Ježíšek byl štědrý! ♥ :)

29. prosince 2011 v 18:29 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Po týdnu se vám zase hlásím. Myslela jsem, že se tu objevím až po Novém roce, ale prdlačka, jsem tu už teď :).
Opět jsem změnila layout, tamten se mi nelíbil, tak jsem se vrátila k původnímu. S ním jsem spokojena nejvíce, ale o tom jsem vůbec psát nechtěla, to je úplně od tématu :D. Omlouvám se! :)
Vánoce byly skvělé! Měli jsme dvoje, jako každý rok. Dvacátéhočtvrtého byl 1. Ježíšek. Dostala jsem HDD Samsung 750 GB, kabelku od Pumy, trička, noční košili, dvoje naušnice, mikinu, vestu, USB lampičku, řasenku a F1 2011 (PC hra). A dvacétéhopáteho odpoledne přišla k babičce teda s bratránkem a strejdou, který přinesli nějaké dárky. Já dostala UV gel a podložku pod notebook. S letošním Ježíškem jsem nad míru spokojená.
No a jelikož jsem dostala F1 2011, tak vás chci upozornit, že nebudu na blogu tolik aktivní jako jsem byla do teď. Proč? Protože budu hrát efjedničky. Mojí karieru začínam s týmem Virgin. Zatím má průměrná pozice po 6 závodech je 24 (z 24) a nejlepší pozice je 22. Pokud se nepolepšim, tak nejspíš asi dostanu padáka až mi skončí "smlouva" :D. Jsem se těšila jak hned od začátku budu jezdit s Redbullem, ale houby. Ani za Toro Rosso nemůžu jezdit, sakra. Doufám, že se časem dostanu alespoň do toho TR :D.
Užijte si zbytek roku 2011 a pořádně oslavte příchod roku 2012! Neopijte se a nepřejezte :). Jak na Nový rok, tak po celý rok :)
To je asi všechno, co jsem chtěla i nechtěla napsat.
Goldík vám přeje šťasný Nový rok!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AnoShek AnoShek | Web | 29. prosince 2011 v 18:55 | Reagovat

Taky no, ale jsou lidé kteří tomuto nerozumí a pro ně je dělaná tahle stránečka =)

2 Opti-Mystique Opti-Mystique | Web | 30. prosince 2011 v 19:55 | Reagovat

Huu! To je úžasný! :D Chtěla jsem si tu hru ehm.. ehm.. ehm.. stáhnout :D ale zatím jsem se k tomu nějak nedostala... :D  Tak snad později :D
Nechtěla bych jezdit za Virgin :D Jéééžííšmarjá :D ale budu ti držet palce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama