Leden 2012

Pololetní vysvědčení

31. ledna 2012 v 19:59 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Dnešek celkem ušel. Hned první hodinu jsme psali matematiku. Teda oni psali. Já ne, já jsem se vymluvila, že jsem měsíc chyběla a prošlo mi to. V účetnictví dávala známky z písemky, kterou budu psát asi příští týden. Při dvouhodinovce tělocviku jsme vzpomínali s holkama na lyžák. Necvičilo se, protože učitelka byla u doktora a přišla, když bylo asi 15 minut do konce hodiny. Na němčině jsem myslela, že budu psát pololetku, ale.. Ostaní psali slovíčka a věty z lekce, na kterou jsem chyběla a mě si profesorka zavolala, že se domluvíme na tý pololetce co jsem nepsala (a dostáváme se k tomu ale...). Nejdřiv se podívala, co jsem měla za známky v minulém pololetí a co mi dala na vysvědčení. Její konečný verdikt byl takovýhle: "Pololetku psát už nemusíte.". V tu chvíli jsem byla happy. Kdo by taky nebyl, že? No a taky mi řekla, co všechno dělali a co mam dohnat. Poslední hodinu se mělo rozdávat vysvědčení, ale jelikož jsme měli češtinu, na kterou máme naší třídní, tak vysvědčení se nekonalo, protože si usmyslela, že nechce přijít o hodinu a že nám vysvědčení rozdá po vyučování.

Zase zpátky do školy//Wieder zurück zur Schule

29. ledna 2012 v 18:09 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zítra jdu asi po měsíci nicnedělání do školy. (Skoro) Celý leden jsem byla nemocná. Když mi L. minulý týden posílala oskenované sešity, tak mi byl šoufl. Všechno jsem už opsala/vytiskla. Předevčírem mi E. poslala další skeny z eko, němčiny, zsv a angličtiny a připsala mi do mailu, co všechno se bude příští týden psát..ehm, zase se mi udělalo mírně nevolno. Teď čekám ještě na skeny od L. (zbytek předmětů - mat, děj a čj). Kromě písemek co jsou naplánované, tak já dopisuju němčinu - pololetku a doklasifikaci ze zsv.
V pondělí se bude psát účetnictví, ale jelikož jsem na látky, ze kterých se bude psát chyběla, tak se pokusim domluvit s profesorkou na jiný den. V úterý budeme psát němčinu - slovíčka + já dopisuju pololetku a matiku - aritmetická posloupnost. Ve čtvrtek píšu doklasifikaci (kvůli podělaným procentům!) ze zsv a všichni píšeme dějepis. Takže docela dost nabitý týden. Aspoň že jsou v pátek polotetní prázdniny ;).
Na fotce je cvičebnice z němčiny, kterou používáme. Od studio d máme i učebnici. Je to druhý díl. První díl (červený) jsme měli celý prvák a 1.pololetí druháku. Kolik si myslíte, že takováhle srandička stojí (cvičebnice a učebnice)? Jen vám řeknu, že jsou pěkní vydřiduši. Je to hodně velká částka. Vaše tipy pište do komentářůa hlasujte v anketě ;).
Abych nějak dohnala matiku a účetnictví, tak půjdu zítra k L. a ta mi to snad nějak vysvětlí. Nevím, jak budu tenhle týden na blogu, ale nejspíš se tu objevovat moc nebudu. To je asi vše, co jsem chtěla napsat :). Užijte si zbytek víkendu.

Leden 2012 - Michael Schumacher

28. ledna 2012 v 20:30 | Goldík |  F1 - Kalendář 2012
Minulý rok jsem si v Drážďanech koupila nástěnný kalendář s Formulí 1, na každý měsíc tam je fotka s jedním z pilotů F1. Na začátku měsíce vyfotím aktuální kalendář s jezdcem. Vím, že už je konec ledna, ale já jsem s k tomu dřív nedokopala. Omlouvám se. Snad se mi už bude dařit fotit ten kalendář dřív než na konci měsíce. Mě se zdá, že leden nějak rychle utekl, ale to bude asi tím, že jsem byla celý měsíc doma v posteli :/.

Na Sebastiana Vettela si budu muset počkat ještě dlouho. Je skoro na konci roku :(.

Jako 1.pilot F1 je Michael Schumacher (Januar/Leden)

Poker

28. ledna 2012 v 18:00 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Asi před rokem jsem si na aukru koupila poker v dřevěném kufříku. Kufřík mi přišel polorozpadlý, ale nereklamovala jsem to. Opravila jsem si ho a ještě pořád drží po hromadě.
Už jsem ho s taťkou dlouho nehrála a to bych měla napravit :D


Párkovo-kečupovo-houskový smajlík

27. ledna 2012 v 16:20 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Chtěla jsem zase něco vyfotit, ale nevěděla jsem co. K obědu jsem mě a bráchovi ohřívala párky a napadlo mě, že bych z nich mohla udělat smajlíka, ale jenom s párkama mi to přišlo takový nijaký. Vzala jsem si kaiserku kousek jsem utrhla a použila jsem to na nos. Ty červené fleky jsou z kečupu a mají to být tváře.


Miro Šmajda - blend

27. ledna 2012 v 14:40 | Goldík |  Grafika (bledny, upravené fotky atd..)
Další blend, který není s Kobrou 11. Je s mým oblíbeným zpěvákem Mirem Šmajdou. Můžete si ho pamatovat z první řady Československé SuperStar, kde skončil na krásném druhém místě :-)
*Více mé grafiky zde

Kobra 11 - Tragické odchody

26. ledna 2012 v 17:40 | Goldík |  Má videa - Alarm für Cobra 11
Včera jsem se dostala k 11.sérii a po shlédnutí pilotního filmu Na život a na smrt, kde přišel Tom Kranich o život, mě napadlo, že bych mohla udělat video s tragickými odchody. Já tyhle díly nemám ráda, kde umře někdo, kdo patří do týmu Kobry. Pro mě byla největší rána, když byl zabit Tom v již zmiňovaném pilotním filmu a pak také smrt Hotteho Herzbergera v pilotním filmu 72 hodin strachu (16.série). Na tenhle díl se moc netěším až bude nadabovaný. Mě stačí, když rozumím pár slovíček (vět) v němčině, vidím výrazy Semíra a ostatních a ještě když k tomu dají ty smutné písničky. Nejhorší je to v té češtině (no, ono i v němčině), to pak neudžim slzy a už tečou (jako včera) :'(.

Nej články za měsíc PROSINEC

26. ledna 2012 v 16:29 | Goldík |  Nej články za měsíc...
Sice jsem prosinci napsala článků o něco víc než v listopadu, ale z toho bylo pár článků rozcestníky a ty se nedají moc počítat jako články, takže vybírání bylo těžší. Snad jsem vybrala ty nej nej :)
Další články najdete v archívu :-).

Nej články za měsíc LISTOPAD

25. ledna 2012 v 22:10 | Goldík |  Nej články za měsíc...
Premiérový přehled "Nej článků za měsíc LISTOPAD". Vyberu 3 nejzajímavější články, které jsem za tento měsíc napsala. Článků jsem napsala poměrně málo, takže by to nemusel být ani takový problém najít ty 3 nej :)
Tak to jsou ty nejlepší články za měsíc Listopad :)

Nej články za měsíc...

25. ledna 2012 v 20:00 | Goldík |  Nej články za měsíc...
Napadlo mě, že bych mohla na začátku měsíce vybrat ty nejlepší články z předchozího měsíce. Vybrala bych 3-4 nejlepší články (za uplynulý měsíc), které uznám za vhodné a pokud byste nesouhlasili a našli jiný, tak se budete moc ozvat :). Něco podobného je na autorském klubu, tam se rubrika jmenuje "výčet článků", ale nedělají to po měsíci.
Mám vybrat i Nej články za měsíc listopad a prosinec? Za říjen nebudu dělat vůbec, protože jsem začala na konci měsíce a tudíž není moc z čeho vybírat :).