Já se teď pokusím postavit rubikovku a budu asi zase muset umýt nádobí.. Tak se zatím (s)mějte! :-)


Dossenheim - ubytování (v Midori - the green guesthouse) a okolí

26. července 2012 v 21:09 | Goldík |  F1 - Moje fotky
Byli jsme ubytovaní v Dossenheimu, v malém, ale luxusním (podle mě) hotýlku asi 20 minut od Hockenheimringu. Hotel už jsem popisovala zde.
-----
Dneska jsem se byla projet na kole. Je to úžasný pocit, když jedete a víte, že se tam kácí stromy a vidíte jak jeden zrovna letí :-D. Sice jsem domu přijela splavená a zaflákaná, protože jsem jela po lesních cestách, ale bylo to super. K. se projel na motorce na trati. Já jsem ho natáčela a všimla si mě paní, co to tam udržuje a prý "Včera byl trénink vy dva." Tak já samozřejmně jela, ale on si tam ještě dal pár koleček :-D. Před chvíli jsme se vrátili z cykloservisu. Od pana profesionála 4ever jsme se zase dozvěděli spoustu novinek :-D. Teď budu muset umít nádobí..

Moje sbírka s F1

24. července 2012 v 17:39 | Goldík |  F1 - Moje sbírka
Moje sbírka s F1 se pomalu rozrůstá, ale stále nemám všechno, co bych chtěla :D. Nejvíc věcí, co bych chtěla je od RedBullu, kterému fandím :-). Možná ještě něco s Lewisem nebo Schumim.
Jinak mechanici od McLarenu mě fakt překvapili jejich bleskovou zastávkou, dobře oni! :) A teď zase zpátky k tématu :-).

Mám:

Chtěla bych:

Cesta do Německa a na okruh

24. července 2012 v 12:59 | Goldík |  F1 - Moje fotky
Cesta do Německa utíkala rychle, nebyly žádné kolony a nebylo ani moc aut, ale to se není čemu divit, když jsme jeli po půlnoci :D. No, vlastně bylo docela dost kamionů, ale ty naštěstí nezdržovali :-).

*To už jsme jeli po německé dálnici :-)


VC Německa (Hockenheim) - F1, GP2, GP3 a Porsche Mobil 1 Supercup

23. července 2012 v 17:19 | Goldík |  F1 - Moje názory
Forumule 1 - tréninky
První a druhý trénink ovlivnil déšť. Největším překvapením pro mě byl nejrychlejší čas Pastora Maldonada v druhém tréninku. Jakmile začalo prštet, tak Lotusy začali ztrácet, ale za to Schumi (potažmo Mercedes) začal lítat. Na suchu tomu bylo naopak. Kdyby se tyto dvě stáje spojili, tak mají perfektní auto jak do sucha, tak do mokra :D. Docela to šlo i Torro Rossu v trénincích, hlavně v druhém, tam se Danicel Ricciardo dostal na 7. místo. V prvním tréninku byl nejrychlejší McLaren (1. Jenson Button, 2. Lewis Hamilton), druhý trénink, jak už jsem zmiňovala, byl nejrychlejší Pastor a ve třetím tréninku, už suchém, byl nejrychjelší Fernando Alonso. Na konci druhého tréninku byly vyvěšeny rudé vlajky, protože Schumacher havaroval.

1.trénink > Button - Hamilton - Alonso - Schumacher - Peréz - Hülkenberg - Rosberg - Massa - Maldonado - Grosjean
2.trénink > Maldonado - Rosberg - Vettel - Peréz - Grosjean - Hülkenberg - Ricciardo - Button - Webber - Räikonnen
3.trénink > Alonso - Hamilton - Peréz - Räikonnen - Webber - Vettel - Maldonado - Massa - Kobajaši - Senna

Zpátky z ringu, teda spíš z Hockenheimringu :)

23. července 2012 v 13:19 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Hallo. Ich bin schon zurück aus Deutschland, wohin war ich auf dem Formel 1. Das war am besten!!! :). So gut, schon werde ich tschechisch schreiben :-).

Tak a teď už česky. :)

Dneska okolo půlnoci jsem se vrátila z Německa. Byla jsem tam s bráchou a taťkou na Formuli 1, která se jela v Hockenheimu. K hotelu, který jsme měli v Dossenheimu (20 minut od okruhu. A za těch 20 minut jsme jeli po 5 dálnicích! Liška, který nás navigoval, tak pořád chudák řikal "Sjeďte z dálnice." a "Frrr na dálnici." :D), jsme přijeli okolo šesté ráno, ale přihlásit jsme se tam měli až po třetí hodině, takže jsme jeli na okruh. Tam jsme byli mezi prvními, ale to bylo dobře, protože kdyby jsme tam jeli před desátou, tak už by jsme parkovali bůh-ví-kde. Cestu na Hockenheimring mají perfektně značenou. Nečekala jsem, že se tam dostanem tak jednoduše.

Gelové nehty: Červeno - modré > F1 RBR SV+MW

19. července 2012 v 22:29 | Goldík |  Gelové nehty
Dneska jsem si s pomocí mamky popsala nehty. Jsou s tematikou F1 :). Šok, že? V noci vyrážíme na Formule do Německa. Já se tak těším!!! :) Na nehtech mám napsáno černým lakem F1 R(ed)B(ull)R(acing) S(ebastian) V(ettel) + M(ark) W(ebber). Jsem zvědavá jaké to bude. Tak já se jdu dívat na Kobru (Nova), pak si dobalim věci a pojedem.


TIP! - Webové stránky

17. července 2012 v 21:59 | Goldík
Mám pro vás pár tipů na zajímavé webové stránky. Je možné, že je znáte, ale to je jedno :-). Pokud zase na nějakou narazim, tak ji sem přidám.

Na picjoke jsem nazarila dneska, když jsem se koukala na FB profil D. a tam měla upravené fotky právě z této stránky. Jsou tam různé koláže, do kterých si vložíš svou fotku a vylezou z toho zajímavé výtvory :-).

Na taaz.com si můžeš vyzkoušet jak na tobě bude vypadat ta či ona barva vlasů, jestli ti sluší víc kurdlinky nebo rovné vlasy, pak make-up, barva stínů a další. Určitě doporučuju :)

Originalky jsem našla díky tomu, že jsem hledala na heureka.cz hru na PC F1 2010, kde ji prodávají nejlevněji. No, a jako druhý mi vyjel tenhle obchod. Stáli jen 350 Kč (v Mironetu stojí přes 1000 Kč!) a to i s poštovným. Je to jeden z nejlevnějších obchodů prodávajících PC hry, možná tam seženeš hodně levně i hry na Xbox či PSP. Doručují 2 dny po odeslání a když objednáš do 15:30, tak ji máš následující den!

Na datábázi her si najdeš svou oblíbenou hru, kde máš její popis a když se zaregistruješ, tak můžeš o ní diskutovat a najdeš tam taky spustu videí a zajímavostí týkajících se hry.

To je zatím vše ;-)