Červen 2012

Repráčky

29. června 2012 v 16:00 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
A poslední fotka týkající se včerejška. Po Václaváku jsem šla s mamkou do Centráče nakupovat dárky. Příští víkend bude mega oslava (6 svátků a 1 narozeniny). No a mimo nakupování dárků jsem si v Albertovi koupila mini repráčky. Hrajou úžasně ^^. Mají úžasnej zvuk!!! :-)


Sebastian Vettel (RedBull Racing) - hrníček

29. června 2012 v 15:19 | Goldík |  F1 - Moje fotky
Včera před tím než jsem šla na Václavák, tak jsem si šla vyzvednout na poštu balíček. Asi měsíc jsem čekala na hrníček, který jsem si objednala přes Aukro. Je se Sebem (Vettelem). Moje sbírka s F1 se pomalu rozrůstá. Už mám kalendář a hrníček. Ještě bych chtěla puzzle, flasku a kšiltovku, kterou bych si nechala společně s kalendářem a hrníčkem v Německu podepsat :-). Už se těším na 19.července!!! :D


Michael Schumacher v Praze na Václavském náměstí :-)

29. června 2012 v 14:09 | Goldík |  F1 - Moje fotky
Včera jsem šla odpoledne na Václavák, protože tam měl být Schumi a BYL! :-) Bylo to úžasné vidět ho na vlastní oči. Chtěla jsem se s ním vyfotit a taky jsem chtěla jeho podpis, ale protože to nebyla autogramiáda, tak podpis dostalo jen pár šťastlivců ve předu. Někteří fanoušci a fanynky jsou až moc na něj ujetí :-D. Něco, jako když vidíte ty bláznivé fanynky na koncertech jejich oblíbených krasavců :D. Kromě Schumiho přivítala Praha prezidenta Mezinárodní automobilové federace (FIA) Jeana Todta. Na Václaváku se také objevil policejní prezident Petr Lessy, primátor Prahy Bohuslav Sobotka a další. Návštěva sedminásobného mistra světa a Jeana Todta byla v rámci kampaně Road Safety Day, kdy chce od roku 2011 do roku 2020 zachránit 5 milionů lidských životů... No, jako já nevím, ale když vidím, jaký má FIA bordel v pravilech F1, tak by mě zajímalo, jak chtěj zrealizovat tohle...


Blend - Lewis Hamilton

27. června 2012 v 19:10 | Goldík |  F1 - Grafika
Heleme se, on tu není jen Seb a Redbull, ale i LEWIS! Tuhle sezonu jezdí fantasticky, ale za to mu to perfektně serou mechanici. Ty pitstopy jsou jeden velký DĚS. Na to, že McLaren je top tým, tak u pitů to vypadá spíš na nějaký začátečnický tým (jako například Marusia, HRT..). I oni snad mají ty pity rychlejší. Docela mě pobavil tenhle článek (vyjádřila jsem se k němu > nick Bee Gee - druhý od shora :-)). Prej. "...protože vědí, že jsou dobří." Ha ha, dobrý vtip. Pobavil jsi mě Michaeli :-D.


Blend - Michael "Schumi " Schumacher

27. června 2012 v 12:59 | Goldík |  F1 - Grafika
Dnešek byl fajn. Do školy jsme šli až na osmou. Třída byla uklizená už když jsem tam přišla, takže pohoda. Potom jsem šla před školu prodávat budoucím prvákům učebnice (byla burza). Ze sedmi učebnic jsem prodala 4, ostatní asi půjdu dát do antikvariátu. Domu jsem přišla v půl desátý. Odpoledne půjdu za bráchou do družiny. Mají rozlučku s družinou a budou tam nějaký soutěže. Večer půjdu s mamkou na poštu vyzvednout můj hrníček.. huráá, čekám na něj přes měsíc!.., až ho budu mít doma, tak ho vyfotím, a mamka tam má taky něco na vyzvednutí.

Spiderman - kelímek

26. června 2012 v 14:49 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Upravenou fotku ze včerješka jsem nenašla, tak jsem si s ní znova trochu vyhrála :-). Úprava se mi líbí, použila jsem tam docela dost efektů, ale nepřijde mi to, že je to přeplácané.

Na minigolfu v Gutovce

26. června 2012 v 14:10 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Asi před hodinou jsem se vrátila z minigolfu. Byli jsme rozdělení asi na 4 skupinky, naše odcházela jako poslední, ale to bylo díky tomu, že jsme jako poslední dostali míčky a hůl. Čekala jsem, že mě to bude bavit, ale houby. Vůbec mě to nebavilo, nešlo mi to... Hůl jsem držela jak prase kost :-D. Ale nebyla jsem jediná, kterou to nebavilo. Baví mě spousta věcí, ikdyž se mi to nedaří, ale prostě k tomhle jsem nějak nenašla cestičku. No, z naší skupinky jsem skončila na posledním místě s 94 pokusy (18 jamek, každá max. 7 pokusů).

Teď možná udělám nějakou grafiku, potom musím dojít pro bráchu a večer se půjdu podívat s D. na mýho a D. bráhy vysoupení. :-)

Fotky přímo z hřiště žádné nemám, tak jsem vyfotila aspoň hrací kartu..


Spiderman a GTA San Andreas

26. června 2012 v 9:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včerejšek byl docela dobrý. Do školy jsem si vzala noťase, protože jinak bych se tam ukousala nudou. Na IKT jsme měli volno, takže jsem si četla novinky na f1.sports.cz a smála se tam nad některými příspěvky :-D. Druhou hodinu jsme měli dějepis. Tam nám vyprávěla ještě nějaký věci.. stejně jsme jí nikdo moc neposlouchal. Na EKO nám dala luštit z obrázků nějaká přísloví, ale já hrála GTA. Stejně tak na spojené hodině, kdy naše skupina měla mít PEK, ale byli jsme na účtu. Mysleli jsme si, že po hodině budeme moct jít domů, protože účto jsme už měli, ale omyl. Museli jsme tam tvrdnout ještě hodinu, ale co. Jako na předchozích dvou hodinách jsem hrála GTA. Jezdila jsem tam takový okruh a pokoušla se překonat svůj rekord. (O víkendu jsme se totiž s K. hecovali, kdo to dál rychlejc. Já to dala nejrychlejc za 5:02, ale on mi nevěřil.. hajzlík :D. Jeho rekord byl 4:48. Jelikož ten můj čas neviděl, tak jsem to musela jet znovu, ale už se mi nedařilo..).

Recenze - Rychle a zběsile 5 (2011)

25. června 2012 v 18:40 | Goldík |  Recenze (knihy, filmy...)
Před dvěma týdny jsme měli udělat na češtinu recenzi na libovolný film nebo knihu. Já jsem se rozmýšlela na co ji napíši. Nejdřív jsem ji chtěla udělat na Stmívání, pak na Maximální rychlost - Běh o život, ale o tom jsem vůbec nic nenašla, takže jsem si nakonec řekla, že recenze bude na Rychle a zběsile 5, které mělo v kinech premiéru minulý rok. Dostala jsem z toho za 2, byly tam nějaké chyby, ale opravila jsem jen ty, co jsem si pamatovala.
Mě slohovky, referáty a věci tohodle typu vůbec nejdou, takže to podle toho vypadá :-D.

Začátek a konec berte s rezervou, ten jsem si totiž vymyslela. Nechtěli se mi číst recenze na netu, takže tak. :-D