Únor 2012

Sobotní návštěva paní Mouchy

29. února 2012 v 14:49 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
"Je sobotní večer. Já ležím v posteli, mám rozsvícenou lampičku a čtu si knížku. Najednou slyšim vedle sebe nějaké bzučení. Kouknu se a koho to na té zdi vidím...mouchu. Vezmu si mobil a začnu fotit."

Moucha se fotí celkem špatně. Jako kdyby věděla, že si jí fotim. Pokaždné když jsem se k ní jen trochu přiblížila, tak ona začala létat jak splašená. Ona nějak extra nezučela, což mě překvapilo. Většinou jsou mouchy hlučné a otravné. Tadyta asi byla vychovaná :D. Vzniklo docela dost fotek, ale jen 5 (z 54) je povedených a ty sem dám.

Nepřipomíná vám ten začátek "Je sobotní večer..." jako začátek Máje? :D Sice tam to je v minulým a věta byla úplně jinak, ale stejně mě to tak zní. Vám ne? Asi nejspíš ne. Mě z té školy začíná docela dost hrabat.Čína má talent 2011 - 12tiletý chlapec Uudam zpívá své zesnulé matce.. ( CZ titulky )

25. února 2012 v 22:20 | Goldík |  Oblíbené písničky, klipy, videa...
Tohle prostě musim dát na blog! :) Nádherné video, smutný příběh. Když toho chlapečka hodnotili, tak mi tekly slzy. Chudák přišel o své rodiče hodně brzo. O maminku v 8 letech a o tatínka v 11. Doporučuju vám to shlédnout! Ten chlapeček zpívá nádherně!


Vzpomínka na lyžák v Aprice (Itálii)

25. února 2012 v 11:59 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Nedávno jsem si uklízela na mé nástěnce, protože jsem ji už měla plnou a docela jsem se divila, že už tou tíhou nespadla. Narazila jsem tam na mapku Aprici, kde jsme byli na lyžáku. Zase bych tam jela :). No, a na konci jsme dostali šátky za odměnu, ten kdo byl hodný. Jeden pokoj ho myslim nedostal.
Můžete se těšit ještě na fotoarchív, kde dám fotky, které jsem tam vyfotila :).

*šátek Aprica ♥

FA (část IX.) - 2011- Téma: Vrchlabí

24. února 2012 v 17:30 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Opět jsem prolejzala staré fotky a narazila jsem fotky z ledna minulého roku, které jsem fotila ve Vrchlabí, když jsme šli od tet. Pořídila jsem jich hodně, ale sem dám ty nejpovedenější. Ještě chystám další část FA, ale neprozradím, co tam bude :).


Formule 1 2012 - Velká cena Německa//Großer Preis Santander von Deutschland

24. února 2012 v 14:19 | Goldík |  F1 - Moje fotky
Minulý týden, když jsme byla ve Vrchlabí, tak nám domů přišli objednané vstupenky na Formule 1 do Německa. Čekali jsme, že je pošlou až někdy v červenci, ale máme je už teď. Já se tam strašně těším. Doufám, že se mi povede vyfotit se s Vettelem a Webberem. Už aby byl konec července! :) Těším se tam jak malé dítě :D. A ten hotel, ve kterém budem ubytovaní je fakt luxusní. Vůbec nevypadá na to, že je ***. Já bych ho tipovala na *****(náhled).
-----
Dneska ve škole pohoda. Byla jsem tam jen 3 hodiny :). Nic jsme nepsali a nic moc jsme nedělali. Ale na příští týden toho zase máme tři prdele, takže celej víknend bude zabití školou :/. Ach jo. Nepamatuju si, kdy naposled jsem měla volný víkend.. Za chvíli půjdu k babičce, přetáhnout jí fotky z foťáku do ntb a rozposlat je.

*To žlutý jsou špunty do uší

Z dnešní oslavy :)

23. února 2012 v 21:10 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska jsme dooslavovali moje a taťky narozeniny a mamky svátek. Bylo to dobré :). Bylo hodně dobrého pitíčka a jídílka :D. Mňam. Ale jinak zbytek dne stál za prd. Aspoň že zítra mám jen 3 hodiny.


Svačino-oběd v McDonaldu

22. února 2012 v 20:00 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera jsme byli místo tělocviku bruslit. Byla docela sranda, ale byli tam nějací prcci a neustále nám padali pod nohy, ale i tak jsme se vyblbli :). Učitelka nám povolila odejít o půl hodiny dřív a řekla, že si můžeme zajít na čaj, případně do Mekáče. A kam si myslíte, že jsme se vydali. No, samozřejmě, že do Meka. To jste nečekali, co? :D Takže v Mc jsme zabrali celý jeden stůl a koupili jsme si toho docela dost. Trošku jsme jim zvýšili zisk za den (ach ta ekonomika..:D) :D. Já si dala Caffé Laté, jablečnou taštičku a Snack wrap (chicken). Dobrůtka. Do Meka moc nechodím, ale kdyý už tam jdu, tak to stojí za to. Měli jsme půl hodiny na vrácení do školy a myslíte si, že jsme přišli přesně..Ne, nepřišli. Přišli jsme přesně se zvoněním :D. Ty dvě hodiny byly skvělé! :) A nejlepší byla babička z dědou u tramvaje. My jsme tam byli, tak trochu rozlezlí po celém chodníčku (čekali jsme na tramvaj) a oni šli okolo nás. A prej ta babča."To se musíte, tak roztahovat." Tak jsme se trošku stáhli a bavili a smáli se dál a ten dědula:" Cha, aby jste se náhodou nepochcali." Všichni jsme z něj dostali nehorázný výtlem :D.

*Nebojte se, neměla jsem dvojtou porci, ale to samé co jsme měla já, měla i L. :)

Zima za oknem

21. února 2012 v 6:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dobré ráno člověci :). Jak jste se vyspali? Já celkem dobře. Jelikož jsem tak šikovná a nastavila jsem si budíka o hodinu dřív, tak proto tady straším tahle brzo. Dneska odpoledne nevím jak budu stíhat, tak zbytek fotek (dvě fotky) z v Vrchlabí dam teď. Ještě bych brala další prázdniny.

*Fotkám jsem přidala jas, kontrast a sytost

Jarní prázdniny 2012 - Herlíkovice a Kněžický vrch

19. února 2012 v 14:09 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Prázdniny byly skvělé. Já jsem si je prodloužila. Na hory jsem jela už ve čtvrtek odpoledne. Další den jsme šli na sjezdovku. Na Kněžický vrch. Bylo to nic moc, protože mi to nejelo. V sobotu jsme jeli vyzkoušet Bubákov a Žalí (Herlíkovice). Překvapilo mě, že tam nebylo ani moc lidí. Když odjeli rodiče s bráchou, tak jsme s babičkou mastily karty. Babička vyhrávala. V úterý odpoledne přijela kámoška (M.). To ještě hezky svítilo sluníčko. Ve středu jsme jeli opět do Herliček, ale byla válnice, takže spodek sjezdovky byl docela freeride :D. Sice jsme byly bílé a málem jsme odletěly, ale bylo to bomba. Večer jsme byly na bowlingu a jako vždy jsem prohrávala, ale užily jsme si to. Ve čtvrtek jsme taky jeli do Herliček, ale už nebyla naštěstí válnice, jen sněžilo. Na Bubáku bylo hodně školiček, tak jsme přejeli na Žalí. Oba dny jsme obědvaly na Bubáku. Měli jsme pizzu a druhý den langoše *mňam*. V pátek ráno M. odjela a s babičkou jsme zasejc mastily. V noci přijeli rodiče s bráchou. No a včera jsme byli lyžovat a snowboardit. Dneska jsme se vydali na Labskou, ale kvůli počasí jsme se vrátili domů. Ty prázdniny nějak rychle utekly. Tfuj. Ještě bych brala další týden, ale co se dá dělat. Zítra "hurá" do školy.

Na Kněžickém vrchu

Zamrzlé Labe

17. února 2012 v 20:29 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dneska jsem šla nakoupit. Už sníh začíná být sračkoidního typu..fuj. Kaluže, sníh je hnědý, barevný od psů a prostě už to neni to, co bylo ještě včera. Když jsem šla po mostě, pod kterým protéká Labe, tak jsem vytáhla mobil a vyfotila jsem jeho aktuální stav. Je zamrzlé a zasněžené. Chodníky na mostě jsou hrozně úzké, takže když okolo vás projede kamion, jako se stalo mě, tak je to fakt ňamka. Člověk je pocákaný od hlavy až k patě.

Tady vidíte ten most