Listopad 2011

Téma: ČeŠtInQa MuCq

30. listopadu 2011 v 19:39 | Goldík |  NT - má témata
AhOjQy, DaLšÍm tÉmAtEm Je ČeŠtInQa MuCq. MiLuJu čEšTinQu. Je tO nEjHeZčÍ JaZýČeQ nA sVěTě!

Prosím vás, neděste se! Já takhle nepíšu, to měl být jen pokus o to "cool" prznění češtiny dnešních bárbínek. Rozhodla jsem se, že napíšu tento článek, když jsem projížděla téma týdne a narazila jsem na jeden nejmenovaný blog (přece jí nebudu dělat reklamu, že? Ta si ji nezaslouží!), který psal stylem, který můžete vidět v úvodu článku. Nemůžu přijít na to, kdo tohle prznění vymyslel. Vždyť to je hrůza! Nedá se to číst! Ty co píšou "vypatlátorštinou", tak si myslí, že jsou nejvíc COOL, ale to netuší, že se mýlí. Podle mého názoru, ten kdo narazí na takovýto blog, tak bleskurychle odejde( pokud ovšem není z této skupiny, protože ho odradí "rozbitý caps lock (CL)"(tím myslím střídání velkých a malých písmen). Samozřemně, že nejde jen o CL, ale i zaměnování K za Q (mucQ), V za W (swět) nebo zkratky. No, i když já ty zkratky taky občas použiju, ale to je jenom na fb chatu, když jsem líná psát (ale to je opravdu velice zřídka).

Tu větu na začátku jsem psala asi +- minutu. Nemohla bych "vypatlátorštinou" psát. Jeden článek bych napsala cca. tak za hodinu(?) :D.

Menší test pro vás. Zkuste si tu větu také napsat a do komentářů napiště jak se vám psala :D
Jaký máš názor na tenhle "cool" styl?

S lÁsQou
GoLíQ :D
*Do dalších diskuzí se můžeš zapojit zde

FA (část III.) - 2010 - Téma: Graffiti

28. listopadu 2011 v 19:59 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Z roku 2009 zatím fotky nejsou. Až budu mít více času, tak se ještě jednou podívám na počítač a pokusím se nějaké vybrat :). Pro zatím je poslední téma fotoarchívu: Graffiti (foceno v roce 2010). Určitě si všímáte, když někam jedete, tak většina zdí okolo silnic jsou posprejované. Někdy jsou graffiti obyčejné, ale najdou se i takové, které se mi líbí. A ty sem dám :). Omlouvám se, že je horší kvalita - fotky jsem fotila za jízdy přes okýnko.


Téma týdne: NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIŽNÍ POSTAVA

27. listopadu 2011 v 18:31 | Goldík |  NT - téma týdne (blog.cz)
Rozhodla jsem se, že napíši na téma týdne. Přečetla jsem si několik článků na téma týdne. Některé se mi líbili a jiné byly nezajímavé. Hodně lidí mezi své oblíbené knižní postavy řadí Harryho Pottera (či nějaké postavy z něj) nebo někdo ze Stmívání. Neříkám, že jsem nečetla články, které se těchto dvou filmů netýkají.
Teď už k mým oblíbeným postavám. Přidávám se k té skupině, která píše o Stmívání. Mám ráda Jacoba. Je mi tak nějak sympatický. Ale kromě Jacoba se mi také hodně líbí Callum Ormond z knížky Spiknutí 365. Je to hodně odvážný kluk. Tuhle knížku doporučuji těm co mají rádi dobrodružství. Když jsem byla malá, tak jsem měla oblíbené postavy v knížce Klub záhad, ale ty už si bohžel nepamatuji, ale pamatuji si, že můj oblíbený hrdina byl Dr. Lupa (kniha Doktor Lupa).

Callum Ormond↓
*Zapoj se do diskusí ZDE :)

Poraďte mi, prosím!

26. listopadu 2011 v 17:00 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Mám na vás prosbu. Chci si koupit MP4. Mám vybrané dvě, ale nevím, kterou si koupit. Jednu už jsem měla, ale jelikož měla jinou velikost než měla mít, tak jsem jí poslala na zpátek. Už nikdy si nekupuji elektroniku na Aukru! Nikdy! Když mi za ní přišli peníze, tak jsem si začala vybírat jinde. A nastal problém. Dneska jsem se byla podívat s taťkou v Electroworldu a líbila se mě tam MP4 od Philipsu a od Gogenu a nevím jakou si vybrat. V anketě hlasuje a pište názory. Děkuji!

HC Slavoj Velké Popovice vs.Junior Mělník

26. listopadu 2011 v 16:00 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Včera jsem jela do Popovic na hokej, podívat se na kamaráda. Sice jsem přijela asi 10 minut po začátku zápasu, ale to nevadí :). Tentokrát Popovice prohráli 2:4, ale jsem ráda, že jsem tam byla:)). I když nevyhráli, tak to byl skvělý zápas. Opět tam byli rozhodčí pěkní ko***i. Posadili Popovičáka a přitom měli posadit hráče Mělníku. Nikdo to nepochopil. Prostě dementi rozhodčí. Do kámoše tam jednu chvíli šťouchal protihráč. Musela jsem se smát, bylo to hrozně vtípné, jak se tam poštuchovali :DD. Minulý zápas proti Kobře jsem nefotila, ale včera jsem vyndala mobil a už to jelo. Domů jsem přijela s rovnými 200 fotkami, po promazání mi jich zbylo jen 59 a z toho jsem vybrala 12 nejpovedenějších, které sem dám.
Zamilovala jsem si popovické dresy♥. Úžasné barvy! Scvhálně jestli uhodnete jaký mají dresy. Pište do komentářů :)

FA (část II.) - 2008 - Téma: Bonnie a Benďa

25. listopadu 2011 v 14:39 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Původně jsem měla v plánu dát na blog fotky z dnešní exkurze - Cukrovar a lihovar Dobrovice. Měli jsme si s sebou vzít foťáky, ale nakonec se tam nesmělo fotit, takže nemam ani jednu fotku. Exurze mě moc nebavila a navíc tam byl děsný smrad a všechno nám načichlo. Docela jsem ty lidi, kteří jeli pak se mnou v MHD (když jsem jela domů) litovala :D.
No, ale teď už k článku. Další část fotoarchívu je na téma: Bonnie a Benďa. Jsou to psi mého kámoše a já je mám hrozně ráda. Bonnie je bernský salašnický pes a je hrozně roztomilá...ťuťu, ňuňu :D. U Bendi nevím plemeno, ale vím, že je hrozný střevo a magor. Vždycky když s nimi jdeme, tak on na poli začne hrabat díry, aby mohl chytit myšku :D. Když chceme už jít domu, tak ho musíme od té jeho práce odtrhnout a on je z toho pokaždé na prášky :D.


FA (část I.) - 2008 - Téma:Stíny

23. listopadu 2011 v 21:39 | Goldík |  Fotoarchív (2008 - 20??)
Dneska jsem si projížděla všechny fotky, co jsem vyfotila od roku 2008. Vyfotila jsem jich spoustu a rozhodla jsem se, že sem dám ty nejpovedenější. Nevím na kolik části to rozdělim. Nechte se překvapit :). V první části Fotoarchívu budou fotky z roku 2008 - téma: stíny. Fotky jsou pořízeny na Vraclavi (!ne Wroclaw v Polsku!). Fotky z roku 2008 - říjen 2010 jsem fotila mým starým mobilem - Sony Ericsson w810i.


Motokáry Černý Most

20. listopadu 2011 v 18:39 | Goldík |  Příroda, lidé atd...
Dnešek byl perfektní! :-) Včera jsem psala, že půjdu na hokej a motokáry a opravdu jsem dneska oboje stihla. Ráno jsem jela s L. na Kobru, podívat se na HC Slavoj Velké Popovice vs. Kobra Praha. Byl to hodně vyrovnaný zápas - po 1.třetině to bylo 2:1, 2.třetině 4:3 a nakonec vyhráli Popovice 6:5 :). Na stadionu byla strašná kosa. Domu jsem přišla totálně promrzlá. Až půjdu příště na hokej, tak si beru termosku s horkým čajem a oteplováky :D. Odpoledne jsem jela s rodičema a bráchou na Černý Most na motokáry. Hrozně mě to bavilo, tak jsem tam byla 2x po 10 minutách. Chci tam znova! :D No, ale teď už k fotkám :)

Já jako velká závodnice :D

HC Slavoj Velké Popovice vs. HC Kobra Praha a motokáry ♥ :)

19. listopadu 2011 v 21:40 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Jak jste si užili čtvrtek, pátek a dnešek? Já jsem nedělala nic zajímavého. Ve čtvrtek jsem byla v kině s kámoškama na Rozbřesku. V pátek mě babička vyslala do Centráče a na Opatov, abych si vybrala prstýnek a ještě něco k Vánocům a svátku. Dneska jsem skoro celý den dělala výpisky z dějepisu a češtiny. Bylo toho hrozně moc :/. Nenávidim tyhle dva předměty! :/

Rozhovor se mnou :-)

19. listopadu 2011 v 11:10 | Goldík |  Informace (blog, Barča..)
Poprosila jsem Taychi, aby se mnou udělala rozhovor. U ní je rozhovor i s jejími poznámkami :-). Bylo v něm prozrazeno mé pravé jméno :))

1. Ahoj, em Baruš? Nebo jiné oslovení?
Jaj :D. Bylo prozrazeno mé pravé jméno. No, nevadí :).

2. Když už jsme u toho oslovení, jak si na blogu říkáš? Já sama v tom mám guláš.
Na blogu si říkám Goldík, ale k těm co jsem chodila už dříve, tak tam jsem pod svým pravým jménem. Všechny blogy co mám v oblíbených, mezi kterými jsi i ty, tak ti mě znají z minulého blogu, kde jsem odhalila své jméno i příjmení (ale blog už neexistuje).