Prosinec 2011

Ježíšek byl štědrý! ♥ :)

29. prosince 2011 v 18:29 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Po týdnu se vám zase hlásím. Myslela jsem, že se tu objevím až po Novém roce, ale prdlačka, jsem tu už teď :).
Opět jsem změnila layout, tamten se mi nelíbil, tak jsem se vrátila k původnímu. S ním jsem spokojena nejvíce, ale o tom jsem vůbec psát nechtěla, to je úplně od tématu :D. Omlouvám se! :)
Vánoce byly skvělé! Měli jsme dvoje, jako každý rok. Dvacátéhočtvrtého byl 1. Ježíšek. Dostala jsem HDD Samsung 750 GB, kabelku od Pumy, trička, noční košili, dvoje naušnice, mikinu, vestu, USB lampičku, řasenku a F1 2011 (PC hra). A dvacétéhopáteho odpoledne přišla k babičce teda s bratránkem a strejdou, který přinesli nějaké dárky. Já dostala UV gel a podložku pod notebook. S letošním Ježíškem jsem nad míru spokojená.
No a jelikož jsem dostala F1 2011, tak vás chci upozornit, že nebudu na blogu tolik aktivní jako jsem byla do teď. Proč? Protože budu hrát efjedničky. Mojí karieru začínam s týmem Virgin. Zatím má průměrná pozice po 6 závodech je 24 (z 24) a nejlepší pozice je 22. Pokud se nepolepšim, tak nejspíš asi dostanu padáka až mi skončí "smlouva" :D. Jsem se těšila jak hned od začátku budu jezdit s Redbullem, ale houby. Ani za Toro Rosso nemůžu jezdit, sakra. Doufám, že se časem dostanu alespoň do toho TR :D.
Užijte si zbytek roku 2011 a pořádně oslavte příchod roku 2012! Neopijte se a nepřejezte :). Jak na Nový rok, tak po celý rok :)
To je asi všechno, co jsem chtěla i nechtěla napsat.
Goldík vám přeje šťasný Nový rok!

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2012!

23. prosince 2011 v 18:40 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Zítra je Štědrý den, na který se všichni těšíme :-). Je neskutečné jak ten rok rychle utekl. Tak bych vám chtěla popřát bohatého Ježíška, hodně dárečků, pohodu a jezte opatrně kapra, ať neskončíte na Štědrý večer na ambulanci. Taky vám chci popřát, aby jste do nového roku 2012 vstoupili správnou nohou. Staré dobré přísloví praví:"Jak na nový rok, tak po celý rok.". Já jdu balit dárky a připravovat se na zítřek. Užívejte si vánoční svátky. Loučím se s vámi pro tento rok.

PS: Taky vás štve, že všude cpou Santu? Mě to vadí hodně. Santu ať si nechají v Americe! My máme přeci Ježíška, ne? Jo, MÁME!

Těsím se na vás v roce 2012
Goldík

My favourite (CZ) songs III.

23. prosince 2011 v 17:10 | Goldík |  Má videa - ostatní
Včera jsem si nainstalovala nový program - Windows Movie Maker. Předchozí videa jsem dělala ve Ulead Video Studio. Ve WMM se mi pracuje mnohem líp. Už tam nebudou obrázky, ale sestříhala jsem videoklipy mých oblíbených písniček. Myslím si, že je o hodně lepší než MFS I. a MFS II.. Ve videu jsou moje 3 české písničky (Chinaski - Duše z gumy, Magnetikum - Facebook a Nightwork - Tepláky), které patří k mým nejoblíbenějším :-). Až bude čas, tak udělám další video, ale nebude to MFS, bude to pokračování K11 :-).

*PIšte svoje názory :-) Děkuju.

FA (část VI.) - 2010 - Téma: Pepa Kapr

23. prosince 2011 v 11:00 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Minulý rok mamka dostala od kolegyň v práci živého kapra, který nám plaval den ve vaně. Řekla jsem si, že když je ten den před Vánoci, tak že bych sem měla dát nějakou fotku s vánoční tematikou :-).

Nightwork - Vánoční čas/Christmas time


Magnetikum - Facebook (2011) > videoklip

22. prosince 2011 v 22:20 | Goldík |  Oblíbené písničky, klipy, videa...
Kluci asi před měsícem předváděli svůj premiérový videoklip na písničku Facebook. Já jsem si ho pustila až dneska a moc se mi líbí. Myslím si, že se jim opravdu povedl :-). Některé scénky jsou vtipné. Mě se nejvíc líbí ten konec s "FB obličeji". Pište své názory :-)

FA (část V.) - 2008 - Téma: Itálie

22. prosince 2011 v 17:30 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Včera jsem si znovu projížděla staré fotky a narazila jsem na spoustu složek, u kterých si myslím, že by se mohli zveřejnit :-). V tomto článku budou fotky z dovolené v Itálii. Fotila jsem mým starým mobilem (Sony Ericsson w810i). Bydleli jsme v Palmové riviéře (nevím už jak se to tam jmenovalo) a na výlet jsme jeli do San Benedeta.

PS: Tohle je poslední článek, kde bude můj podpis. Už mě nebaví "podepisovat" každou fotku (možná se budu "podepisovat" jen tam, kde bude jen jedna fotka), takže je budu dávat, tak jak byly vyfoceny, ale chci vás poprosit, aby jste NEKOPÍROVALI a kdyby jste si to chtěli okopčit, tak jedině se ZDROJEM! Děkuju.

Deutschland > Sachsen > Dresden > Weihnachtsmärkte

22. prosince 2011 v 11:50 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
V úterý jsem jela do se školou do Drážďan. Když jsme přijeli do Drážďan, tak jsme si všichni mysleli, že všichni půjdeme do Zwingeru, ale omyl. Dali nám hned rozchod, který byl na 6 hodin. Takže jsme asi 5x prošli vánoční trhy a 5x ochodní centrum Almarkt galerie. Tam jsem si koupila kalendář s Formulí 1 a dvoje naušnice. Na trzích jsem si koupila prstýnek a svařák (jablko se skořicí). Dávali ho do hrnku, platila se za něj záloha 2,50 €, buďto jsme si ho mohli nechat nebo ho vrátit a oni by nám dali zálohu. Já si ho nechala, abych měla na Drážďany alespoň nějakou vzpomínku :-). Bohužel nemám žádné fotky z trhů, což mě mrzí. Tak vám sem dám alepoň fotku hrnku a toho kalendáře. Jinak výlet byl skvělý, hodně jsme se nasmáli. Já jsem se ptala prodavačky, kde najdu obchod z CDčkama a knihama a moje věta vypadala takhle (německo-anglická :D): "Wo finde ich CDs or book geschäft?" :D


Gelové nehty: Stříbrné

22. prosince 2011 v 11:20 | Goldík |  Gelové nehty
Včera večer jsem si udělala nové nehty, protože tamty už byly odrostlé a nebylo to hezké. Opět jsou jednoduché, ale v jednoduchosti je krása, ne? :-) Na to, že jsem si je dělala sama, tak se mi líbí a doufám, že mi vydrží dlouho. Konce mám stříbrné a na palci mám hvězdičku.


My favourite songs II.

21. prosince 2011 v 19:20 | Goldík |  Má videa - ostatní
Tak, přináším vám tu druhou várku mých oblíbených písniček. Opět s videem nejsem moc spokojená, ale nevadí. Tentokát tam je Bruno Mars, Nightwork a Jason Derulo. Až budu mít čas, tak se pokusím udělat další video. Mám dokoce i nápad, jak by mohlo vypadat, ale nejdřív musí být ten čas. Doufám, že už bude lepší než tohle video :-).


My favourite songs I.

21. prosince 2011 v 16:20 | Goldík |  Má videa - ostatní
Tohle video jsem dělala v lednu. Je to mé první video, které jsem kdy dělala. Mě se nelíbí, ale co, je úplně první. Učení z nebe nepadají, takže snad budou lepší :). Dala jsem tam 3 písničky, které patří mezi mé oblíbené. Samozřejmě, že jich je víc, ale kdybych je dala do jednoho videa, tak za prvé by to video bylo na 30 hodin a za druhé by nešlo ani nahát, protože na streamu je maximum 500 MB. Video jsem dala na stream, protože na YT mi vyplnuli zvuk :/. Ještě nahraju na stream druhé video - My favourite songs II., kdo opět budou 3 písničky. Je o něco lepší než tohle, ale taky to nestojí za moc. To už je menší detail. :DD