Březen 2012

Gelové nehty: Fialové

29. března 2012 v 18:49 | Goldík |  Gelové nehty
V pondělí mi mamka udělala opět nové gelové nehty. Chtěla jsem udělat nové, protože tamty byly už hrozné a taky jsem chtěla mít fialové, aby mi ladili k oblečení, co budu mít o víkendu na sobě na babiččiný oslavě narozenin. Sice jsou hodně jednoduché a vypadají jak nalakované, ale mě se líbí :-). Na oslavu se moc těším. Budeme tam celý víkend a hodlám si to co nejvíce užít :-D. Bude tam spousta lidí.


Dotazník

28. března 2012 v 18:30 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zdravím všechny :-)
Dnešek byl celkem ok. Sice totálně nepobírám účto, ale to se snad časem podá. Teď si půjdu dělat výpisky ze ZSV a z dějáku. Ale o tom jsem vůbec psát nechtěla :-D

Ve škole máme předmět Projektový seminář (PKS). Na začátku roku jsme si měli vybrat z čeho chceme mít PKS. Já si vybrala informatiku (IKT). Poté nám dali vybrat na jednotlivých předmětech témata. Já a L. jsme si vzali téma "Mobilní telefon - Fenomén dnešní doby". Za ten půl rok jsme odvedli dost práce a strávili jsme nad tim spoustu času. Ve wordu máme už asi přes 20 stránek a v powerpointu přes 20 slidů. Náš další úkol byl následující. Dotazník. To jsme splnili. A teď to máme rozeslat po všech čertech a tak to rozesílam opravdu všude :-D. FB i blog. Takže, ti kteří by mi chtěli pomoci získat dobrou známku, tak dotazník můžete vyplnit ZDE. Zabere vám to max. 2 minutky. Musíme mít co nejvíce výsledků, abychom z toho mohly udělat nějaký závěr (popř. grafy). Předem děkuji za vyplnění ;). Já se poroučím. (S)mějte se krásně a užívejte si krásného slunečného dne.

Korunní čokoládová

25. března 2012 v 18:09 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera odpolene jsme byli na chatě a cestou tam jsme se stavovali v Benešově v Lidlovi. Já jsem si tam vzala Korunní čokoládovou. Je to perlivá voda s příchutí čokolády, že bych z ní byla nějak unešená, to ne, ale je tak průměrná :-)


Magnetikum - Koncert (XT3 club)

25. března 2012 v 11:19 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera večer jsem jela s E. na koncert Magnetiků. Bylo to skvělé! Sice jsme tam přijeli asi tak o hodinu dřív (stejně to bylo nakonec celé posunuté o 2 hodiny!). Takže jsme stihli ještě další dvě skupiny, co hráli před nima. V té první skupině, na kterou jsme přišli byli strašní tragédi. Měli tam strašně moc nástrojů, zpěvák nebyl slyšet, v písničce bych řekla, že zazpíval takových pět slov (jedna písnička měla podle mě asi tak 5 minut..) a pořád měli problémy s technikou. Takže strašné :-D. No a po těch dvou hodinách jsme se konečně dočkali Magnetiků :-). Byli skvělí! Až na toho zvědavýho chlapa, kterej nás poslední půl hodinu otravoval :-D

*Omlouvám se za tu kvalitu, ale bohužel můj mobil nefotí moc dobře ve tmě. Fotku jsem poupravila, aby tam bylo aspoň něco vidět :-)

PS: Hlasujte PROSÍM pro mě TADY (jsem v anketě jako první)

Téma: Internetové diskuze

23. března 2012 v 13:30 | Goldík |  NT - má témata
Dalším tématem jsou Internetové diskuze. Původně jsem toto téma vůbec neměla na seznamu, ale když si poslední dobou projížím diskuze na f1sport.cz, tak mě to nakoplo k napsání tohoto článku. A proč? Začnu hezky od začátku.

Veletrh Fiktivních firem a Matějská pouť

22. března 2012 v 20:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dnes jsme byly se školou na tom Veletrhu Fiktivních firem. Byla tam celá naše škola, ale taky se není čemu divit, když to pořádá FF Antre, která je z naší školy. Asi tak hodinu jsme se zdrželi na Veletrhu FF (VFF byl v areálu Matějský - Incheba Arena). Jelikož měli ještě atrakce zavřené, tak jsme si zašli do McDonaldu na jídlo. Já, L., L. a P. jsme si dali McBox (pro 2). No a potom jsme se vrátili zpět na Matějskou. Třikrát jsme byli na Autodromu, jednou na Break Dance, na horské dráze (velké) a holky šly ještě na Booster a ještě byly na jedné šílené atrakci (Inversion XXL), ale ta nevím jak se jmenovala. Takže dnešek byl skvělý. Sice jsem teď mírně unavená, ale stálo to za to! :-D

*Z Veletrhu FF

Volno

21. března 2012 v 14:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska ve škole byla strašná nuda a měli jsme strašně debilně udělaný rozvrh. Spousta učitelů chyběla (buďto jsou nemocní nebo na lyžáku s prvákama nebo byli Veletrhu Fiktivních firem), takže nám odpadli nějaké hodiny a nebo byly suplované, ale to by tak nevadilo. Horší bylo to poskládání hodin. První hodina byla matika, druhá a třetí volno, čtvrtá hodina bylo IKT - supl, takže opět volno, pátá hodina němčina a poslední hodina ekonomika a tam jsme měli praktikantku. Nechápu, proč nám dali ty dvě volné hodiny. Taky nám to mohli nějak jinak uspořádat.

Valentýnské srdíčko

20. března 2012 v 19:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Valentýn byl sice už před více než měsícem, ale to nevadí. Předevčírem našla mamka v mrazáku buchty ve tvaru srdíčka, které dělala na Valentýna. Já jsem v tu dobu nebyla doma. Měla jsem jarní prázdniny a byla jsem na horách. Buchty (tvarohové) byly moc dobré *mňam*. Ještě teď se olizuju až za ušima :-D


Sebastian Vettel & Mark Webber - blend

20. března 2012 v 14:09 | Goldík |  F1 - Grafika
Vytvořila jsem další blend s Formulí 1. Použila jsem fotky, které můžete vidět na pozadí předchozích blendů s F1. Použila jsem tam červenou a modrou barvu, což jsou barvy RedBullu :). Dala jsem tam jak Seba tak i Marka. Mám je oba ráda. Mimochodem, teď jsem si nějak oblíbila i Hammiltona, takže tu můžete čekat i blend s ním :-).


Staré auto

18. března 2012 v 20:59 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska dopoledne jsme jeli do Průhonic nakupovat. Jeli jsme tam hlavně kvůli bráchovi, protože potřeboval boty a rodiče mu chtěli koupit kopačky. Prošli jsme všechny sporty (Gigasport, Intersport a Sportisimo). Kopačky jsme nesehnali a jedny boty jsme koupili v Lidlu, tam jsem si já kopila bundu a mamka mi koupila triko. Druhý boty jsme bráchovi koupili v Albertu. Když jsme nasedali před Intersportem do auta, tak tam přijelo auto, které člověk každý den nevidí. Bylo nádherné, ale jelikož se nevyznám moc v autech, tak nevím, co to bylo za značku. Počkali jsme až majitel odejde a pak jsme fotili :D.