Duben 2012

Téma: SPORT

30. dubna 2012 v 16:10 | Goldík |  NT - má témata
Konečně začlo být teplo a tak většina lidí vyndavá kola a inline brusle. Inline moc nemusím, ale jízdu na kole miluju :-). Není nad to se projet na čerstvém vzduchu v přírodě :). Na chatě jezdím nejraději. Jo, je tam hodně kopců a většina cest je v terénu (taky se není čemu divit, když to jsou lesní cesty :D), ale mě to nevadí. Hlavně, že se dá někde jezdit. Dneska jsem měla naplánováno, že pojedu na chatu a půjdu se projet, ale nakonec to padlo, protože mi v noci bylo špatně.. Takže jsem docela našvaná. Tak snad zítra :)).
Sice nejsem moc sportovně nadaná, ale baví mě to a to je hlavní, ne?. Na těláku mě hodně baví florbal, kde mě dokonce už několikrát učitelka pochválila, že mi to jde a pak docela basket a vybíjená. Doma jezdím na rotopedu a chodím na H.E.A.T. I běhání mě baví. Nejlepší to je na chatě s kámošem. V Praze běhat nechodím. Samotné se mě nechce.
A ne že budete sedět doma na zadku, když je venku tak nádherně! Dělejte něco pro své zdraví ;). SPORTU ZDAR!

*Do dalších diskuzí se můžeš zapojit tady

Mobil bez foťáku

27. dubna 2012 v 18:09 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím vás tvorové lidského druhu :-). Týden jsem se tu neobjevila (článek, který je zveřejněný ve středu, tak ten jsem měla v rozepsaných a jen jsem klikla na "zveřejnit", takže jsem se tu nezdržela ani minutu). Na každý den něco bylo a o víkendu jsem byla na chatě. Bylo to tam skvělý!

V pondělí jsem se učila na úterý na test z eka a stejně to dopadlo tragicky a to jsem si věřila, že dostanu maximálně za 3, ale houby. Takže jsem byla celkem hodně naštvaná.

FA (část XII.) - 2011 - Téma: Lyžák v Itálii

25. dubna 2012 v 17:00 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Minulý rok jsme byli všichni prváci na lyžařském kurzu v Itálii, Aprice. Bylo to tam úžasnéé. Bylo tam teplo, sjezdovky upravené, pokoje velké, jidlo docela dobré, kolektiv...nedá se vyjádřit a celý týden nezapomenutelný! Hned bych se tam vrátila! Jo a zapoměla jsem říct, že na těch sjezdovkách nebylo moc lidí (oproti Špindlu). Prostě NÁÁÁDHERA! Fotila jsem o stošest, takže jsem přijela s kupou fotek. A tady do toho článku se pokusím vybrat pár nejlepších :-).
V Aprice bylo člověk potkal víc Čechů než Italů :-D. Když jsme byli naposledy nakoupit v místním maketu, tak nám ital řekl "Nashledanou". Sice trochu zkomoleně, ale bylo mu rozumět. To jsme docela koukali. A na větu "Čao bambini", kterou jsme slyšeli snad každý den se taky nedá jentak zapomenout :).

Výhled z našeho balkónu na sjezdovku

Když je při hodinách nuda,...

20. dubna 2012 v 19:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
...tak si kreslím. A zrovna dneska jsem se strašně nudila o češtině, tak jsem si vyndala papír, pastelky a začala jsem si kreslit. Teda spíš obkreslovat nápis Fanty a potom jsem si opět psala jména z F1 :D
1. a 2. hodinu jsem byla ještě docela čilá, ale pak to bylo čím dál tím horší. Na němčině jsem sotva viděla :D

PNG srdce - Mark Webber

20. dubna 2012 v 17:29 | Goldík |  F1 - Grafika
Včera večer jsem udělala další PNG srdce, ale už jsem ho byla líná zveřejnit a navíc nebyl ani čas. Opět s pilotem RedBullu Markem Webberem. :)

Labutě na Vltavě

19. dubna 2012 v 16:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera jsme šli se třídou na další exkurzi, do Betlémské kaple. Průvodkyně (asi 80ti letá), teda pokud se jí dá tak říkat, se pořád zasekávla opakovala se, přeskakovala z jenoho do druhého a pak se k tomu zase vracela... No, prostě její vyprávění bylo nic moc. Když jsem řekla profesorce, že jsem byla se základkou v B.kaply i v Památníku Haydrichiády, tak mi na to řekla, že jsem chodila na geniální školu :D. Opravdu mě pobavila..haha :D.
Asi tak po půl hodině jsme to měli za sebou a opět naše skupinka (10 lidí) šla k Vltavě. Já jsem se tam tentokrát zdržela přibližně hodinu...škoda. Opět tam byla srada. Byla bych tam dýl, ale musela jsem ještě jet něco vyzvednout a měla jsem doučování z aj a musela jsem se učit na dnešní test. Mrzí mě to, že jsem tam nebyla do konce, protože stejně ten test dopadl tragicky..byl strašně těžký.


Návod: Jak na PNG (srdce, hvězdu...) v PF studio

17. dubna 2012 v 19:09 | Goldík |  Bez názvu...
O návod Jak udělat PNG srdce si zažádal David, takže je věnovaný speciálně jemu ;). Pokusím se nějak vysvětlit jak na to. Snad to bude k pochopení. Já totiž umím perfektně vysvětlovat :D. Tak konec okecávání a jde se na věc.

Pár fotek od Vltavy

17. dubna 2012 v 18:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska jsme byli se třídou se podívat na Památník Haydrichiády (Resslova ulice). Moc se mi tam nechtělo, ale jsem ráda, že jsem šla, protože to co bylo potom, tak to bylo skvělé! ÚŽASNĚ STRÁVENÉ ODPOLEDNE S NIMA! :)
Po krátkém filmu a povídání o Haydrichiádě šla naše skupinka (10 lidí) do Alberta, kde jsme stejně nakonec nic nekoupili a pak jsme zamířili do McDonaldu na Anděl. Tam jsem si já s L. a P. koupila McBox a všichni jsme šli k Vltavě, kde jsme se najedli a....... :D
Tam jsem se zdržela asi do čtyř hodin. Pořídila jsem asi 9 fotek, ale sem dám jen ty, co uznám za vhodné :D Nebudu tu zveřejňovat vše, protože asi by ostatní nebyli spokojeni. Sice o mém blogu nevědí, ale stejně... :)PNG srdce - Ben a Semir

16. dubna 2012 v 19:49 | Goldík |  Grafika - Alarm für Cobra 11
Tak pro dnešek asi poslední PNG. Jdu se podívat na seminárku ze ZSV.. :/

PNG tlapka - Bendík

16. dubna 2012 v 17:19 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Tentokrát jsem místo srdce dala tlapku, protože v ní je kámošův pes Bendík. Je to takový malý střeštiprdlo :)