Rozhovor se mnou :-)

19. listopadu 2011 v 11:10 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Poprosila jsem Taychi, aby se mnou udělala rozhovor. U ní je rozhovor i s jejími poznámkami :-). Bylo v něm prozrazeno mé pravé jméno :))

1. Ahoj, em Baruš? Nebo jiné oslovení?
Jaj :D. Bylo prozrazeno mé pravé jméno. No, nevadí :).

2. Když už jsme u toho oslovení, jak si na blogu říkáš? Já sama v tom mám guláš.
Na blogu si říkám Goldík, ale k těm co jsem chodila už dříve, tak tam jsem pod svým pravým jménem. Všechny blogy co mám v oblíbených, mezi kterými jsi i ty, tak ti mě znají z minulého blogu, kde jsem odhalila své jméno i příjmení (ale blog už neexistuje).


3. Tvůj název blogu mi připadá zvláštní, jak vznikl?
Název blogu je má přezdívka, kterou vymyslela moje kámoška. Vznikla z mého příjmení.

4. Jsi studenka a je ti šestnáct let, co studuješ a proč sis to vybrala?
Studuji na Obchodní akademii. Původně jsem chtěla jít na grafickou školu, ale jelikož v Praze jsou všechny soukromé, tak grafická padla. Hlásila jsem se na gymnázium, ale to bylo spíš kvůli rodičům. Já jsem gympl odmítla, i když jsem se na něj dostala. Pak jsem si vybírala mezi dvěma obchodkama a vyhrála OAHS. Je to jedna z nejlepších obchodek v Praze a není ani moc daleko.

5. Jak by ses čtyřmi větami popsala? Jsi náladová jako všechny holky?
Jsem 16. letá studentka, která je přátelská, milá (:D), upřímná, trošku střelená. Neudělám krok bez sluchátek a mobilu. Ráda sportuji, nejraději jezdím na kole a v zimě na snowboardu a bruslích. Také ráda chodím s kámoškama ven a fotím. Jsem šílený blázen do Kobry 11 a do Formulí. Příští rok na ně jedu do Německa J.

6. Máš ráda formule1 a Kobru 11, to se u holek moc nevidí. Nebudeš ty spíše kluk?
Je pravda, že se občas chovám jako kluk. Když jdu do obchodu, tak se mě děsně líbí klučičí oblečení, ale kupuji si samozřejmě holčičí :). Mamka taky občas říká, že jsem jako kluk, protože nemám ráda sukně a šaty. Když jsem byla malá, tak jsem si hrála více s autíčky než z bárbínkama. Je to asi taky kvůli tomu, že se od školky kamarádím s klukem, se kterým jsem si hrávala spíše klučičí hry. Kromě Formulí a Kobry 11 jezdím ráda na motorce. Kámoš mě slíbil, že mě na ni naučí, až mu pojede. Jo a ještě jsem zapomněla na hokej. Za to také může již zmiňovaný kámoš, protože od svých 6 let hraje hokej a brávali mě na tréninky a zápasy.

7. Když už jsme u kluků, máš výhradně nějaký typ kluků který se ti líbí? Pokud se ti tedy líbí kluci.
Kluci se mě samozřejmě líbí. Zjišťuji, že se mi líbí kluci s delšími vlasy, ale jinak nemám vyhrazený typ. Když jezdím ráno do školy, tak jezdí docela dost hezkých kluků :D.

8. Hodnotíš na lidech na první pohled vzhled a povahu nebo se řídíš jen jedním z nich? Jsi schopna nebavit se s lidmi, kteří ti připomínají nějaké podlé krysy?
No, já je soudím poté, co je poznám. Na konci minulého školního roku jsem poznala pravou tvář mé nejlepší kamarádky ze třídy (dnes už bývalá). Byla jsem z toho hrozně zklamaná, ale už je to v pohodě. Takže teď jsem v tomhle opatrnější.

9. Patříš mezi oblíbené lidi, které každý chce mít v partě? Jaký máš na toto shromažďování a oblíbené lidi názor? Myslíš si že by lidé měli mít přátele označený jako best friend apod.?
To je těžké říct, jestli patřím mezi oblíbenou. To bych se musela zeptat holek. Ale určitě už to není jako na základce, kde jsem patřila mezi takové ty "odpadlíky" (bohužel).
Je dobré mít kolem sebe pár opravdových přátel. Já mám jednu "BF". I když ona se nedá označit jako "BF". Já už jí beru spíše jako ségru, protože o mě ví všechno a já o ní také. Stejně tak beru mého kámoše (psala jsem o něm v 6.otázce). Už to není můj "BF", ale můj starší bráška.

10. Vycházíš spíše se staršími lidmi nebo mladšími či stejně starými?
Myslím si, že nejlépe vycházím s lidmi, co jsou stejně staří jako já, ale těžko se to posuzuje, protože neznám moc lidí, co jsou starší než já.

11. Škola. Většina si pod tímto pojmem představí nudu a velkou svačinovou přestávku, o které se kecá nebo dělá něco jiného s přáteli. Máš ráda vzdělání a dozvídáš se ráda mnoho informací, i když ti třeba v životě k ničemu nebudou?
Ono i při hodinách může být legrace. Když si třeba vzpomenu na minulý rok, kdy jsme měli chemii a ekologii. Předměty jako takové mě moc nebavily, ale učitelka byla skvělá. Z každé hodiny jsme chodili nejvíc vysmátí. Stejně na tom byla i fyzika. Jinak školu jako takovou bych nejradši podpálila :D. To si ale myslím, že by to chtěl udělat každý. Nebo snad ne?

12. aké máš koníčky? Jezdíš ráda na kole, plaveš ve svých zásobách ropy či vaříš z vody nebo preferuješ něco jiného?
Jak jsem už psala, tak strašně ráda jezdím na kole. O letních prázdninách jsem jezdila každý den, teda pokud nebylo hnusně. Tento rok jsem začala s kamarádkou chodit na H.E.A.T (cvičení na páse). Baví mě florbal, ale nikde nehraju. V zimě jezdím na snowboardu a bruslích.

13. Přejdeme zase trochu k blogování. Proč sis založila blog? Jak jsi na blog.cz přišla?
Blog jsem si založila, protože jsem se nudila, ale tento blog není můj první. Na blog.cz jsem přišla díky jedné holce (kámošce mé bývalé spolužačky).

14. Chtěla bys patřit do Autorského klubu?
V AK jsem jeden čas byla, když byl správcem Tiskař a Marcel, ale jak přišel Standa a udělal ten velký očistec, tak jsem byla z AK vyhozena.
Nyní už mě AK nijak nepřitahuje. Je okolo toho velký humbuk a neustále se tam něco řeší.

15. Co si myslíš, že je na tvém blogu nejzajímavější nebo by čtenáře mohlo zaujmout? Mě třeba zaujala rubrika týkající se focení, i když ještě máš cestu dalekou k dokonalým fotografiím*ale já taky*.
Já vím, že mé fotografie mají k dokonalosti daleko, ale já jsem spokojena. Mě stačí mobil, kterým fotím.
Co je nejzajímavější na mém blogu? To je těžké říci, ale budou to asi diskuse.

16. Budu zase trochu sobecká, jak jsem se ti jevila na první pohled. Sice jsi mě nikdy neviděla, ale spíše jak na tebe působím jako bloger?
Na mě působíš jako milá a sympatická slečna, která ví, co chce a jde si za tím :).

17. Jakou hudbu posloucháš?
Já poslouchám vše, teda kromě dechovek, Gotta a Heleny Vondráčkové. V počítači mam všehochuť - pop-rock, rock, pop, hip hop atd..

18. Odsuzuješ lidi? Myslím tím, jsi schopná se s někým nebavit, protože poslouchá například Rytmuse(asi Rytma)?
Tak to fakt ne. Mě je jedno kdo co poslouchá, hlavně, že se s ním dá bavit. Každý má svůj styl a člověk ho za to nemusí odsoudit.

19. Máš prostor pro to, abys něco řekla čtenářům. Můžeš cokoliv, například že tvoje hobby je lyžování na válečku na nudle vždy když jíš nudle srkáš apod. No?
Budu ráda, když navštívíte můj blog a zanecháte nějaký komentář. Beru i kritiku, takže můžete kritizovat, jak chcete ;-). Těším se na vás.

20. Bylo mi ctí s tebou udělat rozhovor, i když jsem nevymyslela nic moc inteligentního.
Já ti také děkuji za rozhovor. Já bych takový asi nevymyslela :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexis* Alexis* | Web | 19. listopadu 2011 v 11:10 | Reagovat

super rozhovor ;)

2 Mara Rose Mara Rose | E-mail | Web | 19. listopadu 2011 v 17:48 | Reagovat

Páni, to je nejdelší rozhovor, který jsem na blogu viděla! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama